Олег ЛУК’ЯНЕНКО: «Впевнений, гравці зможуть виконати поставлене завдання»
Головний тренер «ХІТа» – про старт в Елітному раунді Ліги чемпіонів
![Олег ЛУК’ЯНЕНКО: «Впевнений, гравці зможуть виконати поставлене завдання»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/73/orig_654684.jpg)
Головний тренер українського «ХІТа» Сергій Лук'яненко поділився думками перед початком виступів у Елітному раунді Ліги чемпіонів 2023/24.
– Олег Дмитрович, як пройшла поїздка на Майорку? Знаю, що діставалися до місця призначення майже дві доби…
Так, виїхали ми з Києва у неділю 26 листопада, а приїхали у Пальму 28 числа десь біля першої години ночі за місцевим часом. Тож, дорога була не з легких, адже ми діставалися на місце чотирма різними видами транспорту.
– Який настрій у хлопців? Розуміємо, що всі рвуться в бій…
Настрій у хлопців бойовий, а інакше і бути не може. Ми готові відстоювати честь нашого клубу та честь України на міжнародній арені. У футзалі не буває дрібниць, все важливо. Повинна бути концентрація у кожному епізоді, важливо не програти силову боротьбу. Налаштовуємо гравців, щоб не було недооцінки суперника. Розбираємо та аналізуємо всі аспекти, які є у футзалі – стандартні положення, підбирання м’яча як в захисті, так і в нападі, й інші елементи гри.
Хочу відзначити, що на майданчику важливий кожен елемент гри, але найважливіше – це характер, бійцівські якості та виконання установки на конкретний поєдинок.
– Виходячи з цього – завдання для команди максимальні?
Президент клубу Володимир Анатолійович Котляр поставив нам завдання вийти у «Фінал чотирьох» Ліги чемпіонів. Я вважаю, що на майданчику всі рівні, тож шанси у всіх рівні. Хоча у нас у групі є чинний переможець чемпіонської ліги «Пальма Футзал», чемпіон Польщі та віце-чемпіон Хорватії, з яким ми вже грали в Основному раунді. Буде цікаво і хлопці вже в очікуванні цих матчів. Я впевнений, що наші гравці зможуть показати наш український характер і достойно виступити на цьому футзальному форумі, а також виконати поставлене завдання.
Нагадаємо, що матч між «ХІТом» та польською «Любавою» проходить сьогодні, 29 листопада.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696226.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696226.jpg)
Українка обіграла Анну Башту з Азербайджану
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696186.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696186.jpg)
Гвоздик очікує перемоги українця
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696249.jpg)
![Усик не допоміг. Ловчинський програв нокаутом у першому поєдинку Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696249.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)