Тренер Руха: «Ми завжди граємо агресивно»

Віталій Пономарьов – про перемогу над «Чорноморцем»

763
1
ФК Рух. Віталій Пономарьов

Головний тренер «Руха» Віталій Пономарьов прокоментував перемогу 3:2 над «Чорноморцем» в 14-му турі УПЛ:

«Ми завжди граємо агресивно. Ми не відходимо від своїх принципів. У нас молода команда. Ми хочемо, щоб вона прогресувала, щоб вона в кожному матчі грала з позиції тиску.

Ми практично в усіх останніх матчах мали територіальну й ігрову перевагу. Однак результати не завжди позитивні. Дається взнаки молодість футболістів. Вони мають пройти через ті помилки. Я їм сказав, що треба грати в той футбол, що ми тренуємо, щоб розвиватись. У перерві я просив лишатися психологічно стійкими, попри будь-які обставини на футбольному полі.

Не можу сказати, що гра дуже змінилась на початку другого тайму. «Чорноморець» забив не зовсім логічний гол. Наш захисник вибивав, тому не можу сказати, що це логічний ігровий гол. Ми ж далі гнули свою лінію. Нині дуже важлива якість гри. Буде якісна гра – прийдуть результати».