Чорноморець – Рух – 2:3. Текстова трансляція матчу

73
ФК «Чорноморець»

Українська Прем'єр-ліга. 14 тур.

«Чорноморець» – «Рух» – 2:3

Гол: Дідик (29, автогол), Бадібанга (58) - Пастух (9), Таллес (71, пенальті), Плюман (87).

Попередження: Хадіда (90+2) - Квасниця (22), Руніч (90+5).

Вилучення: Гучек (69)

«Чорноморець»: Варакута, Cалюк, Єрмаков, Гучек, Брагару, Васильєв, Штогрін, Кузик, Шпорн, Бадібанга, Авагімян (Хадіда, 50).

Запасні: Шевченко, Білик, Бойчук, Вакула, Данилюк, Ситников, Ухань.

«Рух»: Герета, Сич, Слюбик, Дідик, Роман, Пастух (Плюман, 66), Сапуга, Таллес (Притула, 89), Соломон, Підгурський (Карабін, 78), Квасниця (Руніч, 89).

Запасні: Ледвій, Паньків, Лях, Мисик, Довгий, Холод, Столярчук.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

Орієнтовні ігрові схеми:

12 листопада о 18:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +5

Після подачі з кутового одесити не змогли пробити по воротах.

12 листопада о 18:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +4

Герета помилився на виході під час навісу. На щастя, м'яч відлетів до його партнера по команді.

12 листопада о 18:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Хадіда отримав попередження за незгоду з рішенням арбітра.

12 листопада о 18:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +1

Карабін не влучив у порожні ворота. Однак було зафіксовано офсайд.

12 листопада о 18:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано 5 хвилин

12 листопада о 18:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
89’

Подвійна заміна у складі Руха. Руніч вийшов замість Квасниці, Притула - замість Таллеса.

12 листопада о 18:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
87’

ГООООООООООООООООООЛ!

Плюман здалеку закрутив м'яч у дальній кут воріт!

12 листопада о 18:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Чорноморець володіє територіальною перевагою.

12 листопада о 18:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Слюбик пробив здалеку - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

12 листопада о 18:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Таллес і Плюман намагалися пробити по воротах. У обох удари не вийшли.

12 листопада о 18:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Карабін вийшов не поле замість Підгурського.

76’

Салюк протягнув м'яч до штрафного майданчика, відпасував на Бадібангу, той навісив на дальню стійку, куди набігав партнер. Герета дотягнувся до м'яча та перервав передачу.

12 листопада о 18:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

ГООООООООООООЛ!

Таллес потужно пробив у лівий від себе кут воріт. Варакута не дотягнувся до м'яча!

12 листопада о 18:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

БУДЕ ПЕНАЛЬТІ!

ВАР переглядає момент.

Схоже, що м'яч спочатку влучив в голову Гучеку, а потім у руку.

69’

ВИЛУЧЕННЯ!

Гучек отримав червону картку.

12 листопада о 18:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
69’

ПЕНАЛЬТІ!

Після навісу з кутового м'яч опинився у Сапуги. Той пробив по воротах, м'яч влучив в руку Гучека, який стояв майже на лінії воріт.

12 листопада о 18:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
67’

Бадібанга віддав довгий пас вперед, Герета вийшов за межі штрафного майданчика та головою вибив м'яч.

12 листопада о 18:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Заміна у складі Руха. Плюман вийшов на поле замість Пастуха.

12 листопада о 18:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

Небезпечно!

Варакута виручив Чорноморець після удару Таллеса.

63’

Небезпечно!

Соломон з лівого краю штрафного майданчика намагався закрутити в дальній кут — поруч зі стійкою пролетів м'яч.

12 листопада о 18:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
62’

МОМЕНТ!

Кузик у штрафному майданчику віддав пас під удар Єрмакову, але той не зміг пробити з ходу. М'яч звалився з ноги.

12 листопада о 18:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
58’

ГООООООООООООООЛ!

Чорноморець провів швидку атаку. Брагару та Хадіда розіграли комбінацію на фланзі, Хадіда у штрафному майданчику скинув на Бадібангу. того випередив Сич, який намагався сильно вибити м'яч. Але той влучив в ногу Бадібанги, який пресингував Сича, та полетів у дальній кут воріт!

12 листопада о 18:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У другому таймі Рух вже не так активно пресингує, як у першому.

12 листопада о 18:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

МОМЕНТ!

Таллес пробив з лінії штрафного майданчика — м'яч влучив у хрестовину воріт!

12 листопада о 18:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
51’

Квасниця пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч зі стійкою воріт.

50’

Хадіда вийшов на поле замість Авагімяна.

12 листопада о 18:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

На перших хвилинах другого тайму точиться рівна боротьба.

12 листопада о 18:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 листопада о 17:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 листопада о 17:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано дві хвилини.

45’

Підгурський у пресингу відібрав м'яч і пробив здалеку - Варакута в падінні упіймав м'яч.

12 листопада о 17:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Після подачі з кутового Пастух пробив головою — неточно.

12 листопада о 17:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
39’

МОМЕНТ!

Бадібанга отримав м'яч у штрафному майданчику після переводу з лівого флангу від Брагару. Легіонер завдав удару метрів з десяти, Герета вчасно скоротив кут обстріли та відбив м'яч.

12 листопада о 17:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

Соломон на лівому фланзі обіграв опонента, віддав пас в центр на Пастуха, той завдав удару з лінії штрафного майданчика. М'яч влучив у Гучека.

12 листопада о 17:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Важко гравцям Чорноморця діяти проти пресингу рухівців.

12 листопада о 17:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Просто нещасний випадок.

Дідик хотів скинути м'яч голкіперу, але не побачив, що той далеко вийшов від лінії воріт. Пас вийшов занадто сильним. М'яч перелетів Герету та влетів у ворота.

12 листопада о 17:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Кузик навісив з кутового, Бадібанга намагався пробити головою, але зробив це вкрай невдало.

12 листопада о 17:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Небезпечно!

Соломон змістився з м'ячем з лівого флангу та завдав удару з кута штрафного майданчика - Варакута у падінні відбив м'яч.

12 листопада о 17:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Соломон лівим флангом добіг від центральної лінії поля до штрафного майданчика та зробив навіс - Варакута забрав м'яч до рук.

12 листопада о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
22’

Квасниця жорстко зіграв проти Брагару. Підкат ззаду.

12 листопада о 17:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Рух продовжує пресингувати прямо біля штрафного майданчика Чорноморця.

12 листопада о 17:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Бадібанга сильно навісив у штрафний майданчик, захисник випередив гравця Чорноморця та вибив м'яч.

12 листопада о 17:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

Таллес навісив с кутового, Васильєв головою вибив м'яч за бокову лінію.

12 листопада о 17:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Таллес завдав удару з лінії штрафного майданчика, Салюк заблокував.

Дуже потужно розпочав матч Рух. Львів'яни постійно пресингують на чужій половині поля.

12 листопада о 17:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Квасниця отримав м'яч на правому фланзі за спиною у суперника, прострелив у штрафний майданчик, Пастух зіграв на виепередження та одним дотиком переправив м'яч у ворота.

12 листопада о 17:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Перша атака Чорноморця. Штогрін з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик, Дідик вибив м'яч.

12 листопада о 17:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Сич навісив у штрафний майданчик, Сапуга завдав удару головою, м'яч пролетів повз ворота.

12 листопада о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Перши кутовий у матчі. Рухівці розіграли його, Таллес виконав навіс, захисник вибив м'яч.

12 листопада о 17:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Сапуга прострілив у штрафний майданчик, захисник випередив Соломона та вибив м'яч.

12 листопада о 17:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 листопада о 16:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

12 листопада о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

11 листопада о 23:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Одеський «Чорноморець» та львівський «Рух» зустрінуться у неділю, 12 листопада, у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу. Команди зіграють на стадіоні «Чорноморець» в Одесі. Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидва клуби посідають місця у верхній частині турнірної таблиці та претендують на місця у першій п'ятірці. «Чорноморець» в останніх матчах зменшив хід. Після двох перемог поспіль над «Поліссям» та «Олександрією» підопічні Романа Григорчука перемогли лише один раз, зазнали двох поразок і одного разу зіграли внічию. Натомість вдома «Чорноморець» не програє вже п'ять поєдинків. «Рух» у попередніх чотирьох матчах має схожі результати: одна перемога, дві нічиї та одна поразка.

В УПЛ команди зустрічалися тричі: здобули по одній перемозі, один матч звели до нічиєї. Різниця м'ячів – 7:8 на користь львів'ян.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Рух».