Попередження: Насонов, 74 – Снурніцин, 63, Дришлюк, 64, Жан Клод, 76, Горбач, 90+2

«Зоря»: Турбаєвський – Снурніцин, Батагов, Джордан, Данченко (Горбач, 46) – Дришлюк (Жан Клод, 67) – Алефіренко, Мічін (Волошин, 56, Чурко, 79), Нагнойний (Мишньов, 56), Кирюханцев – Антюх.

ЛНЗ: Пеньков – Норенков, Ковальов, Рибалка (Банада, 81), Селін (Насонов, 56), Стасюк – Бойко, Олійник (Прядун, 87) – Г. Пасіч, Хобленко (Савін, 81), С. Шестаков (Тищенко, 82).

Запасні: Самойленко, Хамелюк, Наумець, Лопирьонок, Тарасенко, Копил.

12 листопада о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

12 листопада о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ПОПЕРЕЧИНА! Пасіч отримав передачу Тищенка на лівому фланзі штрафного, але вгатив у поперечину!

12 листопада о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Грубий фол Горбача проти Бойка в центрі поля в підкаті.

12 листопада о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

12 листопада о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

МОМЕНТ! Прядун вийшов на побачення через центральну зону, але не пробив повз воротаря.

12 листопада о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з правого флангу від Тищенка на дальній стійці головою під поперечину завершив Пасіч!

12 листопада о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Перед штрафним Алефіренко піймав відскок на пробив під праву стійку.

12 листопада о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Прядуна випустили замість Олійника.

12 листопада о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Савін зайшов до правого флангу штрафного, але сфолив проти Снурніцина.

12 листопада о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Савін гратиме замість Хобленка.

81’

Тищенко вийшов замість Шестакова.

12 листопада о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Рибалку замінив Банада.

12 листопада о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Волошина через травму замінили на Чурка.

12 листопада о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Жан Клод утратив м'яч перед чужим штрафним, після чого збив Шестакова під час контратаки.

12 листопада о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Насонова попередили за фол на правому фланзі захисту проти Волошина.

12 листопада о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Невдала подача від Рибалки з кутового на правому фланзі.

12 листопада о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Емоції заважають Зорі вгамувати гру.

12 листопада о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Жана Клода випустили замість Дришлюка.

12 листопада о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Ковальов перед воротарським замикав продовження партнером подачі стандарту з лівого флангу, але пробив головою над воротами.

12 листопада о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Дришлюк підкатом на правому фланзі оборони зіграв підкатом точно в ногу Олійнику.

12 листопада о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Влетів у воротаря Снурніцин, коли на дальній стійці намагався замкнути скидання партнера.

12 листопада о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Бойко із штрафного закрутив у праву дев'ятку, але Турбаєвський витягнув.

59’

Штрафний заробив ЛНЗ на правому фланзі атаки.

12 листопада о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Мічіна поміняв Волошин.

56’

Насонов замінив травмованого Селіна.

12 листопада о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Нагнойного замінив Мишньов.

12 листопада о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Шестаков від входу до правого флангу штрафного бив здалеку, але рикошет від захисника погасив силу удару.

12 листопада о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Тримаються м'яча гості цими хвилинами в центрі поля.

12 листопада о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ЛНЗ в атаці розпочало другий тайм.

12 листопада о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Данченка поміняли на Горбача.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 листопада о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

12 листопада о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Пасіч затягнув м'яч до правого флангу штрафного на своїх плечах, після чого пробив із гострого кута в ноги супернику. Кутовий.

12 листопада о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Заблоковано дальній удар від Антюха на завершення зміщення з правого флангу.

12 листопада о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Такий собі офсайд у Шестакова під час передачі Пасіча з лівого флангу за спини захисникам.

12 листопада о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Голкіпер прочитав передачу Мічіна на хід Кирюханцеву до правого флангу штрафного.

12 листопада о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Джордан із власної половини закинув до правого флангу штрафного, але Антюх не втримав м'яч у межах поля.

12 листопада о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Рибалка завівся, після фолу проти Нагнойного.

12 листопада о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ШТАНГА! Пасіч змістився з лівого флангу в зону перед штрафним та вгатив у дальній каркас воріт.

12 листопада о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Зачепився за передачу з лівого флангу перед чужим штрафним Бойко, після чого зіграв до лівого флангу штрафного на хід Хобленку, але той не переграв воротаря.

12 листопада о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Тримається м'яч у ногах Зорі переважну кількість ігрового часу.

12 листопада о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ЛНЗ знову повернувся з м'ячем до чужої половини.

12 листопада о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Дришлюк вибив на кутовий простріл із лівого флангу штрафного від Пасіча.

12 листопада о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ЛНЗ компактним блоком сидить біля власного штрафного.

12 листопада о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Закидання на хід Мічіну з власної половини перехопив захисник.

12 листопада о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Дальній постріл від Хобленка з лівого флангу під ближню стійку пішов до рук воротаря.

12 листопада о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Зоря проводить позиційну атаку на чужій половині.

12 листопада о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Подача Антюха з правого флангу пішла до офсайду на Алефіренка.

12 листопада о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шестаков отримав передачу на правий фланг контратаки, після чого подав до межі воротарського на Пасіча, а той пробив головою!

12 листопада о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Мічін зльоту піймав відскок від подачі з лівого флангу, але пробив точно у воротаря.

12 листопада о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Просування від обох команд наразі немає.

12 листопада о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

ЛНЗ грає з м'ячем на власній половині.

12 листопада о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 листопада о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 листопада о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 12-го листопада, відбудеться поєдинок 14-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться луганська «Зоря» й черкаський «ЛНЗ». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «СКІФ», початок о 14:00.

Луганський колектив напередодні отримав уже четвертого фахівця в ролі головного тренера впродовж поточного сезону, і тепер зі спортивним директором Юрієм Ковалем намагатиметься виправити своє скрутне становище. У всякому разі, до міжнародної паузи у «Зорі» залишається всього один матч, який «мужикам», загалом-то, треба виграти, оскільки навпроти будуть прямі конкуренти в турнірній таблиці.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «ЛНЗ».