Володимир ШАРАН: «У майстерності ми поступаємся Ворсклі»

Тренер «Миная» – про матч 13-го туру УПЛ

530
2
ФК Динамо Київ. Володимир Шаран

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран поділився враженнями від матчу 13-го туру УПЛ проти «Ворскли» (нічия 0:0):

«Якщо враховувати, що в попередньому матчі з «Вересом» ми програли боротьбу в першому таймі, то налаштовувались не поступитись «Ворсклі» в боротьбі, бо в майстерності ми поступаємось. Тим паче, бачили, яка сьогодні погода. Це було основне завдання.

Однак хлопці показали характер, бились, старались, і в цьому компоненті в мене претензій до них немає. Звісно, в технічному плані ми бачимо, що в нас проблем достатньо, але все одно, я думаю, що це дуже важливий для нас пункт, який ми заробили.

У перерві нічого особливого не говорив. Просив, щоб продовжували так грати. Перший тайм був проти вітру, другий – по, й ми намагались більше накривати, пресингувати. Та розуміли, що сили залишають нас і в принципі моментів у нас не було в другому таймі».