Степанюк б'є на пів метра мимо лівої штанги з пенальті!

05 листопада о 14:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

05 листопада о 14:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Буде пенальті, а Скляру червона замість жовтої.

05 листопада о 14:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Скляр зриває контратаку, отримує жовту, яка стала для нього восьмою. Була гра рукою, арбітр дивиться повтор і зараз призначить пенальті у ворота Миная за гру рукою Мельника, який падав і ненавмисно зіграв рукою

05 листопада о 14:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Челядін заробив на собі фол на правому фланзі.

05 листопада о 14:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

В сутичці Панасенко штовхнув суперника руками і заробив жовту.

05 листопада о 14:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Заміна в Миная.

Демиденко дебютує, помінявши Вишневського.

05 листопада о 14:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Панасенко пробиваж метоів з 40. Низовий удар за такого стану газону виглядає смішно.

05 листопада о 14:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Заміна у Ворскли.

Нестеренко замість Кане.

05 листопада о 14:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Панасенко поміняв Ралюченка.

05 листопада о 14:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

М'яч влучає Хрипчуку в руку, арбітр слухає підказки асистента і не буде ставити пенальті.

05 листопада о 14:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Скляр з льоту пробиває набагато вище.

05 листопада о 14:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Штанга!

Степанюу з лівого кута штрафного пробив низом у дальню стійку!

05 листопада о 14:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Гечев замість Гунічева.

63’

Калюж на полі стало набагато більше. Степанюк тим часом пробив з близької вілстані мимо.

05 листопада о 14:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Калюжі стоять на полі, кожен удар по м'ячеві супроводжується бризками.

05 листопада о 14:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Пердута фолить в атаці на Твердохлібові, той нервує. В наступному епізоді Степанюк фолить проти Мельника.

05 листопада о 14:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Мельник збиває Феліпе перед самим штрафним Миная.

05 листопада о 14:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Минай зараз активно атакує.

05 листопада о 14:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Момент!

Ісенко тягне дальній удар Ралюченка, м'яч летів під перекладину!

49’

В Чеснакова пошкодження, на поле вийшов Хрипчук.

05 листопада о 14:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Кане не зумі прийняти м'яч перед чужим штрафним. Доз тим часом посилився, на полі стоят калюжі.

05 листопада о 14:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

05 листопада о 13:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +5

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Степанюк ледь не скористався помилкою при пасі воротареві, але не встиг.

05 листопада о 13:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’ +3

Вишневський після кутового зрізав мимо своєї рамки.

05 листопада о 13:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Кане на фланзі втрачає м'яч, аут для Минаю.

05 листопада о 13:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Бандура вибиває м'яч кулаком, але в гравців Ворскли був офсайд. Тим часом додано п'ять хвилин чомусь.

05 листопада о 13:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Твердохліб послизнувся і впав, на нього налетів Челядін і коліном вдарив в голову. Ненавмисно, звичайно, але Твердохлібу треба допомоги.

05 листопада о 13:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Небезпечно!

Дальній удар Твердохліба, як і в дебюті, летить мимо лівої штанги!

05 листопада о 13:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Челядін після ще одного навісу пробив вище.

05 листопада о 13:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Небезпечно!

Юрченко з кутового закручував у ворота, Бандура не спить!

05 листопада о 13:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Одарюк активно відбирав м'яч супернка і врізався в підкаті в ногу Кане.

05 листопада о 13:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Бандура переводить на кутовий навіс з флангу.

05 листопада о 13:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Нємчанінов змагався у швидкості з Павлюком і порушив правила в атаці.

05 листопада о 13:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Була підозра на пенальті у ворота Минаю, але відеоасистент підказав арбітру, що гри рукою не було.

05 листопада о 13:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Юрченко подав два кутові поспіль, відбилися господарі.

05 листопада о 13:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Момент!

Провався Одарюк справа, прострілив, але ніхто з партенрів не зумів заскнути перед самими воротами! Нємчанінов другим темпом здалеку пробив вище.

05 листопада о 13:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Одарюк навісив справа після стінки з партнером і Твердохлібу трохи не вистачило зросту!

05 листопада о 13:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Солдат нервово вибиває на кутовий, перед тим послизнувшись.

05 листопада о 13:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Челядін в атаці фолить, арбітр дає йому жовту, хоча самого Артема перед тим двічі пробували збити.

05 листопада о 13:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Феліпе навісив на Кане, той скинув назад партнеру під удар, але заліз в момент прийому в офсайд.

05 листопада о 13:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Медики на полі, Пердута наштовхнувся на суперника і треба зупинити кров.

05 листопада о 13:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Команди в центрі поля борються під проливним дощем.

05 листопада о 13:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

МОМЕНТ!

Тепер м'яч з правого флангу дійшов до Твердохліба, який теж з лінії штрафного пробив мимо лівої штанги!

05 листопада о 13:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

МОМЕНТ!

Гравці Минаю дозволилои Степанюку перехопити м'яч быля свого штрафного, алне Руслан їх пробачив, пробивши мимо лівої штанги!

05 листопада о 13:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

05 листопада о 13:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

05 листопада о 12:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 5 листопада, відбудеться поєдинок 13 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть закарпатський «Минай» та полтавська «Ворскла». Гра пройде в селі Минай на полі стадіону «Минай», початок – о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У поточному чемпіонаті «Минай» виступає головним аутсайдером, хоча команда мала надії на успіх завдяки навичкам тренера Шарана. За 12 матчів команда набрала всього 5 очок, всі за допомогою нічиїх, ще не вдавалося перемогти. Клуб має проблеми зі забиттям голів і надійністю в обороні, пропустивши 21 гол.

З іншого боку, «Ворскла» показує трохи кращі результати та посідає 9 місце в чемпіонаті. Проте команда давно не перемагала, і її оборонна лінія також має проблеми зі стійкістю.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Минай» – «Ворскла».