Запасні: Паньків, Холод, Підгурський, Лях, Довгий, Плюман, Таллес, Альваренга, Притула.

«Дніпро-1»: Кінарейкін – Мірошніченко, Сарапій, Сваток, Адамюк – Рубчинський (Горбунов, 82), Бабенко – Лєднєв (Вітіньйо, 64), Піхальонок (Кравець, 88), Гуцуляк – Філіппов.

Запасні: Юрчук, Пуріта, Є. Пасіч, Каплієнко, Маркос Андре.

01 листопада о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 листопада о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Квасниця програв боротьбу за завершення подачі з лівого флангу.

01 листопада о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Герета парирував удар Гуцуляка з правого флангу штрафного на завершення блискавичної контратаки.

01 листопада о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

01 листопада о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Кравець гратиме замість Піхальонка.

87’

Рух контролює м'яч на чужій половині.

01 листопада о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Поштовх від Мірошніченка в спину Сичу на лівому фланзі атаки Дніпра-1.

01 листопада о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Замість Рубчинського дограватиме Горбунов.

01 листопада о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Соломон-Отабор вийшов замість Климчука.

76’

Карабін гратиме замість Теслюка.

01 листопада о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Подачу із штрафного з лівого флангу Сапуга головою скинув під удар злету від Дідика в центральній зоні, але той влучив у спину партнеру.

01 листопада о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Гуцуляк штовхнув плечем у центрі поля Климчука в центрі поля.

01 листопада о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Якось перестав створювати гольові момент Рух останнім часом.

01 листопада о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Дальній удар Рубчинського з центральної зони перед штрафним пішов над воротами.

01 листопада о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Команди охоче б'ються за кожен м'яч.

01 листопада о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Вітіньйо гратиме замість Лєднєва, який за мить до цього спрямував на трибуни удар зльоту на завершення подачі Гуцуляка з правого флангу штрафного.

01 листопада о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Слюбик сфолив проти Лєднєва на лівому фланзі захисту.

01 листопада о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Пас Климчук до правого флангу атаки перед чужим штрафним пішов у спину для Теслюка.

01 листопада о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Едсон на правому фланзі атаки постелився в підкаті проти Мірошніченка, а той зачепив його ніс коліном.

01 листопада о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Дідик не пустив до м'яча Філіппова, коли на того закидали з глибини поля.

01 листопада о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Кінарейкін потужним ударом із центральної зони із штрафного пробив у лівий кут, але Кінарейкін дотягнувся!

01 листопада о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Філіппов на завершення передачі Мірошніченка з лівого флангу штрафного на ближній стійці в дотик пробив у захисника.

01 листопада о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Руніча поміняли на Квасницю.

53’

МОМЕНТ! Сапуга перед чужим штрафним розвернувся з ударом із пів кола повз ліву стійку низом.

01 листопада о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Слабкий удар через себе від Теслюка в центрі штрафного на завершення передачі з правого флангу.

01 листопада о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Філіппов розганяв Гуцуляка пасом п'ятою на правий фланг атаки, але партнер не повірив.

01 листопада о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Теслюк завершував просування правим флангом контратаки передачею до центру штрафного, але там першим був Сваток.

47’

Другу половину Рух розпочав від захисту.

01 листопада о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

01 листопада о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

01 листопада о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Адамюк та Гуцуляк просто загубили м'яч на правому фланзі атаки невдалою грою в пас.

01 листопада о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Дніпряни в контролі м'яча завершують перший тайм.

01 листопада о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Пастух із фолом атакував Гуцуляка на лівому фланзі.

01 листопада о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Рубчинський дав пас поміж двох центральних захисників, але кому?

01 листопада о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Рубчинський отримав поштовх у спину від Едсона в центральній зоні перед чужим штрафним.

01 листопада о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Дідик пропустив собі за спину передачу з глибини лівого флангу атаки суперників, залишив м'яч для Філіппова, але той ударом із лівої ноги пробив здалеку у воротаря.

01 листопада о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Теслюк попереджений за фол у підкаті проти Мірошніченка на правому фланзі атаки.

01 листопада о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Дідик із лівого флангу запустив передачу на центральний вхід до штрафного, де Теслюк із розвороту пробив повз дальню стійку.

01 листопада о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Філіппов отримав передачу з лівого флангу від Мірошніченка та продовжив її під удар у дальній кут на Піхальонка.

01 листопада о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Точно в стінку полетів удар із штрафного від Дідика.

23’

Едсон розвернувся перед чужим штрафним на прийомі м'яча та одразу був збитий Лєднєвим.

01 листопада о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Піхальонок відкинув м'яч після свистка в центральному колі.

01 листопада о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Бабенко поклав на газон Руніча на правому фланзі оборони.

01 листопада о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Окрики Максимова головний арбітр довго не терпів.

01 листопада о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Філліпов завершував контратаку передачею на Гуцуляка праворуч до штрафного з центральної зони, після чого партнер пробив у воротаря, а форвард одразу добив.

01 листопада о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Сапуга запустив діагональ на правий фланг атаки, але Сарапій її прочитав.

01 листопада о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Простріл Теслюк з правого флангу штрафного на дальню стійку перевів на ногу Рунічу захисник, але той пробив повз правий каркас воріт.

01 листопада о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Потужний постріл із центральної зони перед штрафним пройшов над воротами.

01 листопада о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Теслюк на правому фланзі проштовхнув м'яч собі на хід, після чого котив на Руніча повз голкіпера під порожні, але партнер просто не влучив у площину.

01 листопада о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Роман спрямував подачу з лівого флангу точно на голову Сарапію.

01 листопада о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ! Закручений удар Климчука із штрафного з правого флангу пройшов повз ближню дев'ятку.

01 листопада о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Лєднєв атакував Сича під час удару того здалеку з правого флангу.

01 листопада о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Дуже агресивний початок від обох команд та вже два фоли.

01 листопада о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

01 листопада о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 листопада о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 1-го листопада, відбудеться поєдинок 5-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться львівський «Рух» і дніпровський «Дніпро-1». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 18:00.

Наприкінці літа ці два клуби не змогли зіграти свій матч у заплановані терміни через участь дніпрян у кваліфікації єврокубків. І дуже шкодує з цього приводу львівський колектив, який тоді мав просто феноменальну форму. «Рух» і зараз у повному порядку, але й «Дніпро-1» під керівництвом Юрія Максимова суттєво набрав оберти. Три очки потрібні обом командам, а вони ще й є конкурентами в турнірній таблиці при цьому.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» – «Дніпро-1».