Чорноморець – Зоря. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
Дивіться 1 листопада о 15:00 матч 1/4 фіналу Кубка України
![Чорноморець – Зоря. Дивитися онлайн. LIVE трансляція](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/49/orig_649800.jpg)
У середу, 1 листопада, відбудеться матч 1/4 фіналу розіграшу Кубка України, в якому найсильнішого визначать одеський «Чорноморець» і «Зоря» з Луганська.
Поєдинок відбудеться в Одесі на полі стадіону «Чорноморець».
Початок гри – о 15:00 за київським часом.
Слід згадати, що трохи більше місяця тому – 30 вересня – команди зустрічалися між собою в УПЛ. У зустрічі 9-го туру сезону вони переможця не виявили – нічия 0:0.
Трансляція матчу «Чорноморець» – «Зоря» доступна на YouTube-каналі «Чорноморця» виключно за умови підписки на місяць за 35 гривень (кнопка «Стати спонсором»).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696992.jpg)
![Ще один розгром. Визначено другого півфіналіста футбольного турніру ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696992.jpg)
Іспанія обіграла Японію
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697059.jpg)
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697059.jpg)
У гірників опинилися у складі два бразильці з однаковим ім'ям
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697025.jpg)
![ВІДЕО. Зірка збірної України отримав травму. Лікарі одразу вибігли на поле](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697025.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Артем Довбик – гравець Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696974.jpg)
![37-річний Джокович вписав своє ім'я в історію Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696897.jpg)
Дуже сподіваюся, що Зоря виграє.