Мирон МАРКЕВИЧ: «Ставимо завдання вийти в УПЛ з першого місця»
Головний тренер «Карпат» підбив підсумки першої частини сезону
![Мирон МАРКЕВИЧ: «Ставимо завдання вийти в УПЛ з першого місця»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/48/orig_649792.jpg)
Після перемоги в 14-му турі першолігової першості України над «Металістом» (3:0), футболісти львівських «Карпат» достроково забезпечили собі перше місце в групі «А».
В розмові з кореспондентом Sport.ua головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич розповів, чи задоволений він виступом своїх підопічних в першій частині сезону:
– За ті чотири місяці, що я знову біля керма «Карпат», важко зліпити команду, яка б відповідала твоїй тренерській філософії. Для порівняння уточню, що коли очолював «Металіст», то в мене пішло п'ять років, аби він став командою європейського рівня. Треба бути реалістом, в «Карпатах» в мене стільки часу немає, тому разом з асистентами намагатимемось якось пришвидшити цей процес.
– Практично всі експерти твердять, що «зелено-білі» вже гарантували собі повернення до УПЛ.
– Я б не був таким категоричним. В нас ще попереду серйозні опоненти, як на першому етапі, так і в «Чемпіонській» групі, де амбітні плани не лише в «Інгульця», а й в «Вікторії», «Маріуполя». Отож, як на мене, все найцікавіше ще попереду. Тим паче, що наше завдання не тільки підвищитися в класі, а й бажано з першого місця. Ба більше, на кожному тренуванні налаштовую підопічних, аби вони демонстрували гру, яка подобається уболівальникам, перемагали ефектно. На жаль, поки що з цим не завжди виходить, так, як би того хотілося.
– До речі, цього сезону на другому етапі не враховуються, так звані, «золоті» очки. Це правильне рішення організаторів?
– Думаю, що так, бо лідери повинні бути на видноті у всіх поєдинках.
– Ви зазначали, що «зелено-білі» ще не завжди демонструють видовищну гру. До кого найбільше претензій?
– Хотілося б значно якісніших дій при завершенні атак. Хоча слід сказати, що переважна більшість підопічних з кожним матчем таки додає. Важливо, що їм є з кого брати приклад: капітан команди Амбросій Чачуа, мабуть, єдиний хто повністю виправдовує мої сподівання. Ось чому я був ініціатором того, щоб йому запропонували підписати новий довготривалий контракт на кращих фінансових умовах.
– Ви не приховуєте, що є проблеми з реалізацією, отож, можна очікувати під час зимової перерви, кадрових змін в стані «зелено-білих»?
– Наші селекціонери постійно працюють над пошуком виконавців, які б підсилили склад. Тому з прицілом на виступи вже наступного сезону в УПЛ, без новачків не обійтися. Поки що йде становлення «Карпат» як боєздатної одиниці. Ось чому ті гравці, які зараз є в моєму розпорядженні, повинні в кожному поєдинку доводити, що можуть прогресувати.
Нагадаємо, раніше головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич поділився враженнями від гри 14-туру Першої ліги з «Металістом» (3:0).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик назвав переможця супербою Кроуфорд – Канело](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696901.jpg)
![Усик назвав переможця супербою Кроуфорд – Канело](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696901.jpg)
Олександр упевнений, що Теренс занадто крутий
![37-річний Джокович вписав своє ім'я в історію Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696897.jpg)
![37-річний Джокович вписав своє ім'я в історію Олімпіад](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696897.jpg)
Серб зіграє в півфіналі Ігор-2024 у Парижі
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Хорватія наздогнала Україну в боротьбі за 19-те місце](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697056.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Хорватія наздогнала Україну в боротьбі за 19-те місце](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697056.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Iigor6583](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448205.jpg)
![Yulian Beshley](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448205.jpg)