В українця Пластуна в Болгарії новий наставник
У клубу «Лудогорець» новий-старий наставник
![В українця Пластуна в Болгарії новий наставник](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/42/orig_648521.jpg)
Болгарський клуб «Лудогорець» оголосив про призначення головним тренером команди Георгі Дерменджиєва.
68-річний уродженець Пловдива раніше вже керував командою з Разграда. При цьому двічі: спочатку з липня 2014-го по травень 2015-го (а до цього був у команді три роки асистентом) і з листопада 2015-го по серпень 2017-го.
«Лудогорець», кольори якого зараз захищає українець Ігор Пластун, під керівництвом Дерменджиєва тричі поспіль (2015, 2016, 2017) перемагав у чемпіонаті Болгарії і двічі виступав у груповому турнірі Ліги чемпіонів (2014/15, 2016/17).
Дерменджиєв із грудня 2020 року був без роботи після звільнення зі збірної Болгарії, яку він очолював із жовтня 2019 року.
Нагадаємо, у «Лудогорці» після розгромної поразки від «Нордшелланна» (1:7) у 2-му турі групи Ліги конференцій у відставку пішов увесь менеджмент і спортивно-технічний персонал клубу.
Раніше повідомлялося, що клуб із Разграда може продати українського захисника Ігоря Пластуна.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
Україна посідає 40 місце, маючи в активі одне срібло та одну бронзу
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
Африканська збірна боротиметься за медалі
![Лівий Берег напередодні дебюту в УПЛ підписав Косовського](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697092.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)