Верес – Рух - 2:5. Текстова трансляція матчу

3
УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур.

«Верес» – «Рух» - 2:5

Голи: Яго (82), Балан (90) - Теслюк (14), Климчук (34), Пастух (65, 85), Квасниця (88).

Попередження: Балан (21), Кучеров (32), Гайдучик (60), Кухарук (90+3) - Дідик (44), Пастух (66).

«Верес»: Паст, Курко, Балан, Шевченко, Кучеренко, Станіслав Шарай (Кухарук, 62), Кльоц, Владислав Шарай (Шестаков, 82), Кучеров (Яго, 62), Світюха (Ковалюк, 46), Гайдучик (Марусич, 62).

Запасні: Когут, Вовченко, Жуліо Сезар, Шестаков, Гакман.

«Рух»: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Роман (Лях, 73), Підгурський (Таллес, 46), Сапуга, Пастух, Теслюк (Квасниця, 57), Руніч (Соломон, 73), Климчук (Плюман, 73).

Запасні: Герета, Холод, Мисик, Притула, Довгий, Карабін, Непейпієв.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Стадіон: «Авангард» (Рівне).

Орієнтовні ігрові схеми:

22 жовтня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +3

Кухарук отримав попередження за фол в центрі поля.

22 жовтня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

ГОООООООООООЛ!

Знову кутовий приніс успіх Вересу. Балан влучно пробив у кут воріт.

22 жовтня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГООООООООООООООЛ!

Квасниця після передачі з центра поля опинився сам у штрафному майданчику та точно пробив у дальній кут!

22 жовтня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ГОООООООООООООООЛ!

Гравці Руха обігралися в стіночку в центрі поля, Пастух обіграв Кучерова та Кухарука, які просто зупинилися. М'яч опинився у Квасниці, який пробив з меж штрафного майданчика - Паст врятував. Пастух вдало зіграв на добиванні, пробив у дальній кут воріт.

22 жовтня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГООООООООООЛ!

Після навісу з кутового Марусич з ближньої стійки головою продовжив передачу у центр воротарського майданчика, а там Яго переправив м'яч у ворота.

22 жовтня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Шестаков вийшов на поле замість В.Шарая.

22 жовтня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Шевченко прострілив у штрафний майданчик, Слюбик випередив опонента та вибив м'яч на кутовий.

22 жовтня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рух продовжує володіти ініціативою та атакувати

22 жовтня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Потрійна заміна у складі Руха: Лях замість Романа, Плюман замість Климчука, Соломон замість Руніча.

72’

Був натяк на небезпеку біля воріт Руха. Господарі не довели справу до удару.

22 жовтня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Таллес пробив по воротах з центру штрафного майданчика, захисник заблокував удар.

22 жовтня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ!

Паст знову врятував Верес. Цього разу Пастух після передачі Климчука пробив з близької відстані, голкіпер відбив.

22 жовтня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Небезпечно було біля воріт Руха, але господарі не змогли пробити по воротах.

22 жовтня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Пастух отримав попердження.

65’

ГООООООООООООООООООЛ!

Таллес виконав кутовий, Пастух виграв верхову боротьбу у Кучерова та Яго на лінії воротарського майданчика та точно пробив головою.

22 жовтня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Паст забрав м'яч до рук після навісу з правого флангу.

22 жовтня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Потрійна заміна у складі Вереса. Кухарук вийшов на поле замість С.Шарая, Яго - замість Кльоца, Марусич - замість Гайдучика.

22 жовтня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гайдучик отримав пошкодження у боротьбі зі Слюбиком.

22 жовтня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гайдучик втратив м'яч у центрі, а потім збив Слюбика.

22 жовтня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Квасниця вийшов на поле замість Теслюка.

22 жовтня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ!

Руніч після передачі партнера опинився сам на сам з голкіпером, але Паст не дозволив пробити себе!

22 жовтня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Гра триває переважно в центрі поля.

22 жовтня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Сапуга завершив атаку Руха ударом з лінії штрафного майданчика, Паст у падінні забрав м'яч до рук.

22 жовтня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Після навісу з кутового Климчук виграв верхову боротьбу та завдав удару головою - м'яч пролетів повз ворота.

22 жовтня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Після вкидання з аута Руніч пробив з центру штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Вереса та пішов на кутовий.

22 жовтня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у складі Руха: замість Підгурського вийшов Таллес.

46’

У складі Вереса замість Світюхи на поле вийшов Ковалюк.

22 жовтня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Дідик попереджений за грубу гру проти С.Шарая.

22 жовтня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Небезпечно!

Ледвій помилився - віддав пас на В.Шарая. Гравець Вереса наблизився до штрафного майданчика та завдав удару - м'яч пролетів вище воріт.

22 жовтня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Теслюк з правого флангу увійшов до штрафного майданчика та пробив - гравець Вереса заблокував удар.

22 жовтня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ!

Рух провів швидку атаку, Руніч опинився на ударній позиції у штрафному майданчику - Паст врятував Верес від третього голу.

22 жовтня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Три кутові поспіль виконав Верес. Жодний з них не призвів до небезпечного моменту.

22 жовтня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Паст невдало зіграв на перехопленні після простріли з лівого флангу. М'яч відлетів до Климчука, який з близької відстані головою пробив у дальній кут воріт.

22 жовтня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Кучеров у центрі поля вдарив по нозі Климчука.

31’

Верес виконав кутовий, Ледвій зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

22 жовтня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

С.Шарай пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Руха та полетів повз ворота.

22 жовтня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Небезпечно!

Гравці Руха тричі впродовж однієї атаки пробили по воротах з меж штрафного майданчика: два удари заблокували захисники, третій відбив Паст.

22 жовтня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

В.Шарай прострілив у штрафний майданчик, але партнери програли боротьбу за м'яч.

22 жовтня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Балан отримав жовту картку за зрив атаки Руха.

22 жовтня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Климчук навісив з кутового, Сапуга завдав удару головою, м'яч влучив у гравця Вереса, а потім пролетів над поперечиною.

22 жовтня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Сич пробив здалеку, Паст у стрибку відбив м'яч.

22 жовтня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Небезпечно!

Климчук увійшов до штрафного майданчика та віддав під удар Роману, той пробив з лінії штрафного майданчика, але м'яч влучив у Курка.

22 жовтня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ГООООООООООООООООЛ!

Теслюк пробив злету з меж штрафного майданчика, Паст зреагував та відбив. Теслюк підібрав м'яч та потужно пробив приблизно з 8 метрів у ближній верхній кут воріт

22 жовтня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Теслюк увійшов до штрафного майданчика з правого флангу та пробив - захисник заблокував удар.

22 жовтня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Рух виконав штрафний удар трохи праворуч центра, на відстані приблизно 25 метрів від воріт. Климчук пробив низом у ближній кут, але у ворота не влучив.

22 жовтня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ!

Кльоц пробив з-за меж штрафного майданчика, Ледвій відбив м1яч перед собою, Шевченко зіграв на добиванні, але голкіпер забрав м'яч до рук.

22 жовтня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Рух провів тривалу атаку, було дві передачі у штрафний майданчик, однак там ніхто не зміг пробити по воротах.

22 жовтня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Верес провів контратаку, Гайдучик увійшов з м'ячем до штрафного майданчика та завдав удару - Ледвій у падінні забрав м'яч до рук.

22 жовтня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Рух виконав штрафний удар, відбувся удар по воротах головою - Паст спокійно забрав м'яч до рук.

22 жовтня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

22 жовтня о 12:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 жовтня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рівненський «Верес» та львівський «Рух» зустрінуться 22 жовтня у матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу. Матч відбудеться на полі стадіону «Авангард» у Рівному. Початок заплановано на 13.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Верес» у поточному чемпіонаті здобув лише одну перемогу в дев'яти матчах – у 6-му турі над одеським «Чорноморцем». Є в активі підопічних Сергія Лавріненка нічия на своєму полі у скандально відомому поєдинку проти донецького «Шахтаря». До матчу з «Чорноморцем» рівненська команда провела чотири матчі без перемог, після нього – стільки ж. «Верес» не може забити у ворота з суперників протягом трьох матчів поспіль.

«Рух» розпочав сезон триматчевої переможної серії. Підопічні Віталія Пономарьова по черзі обіграли луганську «Зорю», полтавську «Ворсклу» та житомирське «Полісся». Потім львівська команда суттєво зменшила оберти – лише одна перемога у шести матчах, при одній поразці та чотирьох нічиїх.

«Верес» і «Рух» зустрічалися один з одним п'ять разів. Двічі перемогла львівська команда, ще три матчі завершилися внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Рух».