21 жовтня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 жовтня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Джексон пробив з меж штрафного майданчика, Райя забрав м'яч рук.

21 жовтня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 жовтня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Нкетіа грубо зіграв проти Кайседо.

21 жовтня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Нкетіа виграв боротьбу у Сілви та пробив з близької відстані, м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

21 жовтня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГООООООООООООЛ!

Троссард зрівняв рахунок!

Сака отримав м'яч на правому куті штрафного майданчика, змістився трохи назад та навісив на дальню стійку, Троссард у стрибку ногою переправив м'яч у ворота.

21 жовтня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Гавертц замінив Едегора, Троссард вийшов замість Мартінеллі.

21 жовтня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГОООООООООООЛ!

Райс забив за Арсенал. Інтрига відроджується.

Санчес помилився при передачі, м'яч прилетів до Райса, який здалеку поцілив у порожні ворота!

21 жовтня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Кукерелья отримав попередження за удар ззаду по ногах.

21 жовтня о 20:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Кукурелья зробив класний пас у центр штрафного майданчика, але два його партнери не змогли пробити по воротах.

21 жовтня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Заміни у складі Арсенала. Сміт-Роу вийшов замість Жоржіньо, Нкетіа - замість Жезуса.

21 жовтня о 20:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Сака прострілив у напрямку воротарського майданчика, гравець Челсі у падіння вибив м'яч.

21 жовтня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Небезпечно!

Райя забрав м1яч в ногах у Джексона.

21 жовтня о 20:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Мудрик пішов з поля. Замість нього вийшов Джексон.

21 жовтня о 20:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Мартінеллі з лівої лінії штрафного майданчик навісив на дальню стійку, Кукерелья вибив м'яч на кутовий.

21 жовтня о 20:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВІДЕО. Це гол року! Мудрик оформив шедевр у матчі Челсі проти Арсенала

21 жовтня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Едегор виконав штрафний удар. Після його навісу в штрафний майданчик була боротьба, м'яч після удару когось з гравців Арсеналу пролетів над воротами.

21 жовтня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Небезпечно!

Райя помилився під час передачі. Палмер м'яч перехопив, але Райся все ж завадив гравцю Челсі пробити по воротах.

21 жовтня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

До речі, Зінченко обіцяв, що відірве щось Мудрику, якщо той заб'є у дербі Лондона.

21 жовтня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Габріель пробив головою після навісу з кутового.

53’

Санчес ледь не помилився на виході під час подачі з кутового.

21 жовтня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГООООООООООООООЛ!

Мууууууууудрик!!!

Мудрик зробив забігання за Палмера, отримав передачу та зробив навіс у штрафний майданчик. Але м'яч полетів за такою територією, що опинився у воротах. Помилився Райя, який далеко вийшов з воріт.

21 жовтня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Заміна у перерві. Томіясу вийшов на поле замість Зінченка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

21 жовтня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

21 жовтня о 20:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Енцо Фернандес пробив з-за меж штрафного майданчика - прямо в руки Райя.

21 жовтня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Стерлінг увійшов до штрафного майданчика та впав у боротьбі з опонентом. Арбітр промовчав.

Компенсовано дві хвилини

21 жовтня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Сілва попереджений за фол проти Жезуса.

21 жовтня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Стерлінг втік від Зінченка, відпасував в центр на Гюсто, тай пробив з лінії штрафного майданчика - вище воріт.

21 жовтня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Перший тайм пройшов за переваги Челсі. Арсенал має великі проблеми під час побудови атак.

21 жовтня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Галлахер отримав м'яч у штрафному майданчику після скидки Енцо Фернандеса, пробив з гострого кута - Райя відбив. Потім арбітри зафіксували офсайд у Галахера.

21 жовтня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Приблизно 5 хвилин боротьба точиться переважно у центрі поля.

21 жовтня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Небезпечно!

Галаххер змістився до центру та відпасував на Палмера, той пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

21 жовтня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Мудрик виконав штрафний удар з правого флангу, але після навісу ніхто з його партнерів не зміг пробити по воротах.

21 жовтня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Мартінеллі виграв забіг у Гюсто та відібрав м'яч.

21 жовтня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Санчес далеко вийшов з воріт, ад за ліву лінію штрафного майданчика, гравець Арсеналу закинув м'яч у центр штрафної, але партнерів там не було.

21 жовтня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Сілва виніс м'яч разом з ногами Мартінеллі.

21 жовтня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Арсенал виконав перший кутовий у матчі. Арбітр зафіксував порушення правил проти голкіпера.

21 жовтня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Небезпечно!

Райс після передачі Зінченка увійшов до штрафного майданчика та намагався поцілити у дальній кут - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

21 жовтня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

ГОООООООООООООЛ!

Палмер реалізував пенальті. Пробив у лівий від себе кут, Райя стрибнув у протилежний.

21 жовтня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ПЕНАЛЬТІ!

Арбітр вказав на 11-метрову позначку.

13’

Арбітр пішов переглядати момент у штрафному майданчику Арсеналу. На повторі видно, що м'яч влучив у руку Саліба під час удару головою у виконанні Мудрика.

21 жовтня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Стерлінг навісив у штрафний майданчик, Мудрик боровся за м'яч, але не зміг пробити по воротах. Гравці Челсі обурені: вважають, що м'яч влучив у руку гравця Арсеналу.

21 жовтня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Зінченко в центрі поля скосив Мудрика. Жовтра картка.

10’

Колвілл несподівано втратив м'яч біля штрафного майданчика, але Арсенал не зміг скористатися цією помилкою.

21 жовтня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Палмер отримав попередження.

21 жовтня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Жезус на газоні. Палмер наступив йому ззаду на ногу.

21 жовтня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Багато боротьби на полі. Челсі активно пресингує на чужій половині поля.

21 жовтня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перший хвилинах Челсі виглядає набагато активніше.

21 жовтня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Зінченко після перехоплення у штрафному майданчику помилився під час передачі, м'яч відскочив до Галлахера, той пробив, захисник заблокував. Одразу пішов другий удар - м'яч пролетів вище воріт.

21 жовтня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

21 жовтня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вийшли на поле. У Лондоні сьогодні злива.

21 жовтня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21 жовтня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21 жовтня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21 жовтня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20 жовтня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 21 жовтня, відбудеться матч 9-го туру Англійської Прем'єр-Ліги, в якому зустрінуться лондонські «Челсі» та «Арсенал». Поєдинок пройде на стадіоні «Стемфорд Брідж». Початок – о 19:30.

«Челсі» ударно провів три поєдинки перед паузою на матчі збірних. Підопічні Маурісіо Почеттіно в АПЛ послідовно обіграли Фулхем (2:0) та Бернлі (4:1). У 1/16 фіналу Кубка англійської ліги «сині» перемоги «Брайтон» (1:0).

«Арсенал» цього сезону АПЛ ще не програвав. В останніх п'яти турах команда Мікеля Артети чотири рази виграла та один раз зіграла внічию. «Каноніри» цього сезону вже двічі обіграли «Манчестер Сіті», спочатку в Суперкубку Англії, по пенальті, а потім і в крайньому турі АПЛ – єдиний гол забив Мартінеллі на 86-й хвилині після дикого рикошету.

«Арсенал» після 8 турів ділить перше-друге місця турнірної таблиці АПЛ з «Тоттенхемом» – у команд по 20 очок. «Челсі», який дуже погано провів старт сезону, з 11 очками посідає 11 місце.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Арсенал».

(32)

Челсі вирвав нічию з 0:2 у поєдинку з Астон Віллою. Мудрик відіграв 90 хв
Футбол | 28 квітня 2024, 00:09 9

Лондонський клуб здійснив ефектний камбек

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів