Кілман підтвердив, що не зможе виступати за збірну України
Захисник «Вулверхемптона» сподівається на виклик до збірної Англії
![Кілман підтвердив, що не зможе виступати за збірну України](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/39/orig_647959.jpg)
Захисник англійського «Вулверхемптона» Макс Кілман підтвердив, що йому заборонено виступати за збірну України.
Також 26-річний Кілман повідомив, що має намір дочекатися виклику до збірної Англії та розповів про те, як родичі його матері продовжують жити в Україні.
«Дід хоче бути у Києві. Він прожив там все своє життя, і сказав, що якщо йому доведеться померти, він хоче бути там, де народився і провів все своє життя. Вся рідня моєї мами там і всі вони думають: «Ми хочемо бути тут». Я знаю, у Києві трохи безпечніше, ніж в інших містах України, але я не відчував би себе в безпеці. Вони мають бути дуже обережними, коли виходять на вулицю, бо ніколи не знаєш, коли можуть бути обстріли», – розповів Кілман.
Нинішнього сезону у складі «Вулверхемптона» Макс Кілман зіграв дев'ять матчів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696131.jpg)
![Вердер цікавиться захисником Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696131.jpg)
Тарас Михавко зацікавив клуб із Бремена
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/56/thumb_451236.jpg)
![Евгений Кожушко](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/56/thumb_451236.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![Владислав Рейский](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![umnuy2](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361983.png)
![PETP0](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361983.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Vitason](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/56/thumb_371353.jpg)
![WildeKater](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/56/thumb_371353.jpg)
![](/images/smiles/rofl.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/65/thumb_453061.png)
![Gunnar Astrid](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/65/thumb_453061.png)