Даріо СРНА: «Своїми перемогами можемо дати нашим військовим великі емоції»
Виконувач обов’язків головного тренера «Шахтаря» – про ставлення та вимоги до гравців команди
![Даріо СРНА: «Своїми перемогами можемо дати нашим військовим великі емоції»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/39/orig_647937.jpg)
Виконувач обов'язків головного тренера донецького «Шахтаря» Даріо Срна розповів про своє ставлення та вимоги до гравців команди.
«Для них я легенда, яка має «шахтарське» серце і хоче дати їм те, що я прожив. Я знаю, що важкий час, що вболівальників немає, що кожен із них хоче поїхати за кордон і пограти в топклубі, але ми знаємо, що своїми перемогами можемо дати нашим військовим, які захищають країну, дуже великі емоції.
Перед грою в Антверпені я попросив у Патріка дозволу сказати кілька слів. Він мені дозволив, я подякував йому. Я не лізу ніколи до тренерської роботи, якщо я не тренер. Якщо потрібна була моя допомога Йовічевічу, Де Дзербі, Каштру, Патріку або будь-якому іншому тренеру, то я їм сказав у перший день, що я готовий 24/7 і якщо можу допомогти, то я тут.
Футболістам я сказав одну просту річ: щоб вони грали в «шахтарський» футбол і що тут є сектор людей, тисячі українців, які не хочуть жити в Бельгії, але вони змушені жити за кордоном, бо агресор росія зробила так, щоб наші люди поїхали з України. Я їм сказав, що ви навіть не уявляєте, які емоції ви можете їм дати вашим футболом. Воно передається дуже легко. І ці кадри, зняті після гри, їх неможливо купити. Програвали 0:2 та виграли 3:2 – це дозволило людям на 90 хвилин забути про війну, про ракети, про шахеди. І команда «Шахтар» подарувала їм такі емоції, які неможливо ні купити, ні побачити, а їх можна відчути, якщо ти там. І хочу сказати, що таких людей багато. Може, ми їх не бачимо, але вони – з нами.
Я за два дні отримав стільки повідомлень – із Донецька, з Донбасу, від військових. Я завжди мріяв, щоб я був тренером на «Донбас Арені». І люди також про це мріють. Тому я від команди вимагатиму, щоб вони розуміли та знали, скільки своїм футболом, гарним «шахтарським» футболом вони передають емоції людям, які сьогодні на фронті, які страждають за нашу країну», – сказав Срна.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695984.jpg)
![Ольга ХАРЛАН: «Пишаюся тобою, ти – мій герой»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695984.jpg)
Українська фехтувальниця привітала свого хлопця з медаллю на Олімпіаді
![ФЕДОРЧУК: «Порадив би Скрипнику взяти паузу в тренерській кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696108.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696139.jpg)
![ОІ-2024. Футболістки Японії шокували Бразилію, Австралія забила 6 голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696139.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/190/thumb_358190.png)
![Віталій Ткачук](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/190/thumb_358190.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/79/thumb_375916.jpg)
![Pavel_i_CO](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/79/thumb_375916.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![Swed](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344939.jpg)
![avk2307](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/124/thumb_344939.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![mr.frog68](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/132/thumb_226445.jpg)
![nikin1220](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/132/thumb_226445.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Falko](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![Владислав Рейский](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/74/thumb_374961.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![turist86](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/79/thumb_375916.jpg)
![Pavel_i_CO](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/79/thumb_375916.jpg)