Снігур у трьох сетах поступилася Корпач у чвертьфіналі турніру в Румунії
Українка змогла виграти перший сет
![Снігур у трьох сетах поступилася Корпач у чвертьфіналі турніру в Румунії](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/39/orig_647924.jpg)
Сьома ракетка України Дар'я Снігур (WTA 154) поступилася німецькій тенісистці Тамарі Корпач (WTA 105) у чвертьфіналі турніру WTA 250 Transylvania Open у румунській Клуж-Напоці.
Українська тенісистка впевнено виграла перший сет, але розвинути ініціативу не спромоглася, програвши другу партію з рахунком 2:6. У вирішальному сеті Корпач довела зустріч до своєї перемоги.
Зазначимо, що це була перша зустріч Дар'ї Снігур та Тамари Корпач одна з одною.
WTA 250 Клуж-Напока, Румунія, хард, чвертьфінал
Тамара Корпач (Німеччина) – Дар'я Снігур (Україна) – 3:6, 6:2, 6:4
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![Українські тенісистки встановили національний рекорд на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696120.jpg)
![Українські тенісистки встановили національний рекорд на Олімпійських іграх](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696120.jpg)
Вперше в історії три представниці України пробилися до 2-го раунду одиночного розряду
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696105.jpg)
![Крутий камбек з бубликом. Ястремська здолала першу суперницю на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696105.jpg)
![Чісора розповів, що говорив йому Усик під час бою з Джойсом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695998.jpg)
Коли гра у Даші йде, нею можна замилуватися, настільки її техніка - і теніс загалом - виглядають самобутніми і естетичними, настільки з видимою легкістю все у неї виходить. Але коли вона включає "режим Ястремської", з метровими аутами і претензіями до батька на трибуні, стає щиро шкода цього багатостраждального чоловіка. Та це ще півбіди - якщо суперниця починає вигризати очки, проявляючи характер, Даша яскраво і невідворотно демонструє повну відсутність свого. Сьомий і восьмий гейми другого сету в цьому плані були особливо показовими. Коли тенісистка демонстративно пропускає м`ячі, які летять в метрі від неї, тому що "дістало мене бігати і боротися за кожне очко", з глибоким болем і співчуттям усвідомлюєш, які ж випробування випали на долю тієї людини на трибуні.
Власне, будь-кого з тренерів нашої темпераментної трійці "перспективних" - Даша, Марта, Даяна - після хоча би півроку співпраці з ними сміливо можна канонізувати))
Відео ігор можна знайти тут https://tennis.sportshub.stream/