Мальта – Україна – 1:3. Шедевр Мудрика, автогол-курйоз. Відео голів і огляд

Дивіться відеоогляд поєдинку 8-го туру кваліфікації Євро-2024

48422
19

У вівторок, 17 жовтня, о 21:45 пройшов матч кваліфікації Євро-2024 між збірними Мальти та України (1:3).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Команди зіграли поєдинок 8-го туру відбору на Національному стадіоні у Та-Калі (Мальта).

Пропустивши гол у дебюті, збірна України забила два м'ячі наприкінці першого тайму. Спочатку захисник господарів поля курйозно послизнувся і зрізав м'яч у свої ворота, а потім Артем Довбик реалізував пенальті.

На 85-й хвилині Михайло Мудрик поставив крапку в матчі красивим обвідним ударом здалеку (3:1).

Події матчу

85’
ГОЛ ! М'яч забив Михайло Мудрик (УКРАЇНА).
43’
ГОЛ ! З пенальті забив Артем Довбик (УКРАЇНА).
38’
ГОЛ ! Автогол забив Райан Камензулі (Мальта).
12’
ГОЛ ! М'яч забив Пол Мбонг (Мальта).
(83)

Коментарі 19
ALF
Цей той випадок, коли при позитивному результаті, є відчуття сорому за нашу гру, ніби футболісти забули за ради кого грають. Вийшли не готові, не згуртовані, разбалансовані, деякі з завищеною самооцінкою.
romprest
Не знаю чому (погода, настрій гравців чи ще щось), але жах. Гра жахлива. Лев матчу Камензулі.
Андрей Залищук
хух, сьогодні все склалось на користь України, при чому з однаковим рахунком 3-1
Orion-V
За такої гри про Італію краще не згадувати!
Istm
гол Мудрика сподобався.і дякувати мальтійцям за допомогу.
але гра жахлива.
Umidulla Abdurazzokov
У меня осталось только два вопроса: 1) До какого времени одно го...но будет играть в защите? 2) До какого времени второе го...но будет стоять в наших воротах? Я конечно понимаю, что мяч в куче го...на может застрять, но обычно он его с легкостью преодолевает.
Andy_P
Традиционно центр обороны СбУ лажает, даже мальтийцы их возят. Гол этого ПингПонга напомнил другой - когда в важнейшем решающем  стыке в Донецке грек Салпинхидис по центру спокойно убегал от "надёжных" Кучера и Хачериди