Сергій РЕБРОВ: «З Мальтою маємо бути дуже сконцентровані»
Наставник збірної України – про черговий матч відбору на Євро-2024
![Сергій РЕБРОВ: «З Мальтою маємо бути дуже сконцентровані»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/36/orig_647229.jpg)
Головний тренер збірної України Сергій Ребров перед грою з командою Мальти у відборі на Євро-2024 розповів про готовність підопічних та дав оцінку можливим діям суперника.
– Який стан команди зараз?
– Як ви знаєте, не зможе з Мальтою зіграти Руслан Маліновський. Він має три жовті картки. Відновився та почав працювати у загальній групі Денис Попов. Всі гравці готові, відновлюються та будуть готові на завтрашню зустріч.
– Чого можна очікувати від Мальти? Перша гра з ними була дуже складною для збірної України.
– У першому матчі Мальта, на мою думку, грала відкрито. У неї були моменти, особливо – у першому таймі. Їх було достатньо. Для нас завтра буде дуже важлива гра. Ми повинні бути дуже сконцентровані. Для нас це буде дуже важлива гра, як і з Північною Македонією. Я впевнений, всі гравці це розуміють. Ми готуємося дуже серйозно.
– Як себе у збірній проявив Назарій Русин? Чи можна очікувати його завтра на полі?
– У нас ще є тренування сьогодні. Я дуже вдячний Назарію. Він – професіонал, все розуміє, працює. Виклик до збірної для нього – це велика повага. Він працює разом з усіма хлопцями та завтра має шанс з’явитися у складі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697016.jpg)
![Визначено третього півфіналіста олімпійського футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697016.jpg)
Парагвай та Єгипет все вирішили у серії пенальті
![Тренер Жирони: «Неможливо повторити те, що ми зробили минулого сезону»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697139.jpg)
![Тренер Жирони: «Неможливо повторити те, що ми зробили минулого сезону»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697139.jpg)
Мічел упевнений, що у топ-4 команда вже не фінішує
![Фехтування. Українки пробилися до півфіналу командної шаблі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697129.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/69/thumb_373803.png)
![Иван Качура](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/69/thumb_373803.png)