16 жовтня о 21:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 жовтня о 21:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

ГООООООООООООООООООЛ!

Квасниця з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут!!!!

90’ +3

Контратака українців. Брагару з м'ячем добіг до штрафного майданчика, відпасував в центр на Краснопіра, нападник пробив повз ворота.

16 жовтня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Англійці тиснуть.

90’ +1

Рубчинський отримав попередження.

16 жовтня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини

89’

ГОЛ

Англійці зрівняли рахунок. Еліот навісив, Кресуелл на дальній стійці переправив м'яч у аворота.

16 жовтня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Рубчинський від лицевої лінії віддав пас під удар Брагару, але м'яч після його удар пролетів повз ворота.

16 жовтня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Вівчаренко не пустив Мадуеке на ударну позицію.

16 жовтня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Четверта заміна у складі збірної України: Яцик вийшов на поле замість Ярмолюка.

16 жовтня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Батагов перервав прострільну передачу.

16 жовтня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Ярмолюк підібрав м'яч у штрафному майданчику та пробив по воротах - захисник заблокував!

16 жовтня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Квасниця замінив Волошина, Рубчинський вийшов на поле замість Очеретька.

16 жовтня о 20:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Роу замінив Макейті, Нортон-Каффі вийшов замість Лівраменто.

16 жовтня о 20:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Ілінг-Джуніор прострілив на дальню стійку, на щастя там нікого з англійців не було.

16 жовтня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Макейті пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника та полетів повз ворота.

16 жовтня о 20:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

ГОЛ

Мадуеке все ж забив. З правого краю штрафного майданчику англієць сильно та влучно пробив у дальній кут.

16 жовтня о 20:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Льюїс отримав попередження за те, що висловлював незадоволення діями арбітрами.

16 жовтня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Небезпечно!

Філоджін з лівого флангу змістився ближче до центру, обігравши трьох опонентів, та завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролеівт поруч зі стійкою.

16 жовтня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Нещерт погано вибив м'яч приблизно від правого кута штрафного майданчика, м'яч потрапив до англійця, який завдав удару майже з центру поля. М'яч пролетів повз ворота.

Перед очима з'явилася картинка з матчу Словенія - Україна, коли Шовковский невдало вибив м'яч, а Ачімович здалеку влучив у порожні ворота.

16 жовтня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

МОМЕНТ!

Брагару з боями прорвався правим флангом, зробив передачу на дальній кут воротарського майданчика, Краснопір злету пробив, Лівраменто підстрахував голкіпера та вибив м'яч з лінії воріт.

16 жовтня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Макейті навісив зі штрафного Лівраменто намагався пробити головою, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

16 жовтня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Замість В'юнника на поле вийшов Краснопір.

16 жовтня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Потрійна заміна у складі збірної Англії. Філоджін вийшов на поле замість Байно-Гіттенса, Ділеп - замість Гекні, Лінг-Джуніор - замість Гамфріза.

16 жовтня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

В'юнник отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

16 жовтня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Макейті у штрафному майданчику намагався обіграти двох опонентів і впав у боротьбі. Арбітр показав, що потрібно продовжувати гру.

16 жовтня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Батагов головою перервав прострільну передачу від Мадуеке.

16 жовтня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Небезпечно!

Треффорд вийшов за межі штрафного майданчик та головою вибив м'яч! Він на мить випередив Волошина.

16 жовтня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Англійці намагаються швидше, ніж у першому таймі, починати атаки.

51’

Салюк помилився при виконанні дальньої передачі. М'яч вилетів у аут.

16 жовтня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Волошин опинився в офсайді.

16 жовтня о 20:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Лівраменто намагався з правого флангу відпасувати у штрафний майданчик, захисник заблокував.

16 жовтня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

16 жовтня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

16 жовтня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!

Очеретько зі штрафного закрутив м'яч у дальній кут воріт!!!

Треффорд помилився. Не очікував голкіпер прямого удару, тому неправильно обрав позицію.

16 жовтня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Брагару збили у кількох метрах від правої лінії штрафного майданчика.

16 жовтня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Мадуеке завдав удару приблизно з 14 метрів - повз ворота.

16 жовтня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Брагару на правому фланзі намагався обіграти двох опонентів, але ті не дозволили пройти себе.

16 жовтня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На кілька хвилин гра заспокоїлася.

16 жовтня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Нещерет вдало зіграв на перехопленні.

16 жовтня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Волошин відкрив рахунок!

Брагару зробив сильну передачу з правого флангу в штрафний майданчик, В'юнник намагався пробити у падінні, але не влучив по м'ячу. Той полетів далі та опинився у Волошина. Назар з приблизно з 7 метрів пробив повз голкіпера!

16 жовтня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Приблизно з екватора першого тайму англійці заграли швидше та гостріше.

16 жовтня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Байно-Гіттенс не зміг пробити по воротах після навісу з правого флангу.

16 жовтня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

В атаці другим темпом Мадуеке завдав удару з меж штрафного майданчика - повз ворота.

16 жовтня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Небезпечно!

Англійці розіграли швидку комбінацію, Макейті завдав удару - м'яч пролетів повз ворота.

16 жовтня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Нещерет у падінні забрав м'яч до рук після удару Байно-Гіттенса з-за меж штрафного майданчика.

16 жовтня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Англійці постійно не поспішають розпочинати атаки. Намагаються заманити "синьо-жовтих" якомога далі від воріт. Наші не ведуться на це.

16 жовтня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Еліот навісив з кутового, Лівраменто пробив головою, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

16 жовтня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Макейті намагався на швидкості увійти до штрафного майданчика, Салюк вибив м'яч за межі поля.

16 жовтня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 жовтня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Очеретько завдав удару з-за меж штрафного удару, м'яч пролетів повз ворота.

16 жовтня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Нещерет вчасно вийшов з воріт та перехопив передачу на Гекні.

16 жовтня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Небезпечно!

Українці втратили м'яч поблизу свого штрафного майданчика англієць опинився перед Нещеретом, голкіпером разом з захисником нейтралізували небезпечний момент.

16 жовтня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Швидкість гри підвищилася. Зараз гостріше діють українці.

16 жовтня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно!

Волошин після передачі Очеретька опинився на ударній позиції у штрафного майданчика, але захисник все ж зумів завадити українцю.

16 жовтня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Після ще одного кутового Треффорд кулаком вибив м'яч зі штрафного майданчика.

16 жовтня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Очеретько з кутового закрутив м'яч у ворота, Треффорд перевів м'яч через поперечину.

16 жовтня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Треффорд випустив м'яч за межі поля після передачі від партнера.

16 жовтня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що команди нікуди не поспішають. Темп повільний.

16 жовтня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

На перших секундах В'юнник отримав пошкодження. Нападник продовжить гру.

16 жовтня о 6:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 16 жовтня, у місті Кошице (Словаччина) відбудеться матч четвертого туру кваліфікації чемпіонату Європи U-21 з футболу, у якому зіграють Україна та Англія. Початок – о 19:30 за київським часом.

Молодіжна збірна України під керівництвом іспанського фахівця Унаї Мельгоси перші два матчі відбіркового турніру виграла у Північної Ірландії (1:0) та Люксембургу (3:0). Українська молодіжка нового скликання ще не пропускала голів у офіційних матчах.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Англії – чинний чемпіон Європи. «Ліверпуль», «Манчестер Сіті», «Челсі», «Боруссія» Дортмунд, «Ювентус», «Ньюкасл» та «Евертон» - це клуби, проти футболістів яких доведеться зіграти команді Унаї Мельгоси. Відбірковий турнір на ЄВРО-2025 англійці розпочали з розгромних перемог над Люксембургом та Сербією – 3:0 та 9:1 відповідно.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна U-21 – Англія U-21.