Жіноча Вища ліга: Рівне обіграло ЗУНУ-Енерго, Дніпро переміг Суми-У
Розпочався сезон у жіночій гандбольній Вищій лізі
![Жіноча Вища ліга: Рівне обіграло ЗУНУ-Енерго, Дніпро переміг Суми-У](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/34/orig_646885.jpg)
У п'ятницю, 13 жовтня, у рівненському спорткомплексі «ДЮСШ-4» розпочався сезон у жіночій гандбольній Вищій лізі.
У першому матчі власниці майданчика впевнено обіграли тернопільський «ЗУНУ-Енерго». До перерви «Рівне» вело з різницею п'ять м'ячів, а до кінця матчу довело її до +7. У складі рівненської команди одразу дві гандболістки закинули понад десять м'ячів – праві напівсередні Марія Козак та Інна Голярдик. Найкращим снайпером у гостей стала напівсередня Олена Барабаш, яка закинула десять м'ячів.
У другому матчі «Дніпро» з Кам'янського у завзятій боротьбі здолав «Суми-1». Фінальна сирена зафіксувала перевагу номінальних господарок у три м'ячі, який був у них і після першого тайму. Найрезультативнішою у складі «Дніпра» стала розігруюча Валерія Савіна, з 13-ма м'ячами. А найкращий снайпер у сумчанок – Поліна Чернієнко, яка закинула 11 м'ячів.
Вища ліга, Тур 1
13 жовтня, Рівне, спорткомплекс «ДЮСШ-4»
Рівне – ЗУНУ-Енерго (Тернопіль) – 32:25 (14:9)
Дніпро (Кам'янське) – Суми-У – 36:33 (21:18)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695968.jpg)
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695968.jpg)
Судді за підсумками 10 раундів віддали перевагу Дереку Чісорі
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696133.jpg)
![Франція обіграла Нідерланди у жіночому гандбольному турнірі ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696133.jpg)
Завершився заключний матч ігрового дня
![Йожеф САБО: «Шкода, що Шахтар і Динамо не відпустили гравців на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696070.jpg)
![Йожеф САБО: «Шкода, що Шахтар і Динамо не відпустили гравців на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696070.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)