ГВАРДІОЛА: «Це був напружений матч. Один рикошет, і ми програли»

Наставник «Манчестер Сіті» прокоментував поразку від «Арсеналу»

1993
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Пеп Гвардіола

Наставник «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував поразку у матчі 8-го туру АПЛ проти «Арсеналу» (0:1):

«Гру ми розпочали дуже добре, мали два чи три моменти. Суперники розпочали другий тайм у відмінному ритмі та забили гол за допомогою рикошету. Арсенал переміг, вітаю їх.

Ми намагалися. З обох боків було не так багато моментів. Обидві команди добре пресингували. Це була близька гра, і через один епізод ми програли матч.

Десять хвилин Арсенал лідирував, хоча гра була рівною. У нас теж були свої моменти, але загалом це був напружений матч. На жаль, забити вдалося супернику.

Один рикошет. У нас були реально хороші моменти в першому таймі. Це була напружена гра. Ми дуже добре захищалися, гравці віддали усі сили. Це футбол, ми програли. Ми повернемось сильніше.

Я знаю цих гравців багато років і знаю, що ми зробили разом. Для мене велика честь бачити, як вони борються.

Зараз у нас дві поразки поспіль, і настає пауза на матчі збірних. Сподіваюся, гравці повернуться у формі, і тоді ми знову перемагатимемо. Вітаємо Арсенал. Ми точно знаємо, що нам потрібно робити, і це будемо робити».