08 жовтня о 20:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

08 жовтня о 20:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

08 жовтня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

І Арсенал в атаці, не закривається команда.

08 жовтня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

ГГГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!!

Парті закинув на Хаверца в штрафний, той не пробив, але скинув на Мартінеллі, який з лінії штрафного з рикошетом спіймав Едерсона на протиході!

08 жовтня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Мабуть, пенальті буде, Аке штовхнув рукою Жезуса. Але ні вже заграли епізод.

08 жовтня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Знову гра перейшла в спокійне русло.

08 жовтня о 20:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Заміни в Арсенала.

Томіясу замість Зінченка, Хаверц замість Нкетіа, Парті замість Жоржиньо.

08 жовтня о 20:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Едегор після переводу Мартінеллі здалеку пробив вище.

08 жовтня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Простріл Доку заблокував захисник.

08 жовтня о 20:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Вокер вдарив ззаду по ногах Мартінеллі, без картки.

08 жовтня о 19:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заміни в Манчестера.

Нунес замість Льюїса, Стоунз замість Ковачича, Доку замість Альвареса.

08 жовтня о 19:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Сіті знову забрав м'яч під свій контроль, Пеп готує потрійну заміну.

08 жовтня о 19:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Небезпечно!

Жезус підібрав м'яч і справа з гострого кута прострілював - Аке вибив на кутовий.

08 жовтня о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

В другому таймі Арсенал більше з м'ячем, впевненіше заграла команда з виходом Мартінеллі.

08 жовтня о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Спершу Фоден поліз на трьох, втратив м'яч, а тоді Льюїс підібрав і рвонув крізь всіх на Раю. Забив, але перед тим суддя свиснув фол у виконанні Мартінеллі.

08 жовтня о 19:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

П'ятихвилинка активності Арсенала, що розпочалася з виходом Мартінеллі, закічилася, Сіті відсунув гру від своїх воріт.

08 жовтня о 19:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Удар Мартінеллі з гострого кута впевнено забрав Едерсон.

08 жовтня о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Жезус не дострибнув до подачі Мартінеллі.

08 жовтня о 19:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміна в Арсенала.

Мартінеллі виходить замість Троссарда.

ЛРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

08 жовтня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

08 жовтня о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано.

08 жовтня о 19:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Небезпечно!

Гвардіол зліва подав, Рая вийшов і не дістав м'яч, але Холанд біг по іншій траєкторію і не зумів пробити!

08 жовтня о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Зінченко двічі зліва бив з непоганої позиції і двічі влучив у Бернарду Сілву.

08 жовтня о 19:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Гвардіол на фланзі не дав пройти Вайту.

08 жовтня о 19:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Ковачич летить в ще одному жорсткому підкаті. Явна жовта картка, яка була б другою, але арбітр пожалів Ман Сіті.

08 жовтня о 19:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Холанд поборовся проти двох, скинув на Альвареса і той метрів з 25 пробив значно вище.

08 жовтня о 19:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Альварес не зумів продовжити далі пас від Вокера.

08 жовтня о 19:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Ні, обійшлося для Ковачича.

08 жовтня о 19:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Ковачич полетів у жорсткий підкат проти Едегора. Арбітр пішов дивитися повтор, може, дасть і червону.

08 жовтня о 19:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Зінченко міг бити метрів з 20, але вирішив навішувати.

08 жовтня о 18:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Небезпечно!

Нкетіа отримав закидання від Зінченка на лівому куті штрафного, змістився вправо і бив у дальній кут - трохи мимо!

08 жовтня о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Бернарду Сілва фолить в атаці.

08 жовтня о 18:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Контратака Арсеналу закінчилася втратою м'яча в центрі поля.

08 жовтня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Рая отримав м'яч біля своїх воріт, вибивав, влучив у Альвареса і дивився, як м'яч пролетів поруч з штангою його воріт!

08 жовтня о 18:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Навіс Вокера забирає Рая.

08 жовтня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Дуже обережні команди, не ризикують поки.

08 жовтня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Фоден пройшов Жоржиньо і той руками завалив гравця Сіті на фланзі.

08 жовтня о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Вайт підключився до атаки і заробив офсайд.

08 жовтня о 18:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Жезус прострілював справа і Гвардіол не дав себе розхитати.

08 жовтня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

МОМЕНТ!!!!

Спершу після навісу Фодена з кутового і удару Гвардіола Райс головою виніс з лінії воріт м'яч, а після атаки другим темпом Холанд скинув на Аке і той з кількох метрів, знаходячись перед воротами, пробив вище!

08 жовтня о 18:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Дві хвилини Сіті контролював м'яч біля свого штрафного.

08 жовтня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

08 жовтня о 3:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 8 жовтня, відбудеться поєдинок 8 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому гратимуть лондонський «Арсенал» та «Манчестер Сіті». Гра пройде в Лондоні на полі стадіону «Емірейтс», початок – о 18:30 за Києвом.

В минулому сезоні «Арсенал» був головним конкурентом «Манчестер Сіті» в боротьбі за чемпіонство, проте «Сіті» завоював титул. У нинішньому сезоні обидві команди ведуть боротьбу за перше місце в турнірній таблиці, різниця між ними – одне очко. Матч між клубами на «Емірейтс» може вплинути на подальший розвиток сезону. «Арсенал» має деякі кадрові проблеми, включаючи травму Габріеля Мартінеллі. У «Манчестер Сіті» відсутність Кевіна Де Брюйне і Родрі може вплинути на гру команди.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Арсенал» – «Манчестер Сіті».