08 жовтня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 жовтня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 жовтня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Червак зіграв на виході та вибив м'яч кулаком.

08 жовтня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Черненко увійшов до штрафного майданчика, Ткачук Є. у підкаті чисто вибив м'яч.

08 жовтня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Замін у Металіста 1925 не залишилося. До кінця матчу ворота захищатиме польовий гравець Червак.

08 жовтня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

ВИЛУЧЕННЯ!

Мозіль вибіг дуже далеко з воріт і та коліном у стрибку врізався в гравця Оболоні.

08 жовтня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Подвійна заміна в складі Оболоні: Груша - замість Краснопіра, Черненко - замість Дубка.

08 жовтня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Після навісу з лівого флангу м'яч метушився у штрафному майданчику Оболоні. Все ж кияни змогли відбитися.

08 жовтня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Дубко затримав суперника руками у центрі поля.

08 жовтня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Подвійна заміна у складі Металіста 1925. Чирук вийшов на поле замість Борячука, Бичек - замість Вачіберадзе.

08 жовтня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Мороз отримав попередження. Він збив Р.Русина, який намагався втекти у контракту.

08 жовтня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Прокопенко обіграв опонента, увійшов до штрафного майданчика та прострілив вздовж воріт, захисник вибив м'яч.

08 жовтня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Рибка забрав м'яч до рук після навісу з правого флангу.

66’

МОМЕНТ!

Тарануха після передачі від Мороза вийшов сам на сам та під кутом до воріт, завдав удару - м'яч влучив у стійку.

08 жовтня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Мозіль вчасно вийшов з воріт та відбив удар.

08 жовтня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Ткачук Є. замінив Дмитренка у складі Металіста 1925.

08 жовтня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

ВИЛУЧЕННЯ!

Курило у боротьбі з Таранухою відмахнувся та влучив опоненту в обличчя. Гравець харківського клубу отримав друге попередження.

08 жовтня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Тарануха вийшов віч-на-віч з голкіпером. Але футболіст Оболоні заліз у офсайд.

08 жовтня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Небезпечно!

Жичиков з правого флангу навісив на дальню стійку, Юсов пробив головою - м'яч пролетів над поперечиною.

08 жовтня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Юсов намагався пробити через себе у штрафному майданчику. Спроба виявилася дуже невдалою.

08 жовтня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Русин з Юсовим намагалися обігратися в стіночку біля штрафного майданчика. Не вийшло. Оболонь захищається дуже щільно. Не залишають місця для розвитку атак.

08 жовтня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Після закидання до штрафного майданчика Мозіль зіграв на виході та врізався у Краснопіра. Боляче було голкіперу.

08 жовтня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Косовський пробив здалеку - вище воріт.

08 жовтня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 жовтня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У складі Металіста дві заміни. Юсов вийшов замість Сидорова, Р.Русин - замість Арі Моура.

Заміна у складі Оболоні. Тарануха вийшов на поле замість Суханова.

08 жовтня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

08 жовтня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Удар Арі Моура з лінії штрафного майданчика заблокував захисник.

45’ +3

Тепер на газоні Вачіберадзе. Він отримав ушкодження у боротьбі з Сухановим. Форвард Оболоні отримав попередження.

08 жовтня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Приймак на газоні. Боляче йому. Схоже, що підвернув гомілкостоп у боротьбі за м'яч із Дмитренком.

08 жовтня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

44’

Суханов після передачі від Краснопіра пробив з півкола штрафного майданчика, м'яч влучив у Курила, а потім опинився в руках Мозіля.

08 жовтня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Прокопенко руками завалив руками опонента в центрі поля.

08 жовтня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Дмитренко відібрав м'яч поблизу штрафного майданчика Оболоні, наблизився до воріт та пробив з гострого кута. М'яч пролетів повз ворота.

08 жовтня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГОЛ ЗАРАХОВАНО!

08 жовтня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє момент.

33’

ГООООООООООООЛ!

Гравець Металіста 1925 у боротьбі з опонентом втратив м'яч на правому фланзі поблизу центру поля. Дубко викотив м'яч на Краснопіра, який вийшов сам на сам з голкіпером, не став з ним зближатися та пробив у дальній кут!

08 жовтня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Небезпечно!

Арі Моура завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Рибка у стрибку зачепив м'яч пальцями. М'яч пішов на кутовий. Його розіграш минув без небезпеки віл Оболоні.

08 жовтня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Хорошу атаку провела Оболонь. У завершальній фазі Суханов не зміг завдати удару з центру штрафного майданчика. Зазначимо, що передача від Косовського була незручною.

08 жовтня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Мединський з правого флангу виконав простріл у штрафний майданчик, Краснопір намагався в один дотик переправити м'яч у ворота, але спроба вийшла невдалою.

08 жовтня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Металіст 1925 вирівняв гру. Зараз команди борються переважно в центральній частині поля.

08 жовтня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Вачіберадзе навісив зі штрафного удару, гравець Оболоні вибив м'яч.

17’

Дмитренко обіграв опонента Мединського та Карася на фланзі, потім його збили.

08 жовтня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Краснопір завдав удару з меж штрафного майданчика, Курило заблокував цей постріл.

08 жовтня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Мозіль вийшов за межі штрафного майданчика та головою вибив м'яч. Краснопір міг вийти на ударну позицію після дальньої передачі від партнера.

08 жовтня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Суханов пробив зі штрафного, після рикошету від Сидорова голкіпер забрав м'яч до рук.

08 жовтня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Курило отримав попередження за зрив атаки суперника. Суханов вже прокинув м'яч повз захисника, а той затримав нападника руками.

08 жовтня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Харків'яни провели атаку. Дмитренко намагався прострілити, але гравець Оболоні заблокував цю спробу.

08 жовтня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Після передачі з кутового Мороз намагався пробити по воротах, але м'яч просто відскочив у руки голкіпера.

08 жовтня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перші п'ять хвилин матчу перевагою володіє Оболонь.

08 жовтня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Косовський жорстко зіграв біля чужого штрафного майданчика.

08 жовтня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Суханов пробив з центра поля, намагаючись спіймати на помилці Мозіля, який вийшов далеко з воріт. Удар вийшов дуже неточним.

08 жовтня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

Арбітрам допомогатиме ВАР.

08 жовтня о 12:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вийшли на поле. Лунає національний гімн України.

08 жовтня о 12:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 жовтня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 8 жовтня, київська «Оболонь» і харківський «Металіст 1925» зустрінуться у матчі десятого туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться у Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена». Початок заплановано на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Оболонь» у дев'ятому турі здобула лише другу перемогу в чемпіонаті, обігравши з мінімальним рахунком головного аутсайдера цього сезону – закарпатський «Минай». Залікові бали підопічним Валерія Іващенка даються важко. Натомість на рахунку «оболонців» дві гучні перемоги: у чемпіонаті 2:1 над «Дніпром-1», у Кубку – 1:0 над київським «Динамо».

В активі «Металіста 1925» перемог трохи більше – три. Харківська команда була сильнішою за «Минай» та черкаський ЛНЗ (по 1:0) та луганську «Зорю» (2:1). В останніх двох турах команда голів не забивала, розписавши «суху» нічию з «Колосом» та програвши «Дніпру-1» з рахунком 0:1. «Оболонь» не може вразити ворота суперників уже п'ять матчів поспіль.

«Металіст 1925» і «Оболонь» у таблиці поділяють два очки: 11 проти 9. Харківський клуб зіграв на один матч менше.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Оболонь» – «Металіст 1925».