Головний тренер «канонірів» назвав головні помилки своєї команди

6445
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував поразку від «Ланса» в матчі Ліги чемпіонів (1:2).

«Безумовно, сьогодні було важко, і я вітаю «Ланс». Як ми всі бачили, це дуже хороша команда, і атмосфера була винятковою. Ми зробили найскладніше, забивши перший гол, і повністю контролювали гру, але в одному моменті їм вдалося забити, і тоді все почалося спочатку.

Дійсно, як і в багатьох інших випадках, ми не створювали достатньої загрози у фінальній третині. Ми не атакували певні простори. Різниця з «ПСВ» була в грі у штрафному майданчику – ми втратили кілька великих шансів і недостатньо добре захищалися у відповідь на їхні загрози.

Помилки – це частина футболу, і вони так чи інакше триватимуть, але різниця була в обох випадках. У Лізі чемпіонів не буває легких моментів, тому, коли ти потрапляєш туди, ти маєш забити м'яч у сітку, і ми повинні були захищатися набагато краще, ніж ми це зробили.

Це був важливий вечір для нас. Ми не змогли досягти того результату, якого хотіли, але ми багато чого візьмемо на озброєння і зробимо висновки», – сказав Артета.

У наступному турі «Арсенал» зіграє проти «Севільї» на виїзді 24 жовтня.

(30)

ВІДЕО. Свьонтек показала Соболенко, звідки на білорусь готувався напад
Теніс | 04 травня 2024, 23:55 1

Іга виграла у Аріни у фіналі ґрунтового турніру WTA 1000 у Мадриді

Прокинулись після перерви. Динамо в Києві знищило Колос
Футбол | 05 травня 2024, 17:23 107

Команди провели прісний перший тайм, але в другому колектив із Ковалівки посипався