Ланс – Арсенал – 2:1. Зінченко дозволив забити 2-й м'яч. Відео голів, огляд

Дивіться відеоогляд матчу 2-го туру ЛЧ у групі В

2823
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета та Олександр Зінченко

3 жовтня відбувся матч 2-го туру Ліги чемпіонів у групі В між клубами «Ланс» та «Арсенал». Гра завершилася сенсаційною перемогою французької команди із рахунком 2:1.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі команди, провів на полі 70 хвилин та був замінений на Бена Вайта.

На 69-й хвилині українець не зумів заблокувати суперника в епізоді, коли його опонент віддав гольову передачу, і цей гол виявився вирішальним у матчі (2:1).