В іншій грі групи ПСВ уникнув поразки від «Севільї»

2727
3
Getty Images/Global Images Ukraine

Ввечері 3 жовтня відбулися матчі 2-го туру Ліги чемпіонів.

Ланс здобув вольову перемогу над Арсеналом (2:1). На 14-й хвилині гості відкрили рахунок зусиллями Габріела Жезуса.

Однак потім «Арсенал» пропустив прикрий гол. Голкіпер Давид Райя невдало вибив м'яч, і господарі за це його покарали. Відзначився Адрієн Томассон, і рахунок став рівним на 25-й хвилині (1:1).

❗️ ВІДЕО. Голи у матчі між Лансом и Арсеналом

У «Арсеналу» українець Олександр Зінченко вийшов в основі і провів на полі 70 хвилин. На 69-й хвилині українець не зумів заблокувати суперника в епізоді, коли його опонент віддав гольову передачу, і цей гол виявився вирішальним у матчі (2:1).

В іншій грі групи B ПСВ у компенсований час уникнув поразки від «Севільї» (2:2).

Після двох турів: Ланс має 4 очки, Арсенал - 3, Севілья - 2, ПСВ - 1.