Патрік ван ЛЕУВЕН: «Наша основна мета – перемогти»
Наставник «Шахтаря» поділився очікуваннями від наступного матчу в ЛЧ
![Патрік ван ЛЕУВЕН: «Наша основна мета – перемогти»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/26/orig_645234.jpg)
Головний тренер донецького «Шахтаря» Патрік ван Леувен поділився очікуваннями від наступного матчу в Лізі чемпіонів проти бельгійського «Антверпена».
– Патріку, наскільки важко налаштовувати команду психологічно, враховуючи останні невдалі результати?
– Це непросто. Ми говоримо про Лігу чемпіонів – це завжди складно та потребує додаткових сил і роботи.
– У першому матчі ви дуже здивували стартовим складом. Чи дивуватимете завтра у грі з «Антверпеном»?
– Наша головна мета – перемогти. Тому завтра ми побачимо, буде якась несподіванка для суперника чи ні. Але наше завдання – виграти.
– Чи добре ви знаєте «Антверпен»? І наскільки впливає ситуація в Україні на підготовку до гри?
– Щодо першого запитання, то ми, звісно, переглядали всі матчі «Антверпена», знаємо, як грає суперник. Ми так само прораховуємо всі ситуації, усі варіанти. Як я вже казав, наша мета – перемогти та якнайкраще представити команду у завтрашній грі. Що ж до поточної ситуації, то в Україні триває війна. Перший складний момент – це пересування в межах країни та за кордоном, тому що це зараз забирає набагато більше часу. Другий момент: під час матчів в Україні часто лунають повітряні тривоги, через що наші ігри тривають понад 90 хвилин. Це впливає психологічно та мотиваційно, але така ситуація. У нас війна, воєнний стан, ми маємо агресора. І в такій ситуації мусимо підлаштовуватися.
– Містере, після поразки в матчі з «Ворсклою» з’явилися чутки про вашу можливу відставку. Як почуваєтеся зараз? Відчуваєте тиск від результатів або ж довіру керівництва?
– Звісно, результати були не такими, як ми очікували. Є трохи тиску, але не зі сторони, а це більше внутрішній тиск, який стимулює в позитивному розумінні, мотивує на перемогу. І ми знаємо, що саме це завдання стоїть перед нами завтра.
Наступний матч Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» зіграє завтра, 4 жовтня, проти бельгійського «Антверпена», початок зустрічі запланований о 19:45 за київським часом.
![Криза в Шахтарі: стару команду зруйнували, хто ж збудує нову](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/25/middle_645166.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695909.jpg)
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695909.jpg)
Українці вирвали перемогу на дев'ятій компенсованій хвилині
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
Підопічні Ротаня у меншості вирвали перемогу над командою з Африки
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695955.jpg)
![Тітмус виграла золото ОІ-2024 у плаванні на 400 метрів вільним стилем](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695955.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695980.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695980.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449170.jpg)
![😸](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/45/thumb_449170.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![Remark](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![mayakovskiy1](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)