«Минай»: Бандура, Нємчанінов, Дмитрук (Гечев, 80), Кравчук, Булаза, Вітенчук, Чуєв (Солдат, 73), Одарюк (Голуб, 57), Кораблін, Гунічев (Рогозинський, 73), Твердохліб.

Запасні: Кемкін, Ольховий, Ременяк, Демиденко.

«Оболонь»: Рибка, Прокопенко (Дубко, 84), Лук'янчук, Приймак, Нагієв, Мороз, Черненко (Косовський, 63), Груша (Осман, 57), Мединський (Вовкун, 84), Суханов (Тарануха, 57), Краснопір.

Запасні: Федорівський, Кичак, Чернов, Карась, Муха, Фатєєв.

Стадіон: «Минай» (село Минай Закарпатської області).

Орієнтовні ігрові схеми:

01 жовтня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +5

Тарануха у контратаці намагався влучити у порожні ворота. М'яч пролетів далеко від них.

01 жовтня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Бандура намагався пробити головою, але зробив це не кращим чином.

Бандура прийшов до штрафного майданчика на кутовий

01 жовтня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано п'ять хвилин.

01 жовтня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Небезпечно!

Рибка здійснив сейв після удару Булези з-за меж штрафного майданчика.

01 жовтня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Рогозинський зірвав контратаку Оболоні.

86’

Вітенчук пробив з меж штрафного майданчика, Рибка перевів м'яч на кутовий.

01 жовтня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Дубко замінив Прокопенка, Вовкун - Мединського. Заміни у складі Оболоні.

01 жовтня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Кораблін у боротьбі з Косовським впав у штрафному майданчику. Рука гравця Оболоні була в районі спини гравця Миная. Арбітр показав, що можна грати далі.

01 жовтня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У складі Миная Гечев замінив Дмитрука.

01 жовтня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГОООООООООООООООООЛ!

Бандура помилився на виході після навісу від Османа з лівого флангу. Голкіпер дотягнувся до м'яч, але від його руки м'яч відскочив о Таранухи. Форвард з лінії воротарського майданчика спокійно влучив у ворота.

01 жовтня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Голуб отримав жовту картку.

01 жовтня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ!

Твердохліб з лівої лінії штрафного майданчика закинув м'яч на Корабліна, той злету пробив під поперечину. Рибка відбив м'яч!

01 жовтня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Заміни у складі Миная. Замість Чуєва на поле вийшов Солдат, замість Гунічева - Рогозинський.

01 жовтня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Кравчук отримав попередження. За удар ззаду по ногах.

01 жовтня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Після подачі з кутового на ближню штангу Мороз зіграв на випередження та пробив головою. М'яч пролетів повз ворота.

01 жовтня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Заміна у складі Оболоні. Косовський вийшов на поле замість Черненка.

01 жовтня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Рибка після передачі назад від партнера вибивав м'яч з лінії воротарського майданчика та влучив у Гунічева. М'яч відскочив за межі поля.

01 жовтня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Твердохліб отримав ушкодження. Арбітр не зафіксував порушення правил. Шаран дуже незадоволений.

01 жовтня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Осман вийшов на поле замість Груші, Тарануха - замість Суханова. Заміни у складі Оболоні.

01 жовтня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Голуб замінив Одарюка у складі Миная.

01 жовтня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Груша зробив передачу на дальню стійку, Краснопір не встигнув замкнути її.

01 жовтня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Лук'янчук збив Одарюка, який поставив корпус та збирався бігти до штрафного майданчика.

01 жовтня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Небезпечно!

Дмитрук навісив у штрафний майданчик, Одарюк завдав удару головою з незручного положення. М'яч полетів по дузі в напрямку воріт Рибки та зверху влучив у поперечину.

01 жовтня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Булеза виконав крос у штрафний майданчик, ніхто з партнерів не зміг завдати удару.

01 жовтня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бандура зіграв на виході та вибив м'яч кулаками після навісу у виконанні Груші зі штрафного удару.

01 жовтня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

01 жовтня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

Компенсовано одну хвилину.

01 жовтня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Минай провів атаку, Твердохліб мав нагоду пробити з близької відстані, але не встиг - захисник накрив його.

01 жовтня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Небезпечно!

Твердохліб прийняв м'яч у штрафному майданчику, віддав пас під удар Вітенчуку. М'яч після його удару пролетів вище воріт.

01 жовтня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Близько п'яти хвилин команди грають переважно в центрі поля.

01 жовтня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ!

Знову кутовий приніс небезпечний момент. Лук'янчук виграв верхову боротьбу задав удару головою. Бандура знову виручив свою команду.

01 жовтня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Булеза виконав штрафний, але його крос виявився безадресним.

01 жовтня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Черненко пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

01 жовтня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Приймак пробив з дуже далекої відстані. М'яч пролетів повз ворота.

01 жовтня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кораблін завдав удару здалеку, Рибка забрав м'яч до рук.

01 жовтня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Рибка ледь не помилився. Вийшов з воріт та намагався в падінні забрати м'яч руки. З першого разу не вийшло, м'яч ледь не відскочив до гравця Минаю.

01 жовтня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Ще одну небезпечну атаку провела Оболонь. М'яч пролетів над поперечению.

01 жовтня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ!

Після скидки гравця Оболоні захисник перехопив м'яч, але він відскочив до Суханова, який пробив з близької відстані. Бандура врятував команду.

01 жовтня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Твердохліб пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч зі штангою.

12’

Бандура випередив Суханова на куті штрафного майданчика.

01 жовтня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Порушення проти Бандури зафіксували під час подачі з кутового.

01 жовтня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Кораблін після скидки від партнера пробив з кута штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Оболоні.

01 жовтня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Небезпечно!

Після навісу з кутового Приймак виграв позиційну боротьбу та пробив головою з центру штрафного майданчика - Бандура відбив м'яч

01 жовтня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Дмитрук з центру поля віддав передачу назад... Настільки невдалу, що м'яч пішов на кутовий.

01 жовтня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах команди активно бігали та втрачали м'яч.

01 жовтня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

01 жовтня о 12:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

30 вересня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 1 жовтня, «Минай» і «Оболонь» зустрінуться у матчі дев'ятого туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Минай « (село Минай Закарпатської області). Початок призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» – головний аутсайдер поточного чемпіонату. Підопічні Володимира Шарана заробили лише три очки у восьми зіграних матчах. Закарпатська команда – єдина в УПЛ, яка ще не перемагала. Поки що «Минай» посідає останнє місце у турнірній таблиці.

Досягнення «Оболоні» також далеко не найкращі. Шість набраних очок у тих самих восьми матчах. На відміну від «Минаю» кияни змогли один раз перемогти. Крім того, «Оболонь» серед тижня вийшла до чвертьфіналу Кубка України, обігравши не когось, а київське «Динамо».

Раніше «Минай» та «Оболонь» зустрічалися двічі. Команди обмінялися перемогами. Різниця м'ячів – 7:5 на користь закарпатців. В УПЛ клуби ще не грали один з одним.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Оболонь».

(3)

Список бомбардирів Ліги чемпіонів 2023/24 після голу Кейна, дубля Вінісіуса
Футбол | 01 травня 2024, 08:01 2

Гаррі наздогнав Мбаппе (в обох – по 8), але француз ще має грати з «Боруссією Д»

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 0

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів