27 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Козак переграв Волинця! Полісся у чвертьфіналі Кубка України!

27 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 вересня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

4:3

Танковський забив у лівий верхній кут воріт.

3:3

Рубчинський пробив по центру. Бойко знову стрибав у кут воріт. М'яч пролетів поміж ніг.

27 вересня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

3:2

Шаповал пробив точно у правий кут. Волинець не дотягнувся.

27 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

2:2

Бабенко пробив у центр. Бойко стрибнув у лівий від себе кут.

2:1

Грицук також пробив у правий бік воріт. Волинець стрибнув у протилежний.

27 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

1:1

Піхальонок точно пробив у правий кут. Бойко стрибнув в інший.

27 вересня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

1:0

Кушніренко пробив точно у лівий кут. Волинець вагадав, але не дотягнувся.

27 вересня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’ +1

Макуана намагався прорватися через двох гравців Дніпра-1, Сарапій вибив м'яч за межі поля.

27 вересня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

27 вересня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
118’

Пірес порушив правила в атаці.

27 вересня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Полісся вимушено грати у меншості, оскільки слотів для замін вже немає.

27 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
116’

Гру поновлено.

27 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Назаренку надають допомогу, щоб зафіксувати ногу та винести гравця з поля.

27 вересня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
112’

Танчик мчав правим флангом, Назаренко у підкатів намагався вибити м'яч і дуже невдало приземлився. Нога встрягла в газон. Це може бути дуже серйозна травма.

27 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
109’

МОМЕНТ!

Макуана отримав м'яч у центрі штрафного майданчика, захисники не встигали його закрити. Удар легіонера вийшов дуже поганим. Волинець забрав м'яч до рук.

27 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
108’

Гол з офсайда

Піхальонок пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника, потім знову у Піхальонка, і від нього полетів вперед на Танчика. Півзахисник пробив у дальній кут. Але знову зафіксовано офсайд. Танчик був найближчим до воріт.

27 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Фол против Макуана поблизу штрафного майданчика. Після навісу Гітченко пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

27 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ДОДАТКОВИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у складі Дніпра-1. Танчик вийшов на поле замість Ківінди.

27 вересня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ДОДАТКОВИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

105’

Пірес пробив з лівого кута штрафного майданчика - м'яч пролетів далеко від воріт.

27 вересня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
103’

Кушніренко пробив головою - м'яч пролетів над воротами.

Темп гри впав у додатковий час.

27 вересня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
99’

Назаренко злету пробив з меж штрафного майданчика - дуже неточно.

27 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
96’

Пірес зі штрафного майданчика покотив м'яч під удар Гуцуляку, його удар заблокували захисники.

27 вересня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
95’

Мірошніченко замінив Кравця.

27 вересня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
92’

Сваток випередив Макуанау на лінії штрафного майданчику після дальньої передачі з центру поля.

27 вересня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ЕКСТРА-ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 вересня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди продовжать визначати переможця в екстра-таймах.

ДРУГИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 вересня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Шаповал завдав удару здалеку - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

27 вересня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ГООООООООООООООЛ!

Після навісу у штрафний майданчик Кравченко скинув на Кушніренка, той з близької відстані зрівняв рахунок.

27 вересня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 5 хвилин.

27 вересня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Після виконання штрафного удару пішов простріл вздовж воріт, Гітченко пробив, Волинець парирував, Назаренко добив м'яч у ворота. Назаренко був в офсайді.

27 вересня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Голкіпер продовжить гру.

85’

Волинець отримав пошкодження.

27 вересня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Небезпечно!

Волинець вибивав м'яч і влучив у Назаренка. М'яч від гравця Полісся полетів в сторону воріт, але гостям пощастило.

84’

Назаренко вийшов на поле замість Аріелсона.

27 вересня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Шрафний виконало Полісся. Грицук навісив, але ніхто з партнерів не зміг пробити по воротах.

27 вересня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Помилка господарів в центрі поля, Ківінда з центрального круга побіг в сторону штрафного майданчика, але захисники його наздогнали.

27 вересня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Пуріта замінив Адамюка у складі Дніпра-1.

78’

Піхальонок з кутового віддав пас на Сватка, той зі штрафного майданчика навісив на дільній кут воротарьского майданчика, Адамюк точно пробив у ближній кут воріт.

27 вересня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Грицук вийшов на поле замість Мустафаєва.

27 вересня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

У складі Дніпра-1 Пірес замінив Лєднєва, Ківінда - Когута.

27 вересня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Аріелсон отримав пошкодження після підкату від Бабенка.

27 вересня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тепер у обох команд всі центральні захисники мають попередження.

65’

Гітченко в центрі поля грубо зіграв у підкаті проти Лєднєва.

27 вересня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Піхальонок зі штрафного завинув м'яч на дальню стійку, Сарапій пробив головою, Бойко забрав м'яч до рук.

27 вересня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Танковський помилився в центрі поля, Дніпро-1 провів контратаку, Чоботенко збив Гуцуляка на правій лінії штрафного майданчика.

27 вересня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Сарапій в центрі поля вдарив по ногах Мустафаєва.

27 вересня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Після навісу з кутового Сарапій пробив головою, м'яч влучив у газон та полетів вище воріт.

27 вересня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Лєднєв з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч на кутовий.

27 вересня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Сваток отримав попередження за небезпечну гру. Юрій Максимов попереджений за емоційне всиловлювання свого незадоволення

27 вересня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Гуцуляк увійшов у штрафний майданчик, але Кушніренко не дав йому пробити по воротах.

27 вересня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Гітченко віддав пас на Козака, той трохи змістився до центру та пробив у ближній кут. Волинець з другої спроби забрав м'яч до рук.

27 вересня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Небезпечно

Когут після навісу від Лежнєва пробив головою з близької відстані, Бойко забрав м'яч до рук.

47’

МОМЕНТ!

Піхальонок закинув м'яч на Рубчинского, той увійшов до штрафного майданчика, на замаху прибрав захисника та пробив - Бойко відбив.

27 вересня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Макуана відпасував на Кушніренко, той пробив приблизно з 23 метрів, м'яч пролетів повз ворота.

27 вересня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Потрійна заміна у складі Полісся. Кушніренко вийшов на поле замість Крушинського, Танковский - замість Огірі, Макуана - замість Янакова.

27 вересня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Рубчинський намагався прострілити вздовж воріт, захисник заблокував.

27 вересня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини.

27 вересня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Гуцуляк закинув м'яч у штрафний майданчик, але Когут не дотягнувся до м'яча. Потім він зачепив Бойка, якому знадобилася допомога лікарів.

27 вересня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Аріелсон у центрі поля умисно штовхнув у спину Сватка.

27 вересня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Небезпечно!

Дніпро-1 провів контратаку. Когут віддав пас ліворуч на Лєднєва, він промчав флангом та прострілив у воротарський майданчик. Когут намагався пробити по воротах, але удар не вийшов, тому що Бойко вийшов з воріт та завадив пробити.

27 вересня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Тепер вже Полісся довго володіло м'ячем, але переважно на своїй половині поля. Спроба загострити виявилася невдалою. Дальню передачу від Чоботенка перехопив захисник.

27 вересня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Близько двох хвилин дніпряни володіли м'ячем, але атака завершилася положенням поза грою.

27 вересня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

П'ять хвилин команди діють без небезпеки.

27 вересня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Небезпечно

Класну комбінацію розіграли дніпряни, але Рубчинський після закидання від партнера у штрафний майданчик не зміг нормально влучити по м'ячу.

27 вересня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Леднєв навісив з лівого флангу навісив у штрафний майданчик, Гуцуляк пробив головою, м'яч пролетів повз ворота.

27 вересня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гуцуляк отримав ушкодження.

27 вересня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Піхальонок підхопив м'яч у штрафному майданчику, змістився трохи до центру та завдав удару. Бойко після рикошету від партнера забрав м'яч о рук.

27 вересня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Кравченко прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч подалі.

27 вересня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Лєднєв отримав м'яч після передачі Когута, увійшов до штрафного майданчика та точно пробив в дальній кут. Гол не зараховано через офсайд у Лєднєва.

27 вересня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Піхальонок віддав класний дальній пас на Гуцуляка, той увійшов до штрафного майданчика та прострелив на дальню стійку, партнери не встигли замкнути.

13’

Небезпечно!

Гуцуляк у штрафному майданчику прострілив вздовж воріт, Лєднєв у боротьбі із захисником пробив п1ятою, але удар був занадто слабким. Бойко забрав м'яч до рук.

27 вересня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Дніпряни непогано комбінували поблизу та у штрафному майданчику господарів, завершальний удар намагався завдав Піхальонок, але захисник заблокував його.

27 вересня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Сваток ледь не обрізався, Макуана активно грав проти нього у відборі, але порушив правила.

27 вересня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Обидві команди намагаються активно грати у пресингу.

27 вересня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Когут після паса Гуцуляка намагався завдати удару з близької відстані, але Чоботенко заблокував цю спробу.

27 вересня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

МОМЕНТ!

Крушинський змістився з лівого флангу ближче до центру та пробив приблизно з 20 метрів - Волинець відбив м'яч, який летів під поперечину!

27 вересня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах м'ячем майже постійно володів Дніпро-1

27 вересня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Після розіграшу м'яча з центра поля дніпряни одразу провели атаку та заробили кутовий. Його розіграш не приніс небезпеки.

27 вересня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 вересня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

"Полісся" гратиме у чорній формі, "Дніпро-1" - у жовтій.

27 вересня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 вересня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 27 вересня, відбудеться матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу, в якому зустрінуться житомирське «Полісся» та дніпровський «Дніпро-1». Команди гратимуть на полі Центрального стадіону «Полісся» у Житомирі. Початок заплановано на 15.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Полісся» розпочало боротьбу за Кубок України з третього попереднього етапу. Підопічні Юрія Калітвінцева на цій стадії виграли з рахунком 2:0 у «Агробізнеса» (м. Волочиськ Хмельницької області). Для «Дніпра-1» стадія 1/8 фіналу буде стартовою на шляху до національного кубкового трофею.

«Полісся» та «Дніпро-1» зустрічалися у другому турі поточного сезону УПЛ. У цьому матчі дніпряни отримали чисельну перевагу вже на 20-й хвилині, коли за фол перед штрафним майданчиком було вилучено півзахисника «Полісся» Кушніренка. Однак цей фактор не допоміг тоді ще підопічним Олександра Кучера здобути легку перемогу. Вирвати її вдалося у компенсований арбітром час до другого тайму.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Дніпро-1».