Олег ГОЛОДЮК: «Колос занадто обережно грав у захисті»
Тренер «Металіста 1925» підбив підсумки матчу проти ковалівців
![Олег ГОЛОДЮК: «Колос занадто обережно грав у захисті»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/19/orig_643917.jpg)
Тренер харківського «Металіста 1925» Олег Голодюк поділився враженнями після нічиєї в 8-му турі УПП в матчі з «Колосом» (0:0).
– Ваша команда продовжила безпрограшну серію, але створила сьогодні небагато моментів. Чи задоволені ви грою та результатом?
– Це заслуга команди суперника, що у нас не було багато моментів. Вони на цьому роблять акцент і це їхній головний козир. Усі команди проти них мучаться, неприємна схема у них для будь-якої команди. Напевно, треба було витискати максимум, можливо, за рахунок індивідуальних дій, потрібно було сьогодні швидше думати та приймати рішення на полі. Сьогодні «Колос» виглядав свіжіше, але на це є об'єктивні причини. Ми перед цим провели чотири гри, у яких хлопці віддали емоції та ми чекали, що може бути емоційний спад, так і сталося. Зараз головне завдання підвести їх у хорошому стані до наступної гри.
– Зазвичай такі гравці, як Дмитренко та Русин активно беруть гру на себе, використовують дриблінг. Але сьогодні небагато гравців брали ініціативу, чи не надто обережно сьогодні грав «Металіст 1925»?
– Занадто обережно грав «Колос» у захисті, граючи у п'ять захисників. Кожен наш атакувальний гравець був під пресингом, не давали вільно розпорядитися м'ячем.
- Що казали команді у перерві та які завдання ставили гравцям під час потрійної заміни?
– У перерві наголошував, що «Колос» змусив нас грати не у свою гру, за це можна зробити комплімент команді суперниці. Сьогодні ми не грали у свою гру, як це зазвичай. Просили хлопців пришвидшити гру і чекати на свій момент, якщо він буде, то витиснути максимум. Момент такий був, але не забили. Але відзначу, що і у «Колоса» були дуже хороші нагоди.
Після семи зіграних матчів «Металіст 1925» посідає сьоме місце у турнірній таблиці УПЛ з 11 очками.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696025.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696025.jpg)
Ангеліну Калініну замінить Олівія Гадекі з Австралії
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695902.jpg)
![Усі по 3 очки! Україна ділить друге місце з Марокко у турнірній таблиці ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695902.jpg)
Підопічні Ротаня у меншості вирвали перемогу над командою з Африки
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695937.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695999.jpg)
![Британські вболівальники захоплено прийняли Усика перед боєм Джойс – Чісора](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695999.jpg)
![Арсенал – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695871.jpg)