«Минай»: Бандура, Чуєв (Кравчук, 86), Немчанінов, Мельник, Дмитрук, Булеза, Вітенчук (Панасенко, 86), Рогозинський (Одарюк, 71), Кораблін (Солдат, 77), Твердохліб, Гунічев (Вишневський, 77).

Запасні: Кемкін, Ольховий, Голуб, Гечев, Ременяк, Демиденко.

23 вересня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболіст Миная Кравчук сфолив в атаці

23 вересня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Небезпечно!

І все ж є момент! Після навісу з лівого флангу Вишневський зблизька переправляв м'яч у ворота, але не влучив.

Не можуть футболісти Миная створити момент, щоб врятувати матч.

23 вересня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Смоляков перервав навіс на дальню стійку

23 вересня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 5 хвилин.

23 вересня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Бойко на газоні. Лікарі вийшли на поле.

23 вересня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГОООООООООООООЛ!

Масована атака Полісся завершилася взяттям воріт. Спочатку Минай врятував Бандура, але потім Мустафаєв ударом приблизно з 14-15 метрів вгатив м'яч у сітку воріт.

23 вересня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Мустафаєв грубо зіграв в центрі поля.

23 вересня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

МОМЕНТ!

Аріелсон втік від захисників та намагався перекинути Бандуру - не влучив у ворота.

23 вересня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Бойко впевнено зіграв на виході та забрав м'яч після високого навісу.

23 вересня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Заміни у складі Минаю. Солдат вийшов замість Корабліна, Вишневський - замість Гунічева.

23 вересня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Вітенчук попереджений.

23 вересня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Небезпечно!

Бойко заблокував удар Дмитрука з близької відстані.

23 вересня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Макуана після скидки від Аріелсона пробив вище воріт.

23 вересня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Огіря одразу порушив правила та отримав попередження.

23 вересня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Заміна у Полісся. Огіря вийшов на поле замість Танковського.

23 вересня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

У зустрічній атаці Твердохліб після прострілу з правого флангу пробив вище воріт.

23 вересня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Макуана пробив з-за меж штрафного майданчика. Дуже неточно.

23 вересня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГООООООООООООООЛ!

Аріелсон "черпаком" перекинув м'яч через захисників на Смолякова. Той пробив неоковирно, але м'яч перелетів через Бандуру та залетів у ворота.

23 вересня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Кораблін руками затримав гравця Полісся у центрі поля та зірвав контратаку.

65’

Кораблін пробив зі штрафного з дальньої дистанції - дуже високо над воротами пролетів м'яч.

23 вересня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Небезпечно!

Кораблін пробив з гострого кута, Бойко відбив.

23 вересня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Подвійна заміна у складі Полісся. Замість Грицука на поле вийшов Мустафаєв, замість Назаренка - Козак.

23 вересня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Вітенчук отримав пошкодження у центрі поля.

23 вересня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Минай невдало виконав кутовий удар.

55’

Смоляков головою вибив м'яч на кутовий після навісу з лівого флангу.

23 вересня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Ще один кутовий від Полісся. На ближній стійці захисник вибив м'яч. Бандура знову діяв невпевнено.

23 вересня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Бандура знову невпевнено зіграв на виході. Минулося для закарпатців без негативних наслідків.

23 вересня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Макуана після дуже дальньої передачі від Бойка увірвався у штрафний майданчик, Чуєв у підкаті вибив м'яч.

23 вересня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Гунічев ледь не втік сам на сам з голкіпером, але не вистачило швидкості. Нападник пробив з-за меж штрафного майданчика, але дуже слабко.

23 вересня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ!

Грицук віддав на Танковського праворуч, той увійшов до штрафного майданчика та пробив з близької відстані. Бандура перевів м'яч на кутовий.

23 вересня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Смоляков пробив здалеку - дуже неточно.

49’

Булеза зупинив контратаку Полісся та пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів вище воріт.

23 вересня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Пенальті не буде.

47’

ВАР переглядає момент на предмет торкання рукою у штрафному майданчику Миная.

23 вересня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміни у складі Полісся. Аріелсон замість Будківського, Крушинський замість Кушніренка.

23 вересня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +6

Бойко кулакам виніс м'яч подалі після навісу з кутового.

23 вересня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Два гравці Полісся побігли на Бандуру, досвідчений голкіпер спокійно віддав пас на партнера.

23 вересня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного Чоботенко ледь не заштовхав м'яч у ворота Бандури.

23 вересня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Рогозинський вдарив Макуана ззаду по ногах.

Компенсовано шість хвилин.

23 вересня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

ПЕНАЛЬТІ НЕ РЕАЛІЗОВАНО!

Грицук пробив "паненкою", Бандура залишився на місці та спокійно забрав м'яч до рук.

23 вересня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Жовта картка для Твердохліба.

ПЕНАЛЬТІ!

Дмитро Євтухов вирішив призначити 11-метровий.

23 вересня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кушніренку під час навісу з кутового наступив на ногу Твердохліб. Але гравець Минаю не дивився на гравця Полісся, він слідкував за м'ячем.

23 вересня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр пішов переглядати момент!

23 вересня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Кушніренко отримав пошкодження під час боротьбі за м'яч.

41’

Грицук навісив з кутового, Шабанов пробив головою, але не поцілив у ворота.

23 вересня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Третій поспіль кутовий у виконанні Миная завершився голом. Твердохліб після відскоку відзначився ударом ногою з лінії воротарського майданчика.

23 вересня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Простріл з лівого флангу ніхто з минайців не зміг замкнути

23 вересня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Минай виконав кутовий. Гравець Полісся вибив м'яч зі штрафного майданчика.

23 вересня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Будківський отримав пошкодження.

34’

Макуана пройшов лівим флангом і заробив кутовий. Після навісу Бандура невпевнено зіграв на виході, м'яч, на щастя для закарпатців, полетів туди, де не було гравців Полісся.

23 вересня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Бойко забрав м'яч до рук після удару головою у виконанні гравця Миная.

23 вересня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди сьогодні майже не створюють небезпечні моменти. Багато боротьби у центрі поля.

23 вересня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГОЛ НЕ ЗАРАХОВАНО!

Макуана перебував у положенні поза грою.

ВАР перевіряє момент з голом.

23 вересня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГООООООООООООООООЛ!

Будківський у воротарському майданчику високо вистрибнув і ударом головою відкрив рахунок! Подачу виконав Макуана.

23 вересня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Можна продовжувати гру. Пенальті не буде.

23 вересня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Назаренко пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у руку гравця Миная. ВАР перевіряє момент.

23 вересня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Будківський пробив по воротах після навісу у штрафний майданчик - вище воріт.

16’

Два поспіль кутових виконали гравці Полісся. Без небезпечного моменту.

23 вересня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Кораблін навісив зі штрафного удару, Шабанов вибив м'яч в аут.

23 вересня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Твердохліб після прострілу з правого флангу пробив по воротах, Бойко у падінні забрав м'яч до рук.

9’

Дальній постріл у виконанні Корабліна - над поперечиною пролетів м'яч.

23 вересня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Кушніренко пробив головою з центру штрафного майданчика, м'яч полетів вище воріт.

23 вересня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Два простріли у штрафний майданчик перервали гравці Миная.

23 вересня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що команди нікуди не поспішають.

23 вересня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Першого удару у матчі завдав Гунічев. М'яч після його пострілу з-за меж штрафного майданчика пролетів поруч з нижнім кутом воріт.

23 вересня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

23 вересня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На матчі працюватиме VAR.

23 вересня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Полісся поки обходиться без нічиїх в УПЛ: 4 перемоги та 3 поразки.

Минайці з початку чемпіонату ще не перемагали: 3 нічиї та 4 поразки.

Полісся з 12 серпня цього року більше одного гола за матч не пропускає.

Гравці Минаю з початку чемпіонату більше одного гола за матч не забивають.

23 вересня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 вересня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 вересня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

22 вересня о 21:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 23 вересня, «Полісся» та «Минай» зустрінуться у матчі восьмого туру Української Прем'єр-ліги. Гра відбудеться у Житомирі, на Центральному стадіоні «Полісся». Початок призначено на 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після трьох поспіль перемог «Полісся» минулого туру зазнало гостьової поразки від «Чорноморця». Як для новачка вищого дивізіону, житомирський клуб виступає досить успішно: 4 перемоги при 3 поразках. Перед восьмим туром підопічні Юрія Калітвінцева посідали четверте місце у турнірній таблиці.

«Минай» – поки що головний аутсайдер поточного чемпіонату. Підопічні Володимира Шарана у семи матчах набрали лише три очки. Закарпатська команда ще не здобула жодної перемоги.

«Полісся» та «Минай» вперше зустрінуться на рівні УПЛ. Раніше суперники провели чотири гри у Другій лізі та одну кубкову. Баланс усіх поєдинків: одна перемога «Полісся», одна нічия та дві вікторії «Миная». Востаннє команди провели особисту зустріч 30 вересня 2020 року, коли у третьому попередньому етапі Кубка України минайці в гостях здобули перемогу з рахунком 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Минай».