Сергій ЛАВРИНЕНКО: «Нічия – справедливий результат»

Головний тренер «Вереса» прокоментував нічию з «Оболонню»

499
0
НК Верес. Сергій Лавриненко

Головний тренер рівненського «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував нічию у матчі 8-го туру УПЛ з «Оболонню» (0:0):

«Оболонь» відпочивала на день більше, ніж ми. У нас була далека дорога, тому в першому таймі «Оболонь» виглядала свіжішою. Однак мої хлопці молодці, вони вичекали, перетерпіли цей момент. На початку другого тайму навіть могли забити, створили 2 хороших моменти.

Такі лобові матчі йдуть до забитого м’яча, й, схоже, 2 команди більше боялись помилитися. Матч був інтенсивним, але це більше за рахунок довгих передач. Як на мене, було важке поле. Для нас висока трава – повільна.

Ми кожну гру намагаємось грати на оборону. Ми не випускали зайвого гравця в оборону, бо хотіли забити. Ми відчували, що десь можемо використати момент. Усе ж, на мою думку, нічия справедливий результат».

Після цієї гри в активі команди з Рівного 5 очок у 7 матчах чемпіонату. Вони йдуть на 15-й сходинці УПЛ.