Груша (23), Прокопенко (64), Дубко (85) - Кучеров (20), Шевченко (25), Гакман (53), Марусич (62), Курко (67), Шестаков (90+2).

«Оболонь»: Рибка, Прокопенко, Лук'янчук, Приймак, Нагієв, Мороз, Мединський, Черненко (Дубко, 83), Груша (Суханов, 72), Тарануха, Краснопір (Чернов, 46).

Запасні: Федорівський, Кичак, Фатєєв, Муха, Косовський, Осман, Карась, Корх, Лях.

«Верес»: Паст, Вовченко, Курко, Шевченко, Гакман, Кучеренко (Балан, 78), Яго (Шестаков, 66), С. Шарай (Марусич, 46), Кучеров, В. Шарай (Світюха, 90), Гайдучик (Кухарук, 78).

Запасні: Когут, Коркодим, Гагун, Жуліо Сезар, Кльоц, Ковалюк, Хондак, Кухарук.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ).

22 вересня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

22 вересня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Після навісу у штрафний майданчик Шестаков намагався пробити через себе та влучив ногою у Рибку, який вибив м'яч кулаком.

22 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Можна грати далі.

22 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє момент.

90’

Небезпечно!

Мединський пробив з меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника та полетів повз ворота.

90’

Світюха замінив В.Шарая у складі Вереса.

22 вересня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Небезпечно!

Суханов завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів поруч з нижнім кутом воріт.

22 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Рибка впевнено зіграв на виході під час навісу з кутового.

22 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Гакман прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч

22 вересня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Дубко на фланзі "зрізав" Балана.

22 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Заміна у складі Оболоні. Дубко вийшов на поле замість Черненка.

22 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Кухарук замінив Гайдучика, Балан вийшов замість Кучеренка.

78’

Черненко з кутового навісив у воротарський майданчик, Паст вибив м'яч кулаками.

22 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Марусич отримав пошкодження у боротьбі з Приймаком.

22 вересня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Суханов замінив Грушу у складі Оболоні.

22 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Два гравці Вереса вийшли на Рибку, Марусич віддав пас на партнера, той забив у порожні ворота. Але Марусич був в офсайді під час передачі на нього.

22 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову команди забули про моменти.

22 вересня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Курко жорстко зіграв проти Таранухи.

22 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

У складі Вереса Шестаков вийшов на поле замість Яго.

22 вересня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Прокопенко зачепив Гакмана.

22 вересня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Марусич в центрі поля вдрив по ногах Мединського.

61’

Прокопенко пробив з гострого кута в ближній кут - Паст забрав м'яч до рук.

22 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Небезпечно!

Черненко класно пробив зі штрафного з дальньої дистанції - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

22 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Моменти біля воріт обох команд поки що закінчилися.

22 вересня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Гакман зачепив Мединського та зірвав атаку Оболоні.

22 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ!

Гайдучик пробив з 14-метрів - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

22 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Груша завдав удару приблизно з 20 метрів, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

22 вересня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ!

Яго замикав простріл від Шарая на дільній стійці та не влучив у порожній кут воріт з кількох метрів.

22 вересня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Марусич навісив з кутового, Рибка впевнено зіграв на виході.

22 вересня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

У складі Оболоні Чернов замінив Краснопіра.

Заміна у Вереса. Марусич вийшов на поле замість С. Шарая.

22 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

22 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

44’

МОМЕНТ!

Мединський навісив з лівої лінії штрафного майданчика, Краснопір з воротарського майданчика пробив головою - м'яч полетів вище воріт.

22 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Два кутових виконала Оболонь. Під час другого розіграшу Лук'янчук пробив головою, м'яч пролетів над поперечиною.

22 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Нагієв навісив у штрафний майданчик, Гакман вибив м'яч на кутовий.

22 вересня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Черненко класно закинув м'яч у штрафний майданчик на Краснопіра, той пробив з гострого кута - м'яч полетів дуже високо.

22 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Груша віддав дальній пас низом на Краснопіра, Вовченко у підкаті вибив м'яч за межі поля.

22 вересня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Гайдучек з меж штрафного майданчика завдав удару, Рибка відбив.

22 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Нагієв отримав м'яч у штрафному майданчику після паса з флангу від Мединського. Удар вийшов несильним, Паст забрав м'яч до рук.

22 вересня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Заслабко віддав Лук'янчук пас Рибці, голкіпер все ж встиг вибити м'яч.

22 вересня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

П'ять хвилин команди грають у просторі між штрафними майданчиками.

22 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Шевченко грубо зіграв проти Мединського.

22 вересня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Груша у підкаті вдарив по ногах Кучерова.

22 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ПОПЕРЕЧИНА!

Після удару Черненка зі штрафного м'яч влучив у поперечину! Був невеликий рикошет, який дезорієтував Паста.

22 вересня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кучеров вдарив ззаду по ногах Мединському.

19’

Небезпечно!

Паст невдало зіграв на виході, Кучеренко завадив Морозу влучно пробити.

22 вересня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ!

Тарануха після прострілу Нагієва з правого флангу зіграв на випередження та пробив у ближній кут - м'яч пролетів поруч зі стійкою!

22 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Нагієв помилився в центрі поля та був змушений порушити правила.

22 вересня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Захисник вибив м'яч після навісу з кутового.

15’

Кучеренко помилився в центрі поля, Оболонь провела швидку атаку, яка завершилася ударом з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив у Шевченко та полетів на кутовий.

22 вересня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Краснопір з меж штрафного майданчика завдав удару в ближній кут - повз ворота.

22 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Гакман навісив у воротарський майданчик, Рибка забрав м'яч о рук.

22 вересня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Кучеренко пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч полетів набагато вище воріт.

22 вересня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ!

Краснопір завдав удару з лінії півкола штрафного майданчика - Паст у падінні відбив м'яч.

22 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Груша пробив з лінії штрафного майданчика у ближній кут - Паст на місці.

Гра точиться у центрі поля.

22 вересня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ!

Верес провалився у центрі оборони. Вовченко в центрі поля намагався віддати пас, але влучив у Краснопіра. Форвард Оболоні помчав до воріт, Паст вийшов за межі штрафного майданчика, Краснопір його обіграв, але пробив занадто слабко. Курко встиг підстрахувати вороторя.

22 вересня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

В.Шарай намагався наздогнати м'яч після занадто сильної дальньої передачі.

22 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Тарануха не дістався до м'яча після дальньої передачі.

21 вересня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 22 вересня, київська «Оболонь» та рівненський «Верес» зустрінуться у матчі восьмого туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться у Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена». Початок призначено на 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Оболонь» та «Верес» – сусіди у турнірній таблиці. Київський клуб із 5 очками посідає 14-е місце, рівненський – з 4 очками йде 15-м. Щоправда, у «Вереса» на один зіграний матч менше. «Оболонь» поки що здобула лише одну перемогу – 2:1 над «Дніпром-1». В останніх трьох турах команда не забила жодного гола, один раз зігравши внічию та зазнавши двох поразок. В активі «Вереса» також одна перемога – 3:1 над «Чорноморцем». Поразок стільки ж, скільки й у київського клубу – чотири.

«Оболонь» і «Верес» зустрічалися один з одним 5 разів. Три матчі виграв рівненський клуб, два поєдинки завершилися внічию. П'ятничний матч стане першим протистоянням команд в УПЛ.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Верес».