Сестри Колб вийшли до півфіналу турніру ITF у Португалії у парному розряді
Надія та Марина Колб здобули чергову перемогу у двох сетах
![Сестри Колб вийшли до півфіналу турніру ITF у Португалії у парному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/17/orig_643501.jpg)
Українські тенісистки, сестри Марина та Надія Колб вийшли до півфіналу турніру Світового туру ITF W60+H у португальському Калдаш-да-Раїньї у парному розряді.
У чвертьфіналі українки у двох сетах обіграли німецьку тенісистку Кетлін Канєв та француженку Марго Рувруа. У першому сеті сестри Колб не закрили партію на своїй подачі за рахунку 5:4 і гра тривала ще два гейми. Другу партію Надія та Марина забрали без проблем, вигравши шість геймів поспіль, хоча перший гейм виграли Канєв та Рувруа.
У півфіналі сестри Колб зіграють проти американської тенісистки Ешлі Лейхі та китаянки Тянь Фанрань, які у чвертьфіналі також у двох сетах обіграли угорську тенісистку Тімею Бабош та польку Уршулю Радваньську.
Світовий тур ITF W60+H, Калдаш-да-Раїнья, Португалія, хард, пари, чвертьфінал
Марина Колб/Надія Колб (Україна) – Кетлін Канєв (Німеччина)/Марго Рувруа (Франція) – 7:5, 6:1
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стало відомо, чому Калініна знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696032.jpg)
![Стало відомо, чому Калініна знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696032.jpg)
Калініна прокоментувала відмову від участі на ОІ-2024
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695968.jpg)
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695968.jpg)
Судді за підсумками 10 раундів віддали перевагу Дереку Чісорі
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695937.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
![У Світоліної вкрали кросівки на Олімпіаді в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696042.jpg)