Шахтар – Порту – 1:3. Невдалий старт ЛЧ у Гамбурзі. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд поєдинку 1-го туру Ліги чемпіонів у Гамбурзі

11818
11
ФК Шахтар

Увечері 19 вересня пройшов матч 1-го туру Ліги чемпіонів у групі Н між командами «Шахтар» Донецьк та «Порту» (1:3).

Команди грали на арені Фолькспаркштадіон у німецькому Гамбурзі. Початок гри – 22:00 за Києвом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 8-й хвилині Шахтар пропустив швидкий гол у матчі з Порту. Галено вдало зіграв на добиванні.

Однак гірники швидко відіграли пропущений гол. На 13-й хвилині Кевін Келсі зрівняв рахунок ударом головою з передачі Юхима Коноплі.

Невдовзі Шахтар пропустив ще один гол. Після каскаду помилок захисту Галено оформив дубль на 15-й хвилині.

На 29-й хвилині ворота гірників знову розстріляли. Шахтар пропустив третій гол. Відзначився іранський форвард Мехді Таремі.