19 вересня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Франко пробив з-за меж штрафного, і Різник у падінні перевів м'яч на кутовий!

19 вересня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 вересня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Жоау Маріу грубо зіграв проти Судакова.

19 вересня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Еуштакіу зіграв на підбиранні у куті штрафного Шахтаря і пробив у дальній - Різник виручив!

19 вересня о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Португальці контролюють м'яч.

19 вересня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Після навісу Хайме Різник на виході забрав м'яч.

19 вересня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Назарина з гострого кута пробив у голкіпера!

19 вересня о 23:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Зубкову надають медичну допомогу.

19 вересня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Порту замість Зайду на поле вийшов Венделл.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

19 вересня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 вересня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Гірники контролюють м'яч.

19 вересня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 3 хвилини.

19 вересня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Степаненко грубо зіграв у центрі поля. На щастя, арбітр не дав півзахиснику Шахтаря другу жовту картку.

19 вересня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Різник вибіг за межі штрафного і вибив м'яч з-під ніг Галено!

19 вересня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після навісу Таремі Еуштакіу головою пробив несильно, і Різник забрав м'яч.

19 вересня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Галено від лівого кута штрафного пробив у руки Різнику.

19 вересня о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Гірники відбилися після кутового Порту.

19 вересня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Жоау Маріу та Сікан зіштовхнулись головами, обом надають медичну допомогу.

19 вересня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Степаненко грубо зіграв проти Таремі.

19 вересня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГОЛ! 1:3!

Галено обігрався з Хайме на лівому фланзі та прострілив точно на ногу Таремі, який пробив повз Різника!

28’

Після передачі Назарини з правого флангу Судаков з центру штрафного пробив невдало.

19 вересня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Галено ледь не утік від Лемкіна, але ізраїльтянин зумів накрити суперника.

19 вересня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Келсі не зумів замкнути навіс Міроші з лівого флангу.

22’

Португальці відійшли до центральної лінії і там зустрічають гірників.

19 вересня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 вересня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ!

Хайме з центральної зони перед штрафним пробив у кут, і Різник у стрибку перевів м'яч на кутовий!

19 вересня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

ГОЛ! 1:2!

Галено перехопив поперечну передачу Сікана біля штрафного Шахтаря, відтіснив корпусом Коноплю і влучно пробив повз Різника!

19 вересня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Зубков правим напівфлангом наблизився до штрафного, віддав на хід Коноплі і той навісив на голову Келсі, який пробив у протихід голкіперу!

19 вересня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Гірники контролюють м'яч на своїй половині, намагаючись подолати високий пресинг суперників.

19 вересня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

ГОЛ! 0:1!

Різник у стрибку зреагував на удар Франко з лінії штрафного, але Галено на добиванні відправив м'яч у ворота!

7’

Гості активно розпочали зустріч.

19 вересня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Сікан рукою схопив Карму, який намагався побігти у відрив.

19 вересня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Карму в підкаті грубо зіграв проти Судакова.

19 вересня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Еуштакіу з-за меж штрафного пробив невлучно.

19 вересня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

19 вересня о 21:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19 вересня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18 вересня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 19 вересня, відбудеться поєдинок групи Н Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться донецький «Шахтар» та «Порту». Матч пройде у Гамбурзі (Німеччина) на стадіоні «Фолькспаркштадіон», стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Донецький клуб завоював місце у груповому раунді головного клубного євротурніру вшосте поспіль. Перед дуеллю з віце-чемпіоном Португалії «гірники» у матчі Української Прем'єр-ліги обіграли київську «Оболонь» з рахунком 1:0. «Шахтар» не здобув жодної перемоги у шести попередніх матчах з «Порту» на євроарені (3 нічиї та 3 поразки). Попереднє протистояння донецького клубу із «драконами» відбулося у груповому раунді Ліги чемпіонів 2014/2015. Команди двічі зіграли внічию (2:2 у Львові та 1:1 у Порту).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» - «Порту».

Опитування

Голосів 184
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу 1-го туру 🏆 Ліги чемпіонів між командами Шахтар та Порту, який пройде 19 вересня о 22:00 у Гамбурзі