«Динамо» Київ: Бущан – Дубінчак, Попов, Біловар, Караваєв – Андрієвський (Рамадані, 86), Бражко – Волошин (Кабаєв, 60), Буяльський, Ярмоленко – Ванат (Беніто, 77).

Запасні: Нещерет, Моргун, Малиш, Дячук, Діалло, Михавко, Царенко.

«Ворскла»: Ісенко – Корнієнко, Бацула (Островський, 76), Сантана, Пердута – Скляр (Черниш, 89), Павлюк – Челядін (Хрипчук, 89), Нестеренко (Крупський, 62), Кане (Тіагуїньйо, 89) – Степанюк.

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

18 вересня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +2

МОМЕНТ! Ярмоленко зіграв до правого флангу штрафного на Буяльського, проте той у падінні пробив над воротами.

18 вересня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

89’

Тіагуїньйо, Черниш та Хрипчук з'явились на полі.

88’

МОМЕНТ! Буяльський із правого флангу штрафного підсікав м'яч над воротарем, але перекинув і ворота.

18 вересня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Рамадані з'явився замість Андрієвського.

18 вересня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Буяльський запустив Беніто до контратаки передачею через центральне коло, після чого нападник пішов ліворуч повз захисника та воротаря, поклав усіх, і пробив у порожні.

18 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Степанюк зумів пробігтись лівим флангом контратаки, але на завершення віддав невдалу подачу до штрафного.

18 вересня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Дубінчак віддав занадто сильну подачу з лівого флангу.

18 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

На заміну Ванату вийшов Беніто.

18 вересня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Бацули дограватиме Островський.

18 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ванат прокинув м'яч до правого флангу штрафного, але й сам не встигав за ним.

18 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

ШТАНГА! Кабаєва запустили передачею на хід до лівого флангу штрафного, де він не помітив захисника дриблінгом та пробив у дальній каркас воріт на виконання.

18 вересня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Сантана в підкаті перевів на кутовий простріл Дубінчака з лівого флангу.

18 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

М'язове пошкодження в Скляра за підсумком підкату проти Кабаєва на правому фланзі оборони.

18 вересня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Потужний постріл від Корнієнка зі штрафного влучив у стінку.

18 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Кабаєв збив Скляра поблизу до пів кола власного штрафного.

18 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

На Бацулу відскочив м'яч із боротьби Попова та Степанюка на лівому фланзі атаки гостей, однак полетів повз після його удару повз дальню стійку.

18 вересня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Замість Нестеренка випустили Крупського.

18 вересня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Замість Волошина на полі з'явився Кабаєв.

18 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Ванат пішов від захисника на лівий фланг штрафного під передачу Волошина на завершення контратаки, але пробив із гострого кута у воротаря.

18 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Слабеньке закидання від Ярмоленка на правий фланг атаки для Караваєва перехопили суперники.

18 вересня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ШТАНГА! Швидке рішення від Кане щодо удару здалеку з правого флангу, але м'яч влучив у дальній каркас!

18 вересня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! М'яч дострибав перед воротарським Ворскли до лівого кута, звідки пробивав у падінні Волошин, але Ісенко блокував.

18 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Ярмоленку не вдалось у центрі штрафного переграти Ісенка на завершення передачі Буяльського з глибини за спини захисникам.

18 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Волошин ледь дістав передачу на лівий фланг атаки, але Пердута все одно взяв м'яч до рук, бо цього не побачив. Безглуздий штрафний.

18 вересня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 вересня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

Над воротами запустив Корнієнко удар із відскоку перед чужим штрафним.

18 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Офсайд у Ярмоленка на правому фланзі атаки під час скидання Караваєва.

18 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще 3 хв.

18 вересня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Корнієнко заблокував спробу Буяльського швидко розіграти штрафний на власній половині.

18 вересня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Бражко блокував спробу Кане пробити від пів кола перед штрафним.

18 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Ярмоленко та Ванат зіграли в стінку в центрі чужого штрафного, але без завершального удару.

18 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Тривала позиційна атака Динамо біля чужих воріт ні до чого не призвела.

18 вересня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Ярмоленко втік від Скляра на правому фланзі атаки, а той затримав його руками.

18 вересня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Корнієнко ударом зі штрафного з лівого флангу влучив у Буяльського в стінці, від якого м'яч пролетів повз ближню стійку.

18 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Бацулу збив Караваєв на правому фланзі захисту поблизу до штрафного.

34’

Щось зовсім скинули оберти команди останніми хвилинами.

18 вересня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кутовий заробив Караваєв на правому фланзі штрафного, коли на нього зіграв Ярмоленко.

18 вересня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Сантана високою ногою зіграв точно в голову Ванату на правому фланзі атаки, коли той прискорювався до атаки.

18 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Заблоковано спробу Пердути прострілити з правого флангу.

18 вересня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Трохи побула на чужій половині з м'ячем Ворскла, але це швидко скінчилось.

18 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ОФСАЙД! ГОЛ СКАСОВАНО! Ванат перебував у офсайді.

18 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Закидання до лівого флангу штрафного з глибини від Дубінчака Біловар перевів головою під удар Ванату дближче до воріт.

18 вересня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Корнієнко в підкаті заблокував на кутовий простріл від Ярмоленка з правого флангу.

18 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Дубінчак робив передачу з лівого флангу до штрафного, але Челядін випадково потім наступив супернику на ногу.

18 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Перед штрафним відкинули м'яч під удар Бражку, той пробив у ноги Ванату, але Владислав із розвороту пробив повз ліву стійку.

18 вересня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

М'яч пролетів над головою Ваната у воротарському під час подачі Дубінчака з лівого флангу штрафного.

18 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Біловар у центрі штрафного перехопив простріл із лівого флангу від Корнієнка.

18 вересня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Челядіна розганяли пасом на хід до правого флангу атаки, але той не встиг до м'яча.

18 вересня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Ворскла намагається щось вигадати з м'ячем на чужій половині.

18 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТ! Ісенко витягнув із-під поперечини постріл зі входу до лівого флангу штрафного від Дубінчака.

18 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГГГГГГГГОООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат п'ятою перевів передачу Дубінчака з лівого флангу до центру штрафного на Волошина, а той пробив повз воротаря.

18 вересня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ! Вівчаренко на лівому фланзі штрафного скинув головою м'яч Караваєву, а той із лівої ноги пробив повз ближню стійку.

18 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Аут із боротьби проти Челядіна на правому фланзі атаки витиснув Ванат.

18 вересня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

МОМЕНТ! Ісенко забрав дальній постріл низом від Волошина, який до цього змістився з лівого флангу.

18 вересня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 вересня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

18 вересня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 18-го вересня, відбудеться поєдинок 7-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Динамо Київ» і полтавська «Ворскла». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 17:00.

Колектив Мірчі Луческу цього сезону більше не має підстав відкладати на потім свої матчі в чемпіонаті через складну логістику, оскільки не подолав кваліфікацію в основний раунд єврокубків. Футболісти Віктора Скрипника з цим завданням не впоралися ще задовго до цього, тож тепер зустрічатиметься з «Динамо» в ситуації, коли обом командам терміново потрібно здобувати очки. При цьому у «Ворскли» наразі на три бали більше, аніж у суперників, але й на одну зіграну гру в активі більше.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Ворскла».