| Оновлено 17 вересня 2023, 16:57
2835
3

Дніпро-1 – Колос – 1:1. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляція поєдинку 7-го туру чемпіонату України з футболу

2835
3
СК «Дніпро-1»

Українська Прем'єр-ліга. 7 тур.

«Дніпро-1» – «Колос» – 1:1

Гуцуляк (68) - Салабай (61).

Когут (26), Бабенко (58) - Чорноморець (42).

«Дніпро-1»: Волинець, Сарапій, Сваток, Кравець, Танчик (Мірошніченко, 70), Бабенко, Рубчинський, Когут, Піхальонок, Є.Пасіч (Лєднєв, 55), Гуцуляк (Філіппов, 84).

Запасні: Кінарейкін, Юрчук, Горін, Пуріта, Ківінда, Каплієнко, Маркос Андре.

«Колос»: Фесюн, Бондаренко, Чорноморець, Золотов, Цуріков, Лучкевич, Мілько, Демченко, Велетень (Мякушко, 70), Дієго (Болбат, 75), Салабай (Безбородько, 75, Попов, 90+4).

Запасні: Мисак, Горох, Гончаренко, Кукош, Ємець, Богданов, Криворучко, Гусол.

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

Стадіон: «Дніпро-Арена» (Дніпро).

Орієнтовні ігрові схеми:

17 вересня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

17 вересня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Попов замінив Безбородька.

90’ +4

Дніпро-1 порушив правила в атаці.

90’ +3

Сарапій пробив з лінії штрафного майданчика, захисник у підкаті заблокував удар.

17 вересня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Мірошніченко навісив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

17 вересня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Лєднєв пробив зі штрафного та влучив у стінку.

17 вересня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини.

90’

Піхальонок пробивав по воротах, його вдарили по ногах. Штрафний удар на відставні близько 20-25 метрів від воріт.

17 вересня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Лєднєв увійшов у штрафний майданчик та віддав під удар Філіппову. Тому завдав захисник.

17 вересня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Мякушко прострілив у штрафний майданчик, захисники вибили м'яч.

85’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового м'яч відскочив до Кравця. Захисник пробив головою зблизька, м'яч полетів туди, де стояв Фесюн.

17 вересня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Філіппов замінив Когута у складі дніпровського клуба.

83’

Рубчинський в центрі поля у підкаті відібрав м'яч. Була нагода організувати небезпечну атаку, але футболісти Колоса перекрили підступи до штрафного майданчика.

17 вересня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Небезпечно!

Мірошніченко навісив з кутового, захисник вибив м'яч. Атака другим темпом завершилася ударом Піхальонка. Фесюн виручив команду.

17 вересня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Леднєв по центру віддав розрізну передачу на Піхальонка, але йому не дозволив пробити Золотов.

17 вересня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Піхальонок прийняв м'яч на груди у штрафному майданчику та намагався одразу пробити, захисник заблокував.

17 вересня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Болбат замінив Дієго у складі Колоса. Безбородько вийшов замість Салабая.

Після голу футболісти Дніпра-1 активізувалися. Трохи додали у швидкості.

17 вересня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Волинець у воротарському майданчику рукою зняв м'яч з голови Дієго.

17 вересня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

У складі Колоса Мякушко замінив Велетня.

70’

Мірошніченко вийшов замість Танчика. Заміна у складі Дніпра-1.

17 вересня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГООООООООООООЛ!

Футболіст Колоса Демченко помилився в центрі поля, Піхальонок підхопив м'яч, на швидкості наблизився до штрафного майданчика та віддав пас на Гуцкляка. Форвард прийняв м'яч та потужно пробив у верхній кут воріт!

17 вересня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Гуцуляк увійшов до штрафного майданчика та навісив - нікого з партнерів не було у тому місці, куди прилетів м'яч.

Футболісти Дінпра-1 як і в першому таймі не можуть пройти насичений захист Колоса.

17 вересня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол зараховано.

VAR переглядає епізод.

61’

ГООООООООООООООЛ!

Після навісу зі штрафного Волинець врятував команду після удару Чорноморця з близької відстані. Але Салабай був першим на добиванні та відкрив рахунок!

17 вересня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Бабенко грубо зіграв у підкаті проти Велетня

17 вересня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Лєднєв замінив Пасіча у складі Дніпра-1.

54’

Класну розрізну передачу віддав Рубчинський на Гуцуляка, але той у штрафному майданчику не встиг до м'яча.

17 вересня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Пасіч навісив у штрафний майданчик - безадресно.

17 вересня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Піхальонок віддав пас у штрафний майданчик на Гуцуляка, поки той підробляв м'яч під ліву ногу, захисник завдав пробити.

17 вересня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Сваток на лівому фланзі збив Салабая поблизу штрафного майданчика. Подача зі штрафного завершилася нічим.

17 вересня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди продовжують грати у повільному темпі.

17 вересня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Після навісу зі штрафного нікому з гравців Дніпра-1 не вдалося завдати удару по воротах.

17 вересня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 вересня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

Небезпечно!

Після навісу з кутового м'яч опинився у Цурікова, той пробив з гострого кута зблизька, Волинець врятував Дніпро-1.

17 вересня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

17 вересня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Чорноморець в центрі поля руками завалив Гуцуляка.

17 вересня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ!

Пасіч помилився на фланзі, м'яч доправили на Салабая, який пробив з близької відстані - Волинець ногою відбив м'яч!

17 вересня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Нема швидкості у сьогоднішній грі. Особливо у Дніпра-1.

17 вересня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Колос на кілька хвилин притиснув Дніпро-1 до воріт. Кілька прострілів завершилися перехопленнями у виконанні дніпрян.

17 вересня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Небезпечно!

Колос провів контратаку. Цуріков промчав по лівому флангу приблизно 60 метрів, відпасував вперед до штрафного майданчика на Салабая, але Сваток завадив йому завдати результативного удару.

17 вересня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гравці Дніпра-1 не можуть знайти шляхи до воріт через насичену оборону ковалівців.

Команди продовжують грати без моментів.

17 вересня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Небезпечно!

Кравець помилився під час передачі. Велетень підхопив м'яч, добіг до штрафного майданчика та пробив з його меж штрафного - Волинець відбив.

17 вересня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Когут у підкаті збив опонента.

17 вересня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Половина першого тайму минула. Поки що жодного гольового моменту не створили команди. Команди діють у повільному темпі.

17 вересня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Лучкевич простріл на дальню стійку, але ніхто з його партнерів не встиг замкнути його.

17 вересня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Гуцуляк пробив з меж штрафного майданчика. М'яч зачепив гравця Колоса. Фесюн забрав м'яч до рук, щоб він не пішов на кутовий.

17 вересня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Кутовий у виконанні гравців Колоса також не приніс небезпеки.

17 вересня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Піхальонок навісив з кутового. Ніхто не зміг завдати удару.

17 вересня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Піхальонок зі штрафного закрутив м'яч у штрафний майданчик. Там була метушня, дніпряни намагалися два рази зробити простріл. У підсумку захисники вибили м'яч.

17 вересня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Чорноморець завалив Когута поблизу правого кута штрафного майданчика.

17 вересня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Велетень пішов в обіграш на правій лінії штрафного майданчика та втртив м'яч.

17 вересня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Волинець забрав м'яч до рук після подачі з правого флангу.

17 вересня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Когут агресивно пішов у підкат.

17 вересня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Мілько порушив правила в центрі поля.

17 вересня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перші дві хвилини команди провели в центрі поля.

17 вересня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 вересня о 14:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди вже вийшли на поле. На матчі працюватиме ВАР.

17 вересня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
СК "Дніпро-1"

17 вересня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

16 вересня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 17 вересня, відбудеться матч 7-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Дніпро-1» та ковалівський «Колос». Зустріч проходитиме на стадіоні «Дніпро-Арена» у місті Дніпро. Початок призначено о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Для «Дніпра-1» поєдинок проти «Колос» стане першим на домашньому стадіоні після тривалої перерви, пов'язаної з війною. На цей матч дніпровський клуб вийде під керівництвом нового головного тренера. Команду очолив Юрій Максимов. Про його призначення стало відомо цього тижня.

«Колос» цього тижня поповнився двома футболістами. Досвідчений 30-річний півзахисник Андрій Тотовицький прийшов у ковалівський клуб із «Шахтаря». Його команда Ярослава Вишняка взяла в оренду. 20-річний форвард Кирило Попов підписав із «Колосом» повноцінний контракт терміном на 3 роки. Попов минулого сезону грав за «Колос» на правах оренди з «Динамо».

«Дніпро-1» та «Колос» зустрічалися 10 разів. Дніпровський клуб здобув 5 перемог, 3 рази виграв клуб із Ковалівки, ще два матчі завершилися внічию. Різниця м'ячів – 16:15 на користь «Колоса».

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Дніпро-1» – «Колос».