Степаненко (63), Лемкін (68) – Вовкун (25), Тарануха (32), Рибка (90+4), Приймак (90+4).

«Шахтар»: Рудько – Лемкін, Степаненко (Назарина, 68), Криськів (Егіналду, 74), Судаков, Зубков (В'юнник, 68), Сікан (Келсі, 58), Азаров, Конопля, Ракіцький, Кащук (Невертон, 58).

Запасні: Пузанков, Твардовський, Кастілло, Топалов, Новатус Міроші, Очеретько, Козік.

«Оболонь»: Рибка – Прокопенко, Лук'янчук, Приймак, Вовкун, Мединський (Нагієв, 89), Черненко (Карась, 72), Дубко, Косовський (Осман, 85), Суханов (Груша, 46), Тарануха (Краснопір, 46).

Запасні: Федорівський, Кичак, Чернов, Фатєєв, Муха, Даниленко.

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

Орієнтовні ігрові схеми:

16 вересня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

Попереджений Приймак за фол в центрі поля. Рибка отримав жовту картку за те, що висловив невдоволення рішенням арбітра.

16 вересня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Осман у боротьбі відмахнувся та влучив в обличчя В'юнника.

16 вересня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано п'ять хвилин.

16 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Небезпечно!

Невертон прострілив на дальню стійку, Келсі трохи не дотягнувся до м'яча.

16 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Нагієв вийшов замість Мединського у складі Оболоні.

16 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Рудько вчасно вийшов за межі штрафного майданчика та підстрахував партнерів. До м'яча мчав Груша.

16 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Лук'янчук в падінні заблокував удар Невертона з меж штрафного майданчика.

16 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Осман замінив Косовського у складі Оболоні.

16 вересня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Рибка відбив удар у ближній кут.

16 вересня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГООООООООООООЛ!

Назарина потужним ударом приблизно з 20-25 метрів пробив Рибку. М'яч влетів у ворота після невеликого рикошету.

16 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Прокопенко пройшов лівим флангом, навісив у штрафний майданчик, Груша пробив головою приблизно з 11-метрової позначки - Рудько забрав м'яч до рук.

16 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Оболонь виконала кутовий. Азаров вибив м'яч за бокову лінію.

16 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Егіналду замінив Криськіва.

16 вересня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Заміна у складі Оболоні. Карась вийшов на поле замість Черненка.

16 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

М'яч опинився у воротах Шахтаря

Але арбітр не зарахував його через офсайд у Краснопіра.

16 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Келсі пробив головою, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

68’

Назарина замінив Степаненка, В'юнник - Зубкова. Заміни від Патріка ван Леувена.

16 вересня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Лемкін штовхнув суперника в центрі поля. Арбітр зафіксував фол. Легіонер був дуже незадоволений та отримав попередження.

16 вересня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ!

Криськів після паса п'ятою пробив з близької відстані - Рибка встиг зреагувати та відбити м'яч.

16 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Черненко пробив зі штрафного метрів з 30-ти, м'яч пролетів набагато вище воріт.

16 вересня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Степаненко попереджений за підкат сзаду.

16 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Небезпечно!

Конопля завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів над поперечиною.

16 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Подвійна заміна у Шахтаря. Келсі вийшов замість Сікана, Невертон - замість Кащука.

16 вересня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

НЕ БУДЕ ПЕНАЛЬТІ!

Балакін після перегляду відеповтору вирішив не карати Оболонь.

16 вересня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Балакін пішов особисто переглядати відеоповтор.

16 вересня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Небезпечно!

Степаненко пробив з-за меж штрафного майданчика, капітан Оболоні в падінні заблокував удар. Можливо, буде пенальті, оскільки м'яч влучив у руку. VAR перевіряє.

16 вересня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Конопля з лінії штрафного майданчика пробив з-під двох опонентів, Рибка забрав м'яч до рук.

16 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ!

Після кутового Скан пробив головою, Мединський виніс м'яч з лінії воріт!

16 вересня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ!

Тепер каркас воріт виручив Оболонь. М'яч влучив у стійку.

47’

МОМЕНТ!

Після відскоку Лук'янчук потужно пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив у поперечину, полетів вниз, але лінію воріт не перетнув.

16 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Оболонь намагалася провести контратаку після того, як Груша жорстко відібрав м'яч у Зубкова.

16 вересня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміни у перерві в складі Оболоні. Груша вийшов замість Суханова. Кранопір замість Таранухи.

16 вересня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

16 вересня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Степаненко пробив здалеку, Рибка забрав м'яч до рук.

16 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

45’

Зубков навісив у штрафний майданчик, Кащук не дотягнувся до м'яча.

16 вересня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після вилучення гра майже весь час триває на половині полі Оболоні.

16 вересня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Суханов отримав пошкодження у боротьбі зі Степаненком. Арбітр порушення правил не зафіксував.

16 вересня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ!

Рибка відбив м'яч після удару від Ракицького з близької відстані.

16 вересня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рибка після влучання м'яча у груди потребує допомоги лікарів.

16 вересня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Рибка перехопив сильний простріл від Коноплі.

36’

Рибка прийняв на груди удар Коноплі з близької відстані.

16 вересня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

ВИЛУЧЕНННЯ!

Вовкун на лівому фланзі поблизу лінії штрафного майданчика у підкаті збив гравця Шахтаря. Друге попередження та вилучення.

16 вересня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Тарануха вдарив ззаду по ногах Степаненка.

16 вересня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Небезпечно!

Зубков пробив з-за меж штрафного майданчика та влучив у ближню стійку.

16 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Черненко пробив метрів з 25-ти, м'яч влучив у Ракицького та полетів за межі поля.

26’

Судаков пробив з меж штрафного майданчика, Рибка з другої спроби забрав м'яч до рук.

16 вересня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Вовкун грубо зіграв проти Судакова.

16 вересня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно!

Рибка забрав м'яч в ногах Коноплі. Голкіпер отримав пошкодження, врізавшись у Лук'янчука, який боровся з Коноплею.

16 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Небезпечно!

Судаков зробив навіс з лівого флангу. Сікан пробив головою приблизно з 8-9 метрів, м'яч пролетів поруч зі стійкою.

16 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У доволі повільному темпі поки що діють обидві команди.

17’

Небезпечно!

Кащук вийшов на голкіпера у штрафному майданчику, обіграв Рибку та намагався майже з лицьової лінії віддати передачу на Сікана. Рибка встиг підвестися та забрати м'яч до рук.

16 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Знову фол в атаці. Цього разу порушив правила Азаров.

16 вересня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Кащук в атаці штовхнув у спину Мединського.

16 вересня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Рибка на виході забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

16 вересня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Криськів намагався прострілити вздовж воріт, захисник заблокував.

16 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Небезпечно!

Судаков отримав м'яч у штрафному майданчика, поклав на газон Лук'янчука, та пробив з гострого кута - Рибка ногою відбив м'яч.

16 вересня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Тарануха пробив з меж штрафного майданчика, Рудько спокійно забрав м'яч до рук.

16 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Судаков віддавав пас на Кащука, того захисник відтер від м'яча на лінії штрафного майданчика.

16 вересня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Команди обмінялися неточними навісами.

16 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перші дві хвилини команди провели в центрі поля.

15 вересня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 16 вересня, «Шахтар» і «Оболонь» зустрінуться у матчі сьомого туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Арена Львів». Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Шахтар» у шести турах набрав 14 очок. Підопічні Патріка ван Леувена виграли у «Колоса» (2:0), «Олександрії» (2:1), «Металіста 1925» (2:1) та «Миная» (4:1). Не змогли «гірники» обіграти «Верес» (1:1) та «Кривбас» (3:3). Після шести турів «Шахтар» посідає перше місце в УПЛ. Проте за втраченими очками нарівні з ним іде львівський «Рух».

«Оболонь» має у своєму активі 5 очок, набрані у тих же шести матчах. Київський клуб поки що здобув лише одну перемогу – 2:1 над «Дніпром-1». Два матчі завершилися сухими нічиїми – з ковалівським «Колосом» і криворізьким «Кривбасом». Програли «пивовари» київському «Динамо» (2:4), одеському «Чорноморцю» (0:2) та житомирському «Поліссю» (0:2).

«Шахтар» і відтворена «Оболонь» зустрічалися лише одного разу. У 1/16 фіналу Кубка України-2014/2015 «Шахтар» переміг із рахунком 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Оболонь».