Кіченок та Фрідзам перемогли на старті турніру в Японії
Надія Кіченок та Анна-Лена Фрідзам у трьох сетах обіграли Алісію Барнетт та Олівію Ніколс
![Кіченок та Фрідзам перемогли на старті турніру в Японії](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/9/orig_641951.jpg)
Українська тенісистка Надія Кіченок та її німецька напарниця Анна-Лена Фрідзам обіграли британок Алісію Барнетт та Олівію Ніколс у першому колі турніру WTA 250 у японській Осаці.
Кіченок та Фрідзам впевнено виграли перший сет з рахунком 6:2, проте другу партію програли – 3:6. Матч перейшов до вирішального сету, в якому українсько-німецькій парі для того, щоб перемогти, знадобилося виграти 11 розіграшів.
У другому колі суперницями Надії Кіченок та Анни-Лени Фрідзам будуть японські тенісистки Нацумі Кавагучі та Момоко Коборі, які у двох сетах обіграли швейцарку Вікторію Голубич та угорську тенісистку Панну Удварді.
WTA 250, Japan Open Tennis Championships 2023, Осака, Японія
Парний розряд, перше коло
Надія Кіченок (Україна) / Анна-Лена Фрідзам (Німеччина) - Алісія Барнетт / Олівія Ніколс (Великобританія, 4) - 6:2, 3:6, 11:9.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695909.jpg)
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695909.jpg)
Українці вирвали перемогу на дев'ятій компенсованій хвилині
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
Заслужений тренер України подякував усім, хто був причетний до досягнення цього результату
![«Цей бій буде гіршим для нього». Тренер Вайлдера – про реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695872.jpg)
![Перший матч Костюк на Олімпійських іграх у Парижі 27 липня не відбудеться](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695893.jpg)
![Перший матч Костюк на Олімпійських іграх у Парижі 27 липня не відбудеться](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695893.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)