Ярослав ХОМА: «Наша збірна у кращій фізичній формі, ніж Італія»
Колишній півзахисник збірної України – про матчі кваліфікації на Євро-2024
![Ярослав ХОМА: «Наша збірна у кращій фізичній формі, ніж Італія»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/9/orig_641917.jpg)
12 вересня в Мілані національна збірна України з футболу проведе черговий матч кваліфікації Євро-2024-проти Команди Італії.
В бесіді з кореспондентом Sport.ua колишній гравець національної збірної України Ярослав Хома оцінив шанси суперників в цьому протистоянні:
– В мене була можливість не тільки уважно переглянути телетрансляцію матчу Україна — Англія, а й поєдинок Північна Македонія - Італія. І хоча кажуть, що по одному протистоянню не судять все ж, на мій погляд, наша збірна у кращій фізичній формі, ніж сьогоднішній опонент. Ось чому я віддаю перемогу підопічним Сергія Реброва. Українці, на мій погляд, переможуть з рахунком 2:1.
– Якщо вже зайшла мова про поєдинок у Вроцлаві, то кого ви вважали фаворитом?
– Не збираюся бути оригіналом, думав, що гору візьмуть британці. Все ж, останнім часом вони справедливо знаходяться серед топзбірних Європи. Проте наші не пропустили швидкий гол, поступово відсунули гру від своїх воріт і навіть вийшли вперед. Прикро, що не втримали переможний рахунок до кінця першого тайму через грубу позиційну помилку Миколенка. Тоді було б легше замахнутися на здобуття трьох очок. Все ж, вважаю, що завдяки чіткому плану на гру, самовіддачі, наші заслужили на нічию.
– Після неочікуваного обміну голами італійців з Північною Македонією боротьба за другу путівку до фінальної частини турніру в нашій підгрупі загострилася.
– Переконаний, що це чудово усвідомлює керманич Сергій Ребров і він зупинить свій вибір на тактичній схемі, яка принесе дивіденди. До речі, на мій погляд, новий головний тренер італійців ще не знайшов спільної мови з підопічними і саме цим можна пояснити розбалансованість «Скуадри Адзурри» в поєдинку з північномакедонцями. На це треба звернути увагу нашому тренерському штабу.
– У Вроцлаві українці лише епізодично з'являлися на половині поля англійців, але це не перешкодило їм відкрити рахунок зусиллями гравців середньої лінії. На жаль, знову безпорадними були наші нападники.
– Вже оскому набили розмови про те, що Яремчук і Довбик на міжнародній арені непомітні. З цим треба щось робити. Бо якщо сьогодні знову, як у Вроцлаві доведеться діяти від оборони, то в наступних поєдинках – з Північною Македонією та Мальтою вже треба буде грати першим номером. Ці матчі пройдуть у жовтні та Роману й Артему треба постаратися виправити приціл. Втім, не будемо забігати наперед, адже в них ще є можливість реабілітуватися сьогодні в Мілані на знаменитому стадіоні «Сан-Сіро».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695980.jpg)
![Таблиця коефіцієнтів. Підсумки євротижня: перемога Динамо, невдача Полісся](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695980.jpg)
Відрив Польщі від України у рейтингу УЄФА зріс
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695909.jpg)
![Фантастична розв'язка. Збірна України U-23 у меншості здолала Марокко](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695909.jpg)
Українці вирвали перемогу на дев'ятій компенсованій хвилині
![В овертаймі визначено переможця чемпіонату Європи 2024 WU-19](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695937.jpg)
![Журналіст: «У Парижі сонячно і тепло. Теніс буде»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696006.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/38/thumb_367779.png)
![Pop Pop](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/38/thumb_367779.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![Swed](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)