«Арсенал»: Рамсдейл – Зінченко (Томіясу, 76), Габріель, Саліба, Б. Вайт – Гаверц (Вієйра, 77), Райс, Едегор (Жоржиньйо, 90+9) – Мартінеллі (Нельсон, 90), Нкетіа (Жезус, 76), Сака.

Запасні: Рая, Ківьор, Сміт-Роу, Троссар.

«Манчестер Юнайтед»: Онана – Далот, Мартінес (Магвайр, 67), Лінделеф (Еванс, 84), Ван-Біссака – Еріксен, Каземіро – Рашфорд, Фернандеш, Антоні (Гарначо, 84) – Марсьяль (Гойлунд, 67).

Запасні: Баїндир, Регілон, Пеллістрі, Гор, Ганнібал.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Вайсеншейв, Англія).

Стадіон: «Емірейтс» (Лондон, Англія).

03 вересня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +11

ГГГГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! М'яч виштовхнули на лівий фланг контратаки для Вієйри, а той відправив на побачення з воротарем Жезуса!

03 вересня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +9

Жоржиньйо гратиме замість Едегора.

03 вересня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +7

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Райс приняв на груди подачу з кутового з правого флангу від Едегора на дальньому боці штрафного, після чого пробив у ближній кут!

03 вересня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Едегор виконав дальній удар із правого флангу, але захисник підправив на кутовий.

03 вересня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, вісім хвилин.

03 вересня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Жезус сфолив біля чужого штрафного.

03 вересня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мартінеллі замінили на Нельсона.

88’

ОФСАЙД! Гарначо від центрального кола побіг на побачення з воротарем та переграв того в штрафному. Але Каземіро пасував до офсайду.

03 вересня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Еванса випустили замість Лінделефа.

84’

Гарначо поміняв Антоні.

03 вересня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Сака пробивав із-під захисника з лівого флангу штрафного, але на лінії Онана париурвав м'яч.

03 вересня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Навіс від Жезуса з правого флангу перелетів над воротарським без завершення.

03 вересня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Вієйра гратиме замість Гаверца.

03 вересня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Зінченка випустили Томіясу.

76’

Нкетію замінили на Жезуса.

03 вересня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Заблоковано спробу Рашфорда пробити з лівого флангу штрафного.

03 вересня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Антоні перехопив передачу Райса лівим флангом на хід Мартінеллі.

03 вересня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Затягував час Онана.

03 вересня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

МОМЕНТ! Мартінеллі перед штрафним замикав відскок увід подачі кутового з правого флангу, але пробив повз ближню стійку.

03 вересня о 19:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Мартінеса поміняли на Магвайра.

67’

Гойлунд дебютував заміною Марсьялю.

03 вересня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Мартінес травмувався.

65’

Нкетіа отримав підкат у ноги від Мартінеса в центрі поля під час розвитку атаки своєї команди.

03 вересня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Рашфорд завершив просування лівим флангом контратаки невдалим пасом до штрафного.

03 вересня о 19:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ПЕНАЛЬТІ СКАСОВАНО! Симуляція.

03 вересня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ПЕНАЛЬТІ! Гаверц прокинув м'яч повз двох суперників на лівому фланзі штрафного, після чого його збив Ван-Біссака.

03 вересня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Бруну в боротьбі на правому фланзі захисту збив Мартінеллі.

03 вересня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Марсьяль отримав передачу до лівого флангу штрафного, після чого його удар із гострого кута парирував Рамсфдел на ногу Рашфорда, але добивання блокував Саліба.

03 вересня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Гості повністю віддали м'яч на поталу суперникам, але ті нікуди не квапляться.

03 вересня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Офсайд у Мартінеллі під час передачі на хід лівим флангом.

48’

Тримається м'яч у Арсенала в центрі поля.

03 вересня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Антоні позбавило м'яча відбирання від Зінченка на лівому фланзі захисту.

03 вересня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Каноніри під завісу тайму оточили чужий штрафний із подачами від кутів поля.

03 вересня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

03 вересня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Зняли з голови Саки подачу Зінченка з лівого кута штрафного на дальню стійку.

03 вересня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Далот поклав Саку на лівому фланзі атаки, а той зачепив ноги Бруну, коли падав на газон.

03 вересня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Лінделеф задрімав на правому фланзі захисту, після чого полетів ногою в голову Нкетіа, який вривався на простір. І тільки жовта?

03 вересня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Почав Юнайтед скидати оберти цього матчу.

03 вересня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Бруну не пропустив далі на Ван-Біссаку передачу з лівого флангу штрафного під удар, і натомість виштовхнув назад на Еріксена, але той влучив у захисника. Кутовий.

03 вересня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Юнайтед повернувся з м'ячем до чужої половини.

03 вересня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Зінченко передачею з лівого флангу на Нкетіа на межу штрафного започаткував розіграш із підключенням Мартінеллі та його передачею на Едегора на центральний вхід до чужих володінь!

03 вересня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Еріксен зумів перехопити передачу на Едегора на власній половині, після чого започаткував контратаку ліворуч передачею на Рашфорда, а той у межах штрафного розібрав із захисниками та воротарем.

03 вересня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Щось головний арбітр захопився свистками.

03 вересня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Сака не зупинив високий м'яч на правому фланзі атаки, після чого зіграв у ноги Далоту.

03 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ! Кутовий із правого флангу від Едегора завершився на дальньому куті воротарського ударом головою над воротами.

03 вересня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Арсеналу вдалось затягнути м'яч до чужої половини.

03 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ! Гаверц другим доторком махнув ногою повз м'яч на завершення подачі з лівого флангу від Мартінеллі перед воротарським,після чого Мартінес кинувся під можливе добивання від Нкетіа.

03 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Блискуче відбирання м'яча зі спини перед власним штрафним від Бруну проти Едегора.

03 вересня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Ван-Біссака невдало виконав подачу з правого флангу до центру штрафного – м'яч у Рамсдейла.

03 вересня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Помилка від Рамсдейла під час вибивання м'яча за межі штрафного, але суперники не зорієнтувались.

03 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Занадто просто втрачає м'яч у позиційній атаці Арсенал на чужій половині.

03 вересня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Початковий тиск від суперників Юнайтед збив, а тепер атакує й сам.

03 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Арсенал почав активно на чужій половині поля.

03 вересня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 вересня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 вересня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 3-го вересня, відбудеться поєдинок 4-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонський «Арсенал» і «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Емірейтс», початок о 18:30.

Команда Мікеля Артети почала сезон із двох перемог і здавалося, що так воно і триватиме. Але потім «Арсенал» зіграв внічию в дербі проти «Фулгема» (2:2), на тлі чого готувався до дуже важливої гри проти «Манчестер Юнайтед» на своєму полі. До Еріка тен Гага вже є чимало запитань у вболівальників, які, здебільшого, спровоковані поразкою від «Тоттенгема» (0:2). Одну велику гру «Червоні дияволи» вже програли в цьому сезоні, а як буде з другою?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Арсенал» – «Манчестер Юнайтед».