Стадіон: «Колос» (село Ковалівка Київської області).

03 вересня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Потрійна заміна у Кривбаса. Кузик замість Понєдєльніка, Блізніченко замість Залераки, Татарков замість Вакулка.

03 вересня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ГООООООООООЛ!

Задерака від лицьової лінії влучно пробив у ближній кут воріт. Фесюн помилився, пішов читати навіс. Від його рук м'яч влетів у ворота.

03 вересня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ!

Мякушко протягнув м'яч до штрафного майданчика, зіграв у стіночку з Мільком і пробив зблизька - м'яч полетів вище воріт.

03 вересня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Хомченовський та Дібанго втекли в контратаку. Дібанго з правого флангу намагався прострілити вздовж воріт, але Золотов у підкаті перервав передачу.

03 вересня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Бурда пробив здалеку. Удар знову заблоковано. Дуже багато ударів заблокували гравці Кривбаса сьогодні.

03 вересня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Болбат навісив зі штрафного з лівого флангу, але жодної небезпеки біля воріт Кривбаса не виникло.

03 вересня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Заміна у складі Кривбаса. Дебелко вийшов на поле замість Кожушка.

03 вересня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Небезпечно!

Після удару Лучкевича м'яч влучив у Бондаренка, але на щастя для голкіпера Кривбаса відскочив туди, де він стояв. Перший удар в площину воріт від Колоса.

03 вересня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Мілько замінив Оріховського у складі Колоса.

75’

Небезпечно!

Кривбас провів стрімку контратаку. Дібанго віддав на хід Кожушку, той прострілив з лівого флангу. Фесюн вийшов з воріт і здавалося, що на перехопленні спокійно забере м'яч до рук. Але помилився. М'яч відскочив до Задераки, але його удар заблокував захисник.

03 вересня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Приходько замінив Іліча у складі Кривбаса.

73’

Небезпечно!

Футболісти Колоса після кутового тричі за десять секунд пробивали по воротах - всі удари заблокували гравці Кривбаса.

03 вересня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Ще один момент у Кривбаса. Удар Вакулка заблокував Золотов.

03 вересня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Іліч навісив з кутового, Понєдєльнік виграв верхову боротьбу на лінії воротарського майданчика та пробив у ближній кут воріт.

03 вересня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ!

Дібанго відпасував на Кожушка, нападник прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив метрів з 13-14-ти - Фесюн у стрибку витягнув м'яч з-під поперечини!

03 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Оріховський навісив з кутового, Дібанго головю вибив м'яч.

03 вересня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Бізімана грубо зіграв у центрі поля.

03 вересня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Болбат пробив низом з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

03 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Безбородько замінив Салабая, Болбат - Богданова.

58’

Велетень зробив крос у штрафний майданчик, Понєдєльнік випередив Салабая у верховій боротьбі.

03 вересня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Салабай втратив м'яч у центрі поля та затримав суперника за футболку.

03 вересня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Іліч отримав м'яч у штрафному майданчику та завдав удару в ближній кут - неточно. М'яч до Іліча пролетів через весь штрафний майданчик. При чому летів він не швидко. Але ніхто з захисників Колоса не зміг перервати передачу.

03 вересня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Заміна у складі Колоса. Велетень вийшов замість Демченка.

03 вересня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Стецьков завдав удару зі штрафного з дальньої дистанції. Фесюн спокійно забрав м'яч до рук.

03 вересня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Богданов отримав попередження у своєму 80-му матчі в УПЛ. Підкотився ззаду під суперника.

03 вересня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Дібанго з лівого флангу чи то навісив, чи пробив - м'яч пролетів над поперечиною.

03 вересня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Кривбас одразу пішов в атаку. Але завдати удару нікому не вдалося.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 вересня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Оріховський навісив зі штрафного - захисник вибив м'яч.

45’ +2

Вакулко у підкаті ззаду збив Цурікова.

03 вересня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини.

45’

Хомченовський з лівого флангу відпасував на Задераку. Він прийняв м'яч у штрафному майданчику, скинув під удар партнеру. М'яч пролетів повз ворота.

03 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поштовхалися гравці у штрафному майданчику. До бійки не дійшло.

03 вересня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Іліч зі штрафного з правого флангу закрутив м'яч у штрафний майданчик, Золотов вибив м'яч на кутовий.

03 вересня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Оріховський завдав удару з-за меж штрафного майданчика - дуже неточно.

03 вересня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Небезпечно!

Понєдєльнік прострілив з правого флангу у штрафний майданчик, Золотов випередив Кожушка на куті воротарського майданчика.

03 вересня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Мякушко відпасував у штрафний майданчик на Демченка, але того у підкаті випередив Бескоровайний.

35’

Фесюн на куті воротарського майданчика у боротьбі з Кожушком вибив м'яч кулаком.

03 вересня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Богданов пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів вище воріт.

03 вересня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Швидку атаку провів Колос. У завершальній стадії Мякушко віддав пас у штрафний майданчик на Оріховського, але його удар заблокували.

03 вересня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кліщук вийшов аж до правого кута штрафного майданчика та випередив Мякушка. Вчасно вийшов з воріт голкіпер.

03 вересня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Небезпечно!

Мякушко зі штрафного удару з далекої відстані потужно пробив - м'яч пролетів поруч зі стійкою. Зовсім трохи не вистачило влучності.

03 вересня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Бурда заблокував удар Хомченовського зі лінії штрафного майданчика.

03 вересня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ!

Кожушко отримав м'яч у Задераки, завдав удару з близької відстані, Фесюн відбив м'яч.

03 вересня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Золотов у штрафному майданчику жорстко зіграв проти Кожушка. Арбітр показав, що можна продовжувати матч.

03 вересня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

ГООООООООООООЛ!

Провал в центрі оборони Колоса. Після закидання з глибини від Стецькова м'яч отримав Задерака, який випередив Бондаренка. Гравець Кривбасу увійшов у штрафний майданчик і точно пробив в дальній кут.

03 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Бізімана помилився під час виконання передачі в центрі поля. Ковалівці вивели на ударну позицію Салабая. Нападник пробив з півкола штрафного майданчика - м'яч пролетів над поперечиною.

03 вересня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Мякушко не зміг обіграти Понєдєльніка на лівій лінії штрафного майданчика.

03 вересня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Оріховський отримав ушкодження у боротьбі з Хомченовським. У супроводі лікарів він залишив поле.

03 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Іліч зі своєї половини поля віддав високий пас на хід Кожушку, але той втратив м'яч у боротьбі з захисником.

03 вересня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

МОМЕНТ!

Бурда віддав невдалий пас при розіграші удару від воріт. Він викотив м'яч на лінію штрафного на Іліча. Легіонер Кривбаса завдав удару - Бондаренко в підкаті вибив м'яч у воротарському майданчику.

03 вересня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Перший кутовий у матчі виконав Колос. Оріховський навісив, Бондаренко пробив головою, але удар був дуже невлучний.

03 вересня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 вересня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 вересня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 вересня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 3 вересня, у селі Ковалівка Київської області відбудеться матч шостого туру чемпіонату України з футболу. Там зустрінуться місцевий «Колос» та криворізький «Кривбас». Початок матчу призначено о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Кривбас» і «Колос» перед стартом шостого туру УПЛ посідали 5 та 6 місця у турнірній таблиці. Команди здобули по дві перемоги, по два рази зіграли в нічию і зазнали по одній поразці. За рахунок кращої різниці забитих і пропущених голів вище був «Кривбас».

Криворізький клуб цього сезону відзначився позитивними результатами у матчах з учасниками єврокубків: перемога 3:1 над «Зорею» та нічия 3:3 з «Шахтарем». Клуб із Ковалівки «Шахтарю» програв. При чому з кінця першого тайму грав у більшості. Виграли підопічні Вишняка у «Чорноморця» та «Вереса».

«Колос» і «Кривбас» грали один з одним двічі. Минулого сезону команди обмінялися перемогами з мінімальним рахунком.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Кривбас».