Запасні: Кемкін, Ольховий, Петько, Чуєв, Ременяк, Голуб, Колесник, Кораблін.

«Шахтар»: Різник, Степаненко, Криськів (Кастілло, 79), Зубков (В'юнник, 46), Сікан (Келсі, 62), Азаров, Матвієнко, Конопля, Назарина (Судаков, 62), Козік (Лемкін, 82), Кащук.

Запасні: Пузанков, Твардовський, Глущенко, Топалов, Удод.

Стадіон: «Минай» (село Минай Закарпатської області).

02 вересня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 вересня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

02 вересня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Панасенко потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив в обличчя Степаненку. Капітан Шахтаря опинився в нокдауні.

02 вересня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Кастілло отримав жовту картку.

02 вересня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Лемкін вийшов замість Козіка. Дебют гравця молодіжної збірної Ізраїля в УПЛ.

02 вересня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Кастілло вийшов замість Криськіва.

02 вересня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГООООООООООЛ!

Келсі пробив головою після навісу від Кащука. Бандура дивом відбив удар впритул, В'юнник зіграв на добиванні.

02 вересня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Бандура вибіг з воріт та випередив Келсі. Голкіпер вибив м'яч.

02 вересня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Панасенко замінив Кравчука у складі Миная.

02 вересня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Келсі отримав попередження за удар після свистка арбітра. Нападник був в офсайді.

02 вересня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Після навісу з правого флангу Горозинський зробив передачу головою на Гунічева, який також головою переправив м'яч у дальній кут. Козік не дуже щільно діяв проти Гунічева.

02 вересня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ГОООООООООООООЛ!

Судаков забиває третій гол Шахтаря. Він в один дотик пробив з меж штрафного майданчика після пасу від В'юнника. Це вже другий асист В'юнника у цьому матчі.

02 вересня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Судаков, який вийшов на заміну пару хвилин тому, грубо зіграв проти Ралюченко.

02 вересня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Гунічев пробив головою після навісу зі штрафного - неточно.

02 вересня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ГОООООООООЛ!

Контратака Шахтаря стала результативною. Азаров спочатку відібрав м'яч у Солдата (до речі, грав він високо піднятою ногою, але арбітр не зафіксував порушення). Криськів у центрі поля протягнув м'яч вперед та відпасував праворуч на В'юнника. Той прострілив у штрафний майданчик, Кащук переправив м'яч у ворота. Гравці Минаю не встигли повернутися у захист.

02 вересня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гунічев замінив Вишневського.

59’

Різник вибіг далеко за штрафний майданчик і випередив Вишневського.

02 вересня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Рогозинський і Мельник мали нагоди пробити по воротах з меж штрафного майданчика. Захисники не дозволили цього зробити.

02 вересня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Подачу у штрафний майданчик в напрямку Одарюка перехопив гравець Шахтаря.

02 вересня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Твердохліб на куті штрафного майданчика намагався обіграти Коноплю. Захисник Шахтаря жорстко поставив корпус. Твердохліб врізався обличчям у плече та впав. Арбітр не зафіксував порушення правил.

02 вересня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Минай на початку другого тайму значно додав в активності в нападі.

02 вересня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Одарюк врізався в Азарова. Гравець Шахтаря отримав пошкодження, а футболіст Миная - попередження.

02 вересня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Вишневський після навісу з лівого флангу пробив головою. Удар вийшов неточним.

02 вересня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перерві В'юнник замінив Зубкова

02 вересня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Небезпечно!

Назарина завдав удару з пів кола штрафного майданчика - м'яч пролетів над поперечиною.

02 вересня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 вересня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 вересня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

45’

Кащук увійшов в штрафний майданчика та прострілив - захисник вибив м'яч на кутовий.

02 вересня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Замість Гечева вийшов Одарюк, замість Дмитрука - Солдат. Ранні заміни від Володимира Шарана.

02 вересня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Центральний захисник Матвієнко на даний момент є кращим бомбардиром Шахтаря в цьому сезоні УПЛ. Гол Минаю третій для Матвієнка.

02 вересня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Небезпечно!

Зубков змістився з правого флангу в центр і завдав удару з меж штрафного майданчика. Бандура у падінні забрав м'яч до рук.

02 вересня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ГООООООООООООЛ!

Зубков зі штрафного удару з правого флангу закрутив м'яч в район воротарського майданчика. Там була боротьба гравців обох команд. М'яч відскочив до Матвієнка, який приблизно з 11-12 метрів забив гол.

02 вересня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Конопля прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

02 вересня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Кащук відпасував на Зубкова. Той пробив приблизно з тієї ж позиції, що і хвилин утому. Але цього разу м'яч зрізався і повільно покотився до Бандури.

02 вересня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

МОМЕНТ!

Зубков в один дотик потужно пробив з лінії півкола штрафного майданчика - Бандура у стрибку здійснив сейв!

02 вересня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Небезпечно!

Зубков з правого краю штрафного майданчика зробив простріл на Сікана. Того на лінії воротарського випередив захисник.

02 вересня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За половину першого тайму команди створили лише два моменти. Це удари Сікана та Назарини.

02 вересня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ!

Назарина отримав м'яч біля лінії воротарського майданчика та завдав удару - Бандура здійснив сейв!

02 вересня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Зубков віддав пас на хід Сікану. Бандура вийшов за межі штрафного майданчика та вибив м'яч.

17’

Дві подачі протягом однієї атаки зробили гравці Миная. Обидва перервали захисники.

02 вересня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Назарина в центрі поля технічно обіграв суперника, але Ралюченко відібрав у нього м'яч на лінії штрафного майданчика.

02 вересня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ!

Кащук з меж штрафного майданчика зробив м'який навіс на лінії воротарського майданчика. Сікан завдав удару головою - м'яч пролетів трохи вище поперечини.

02 вересня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

У перші десять хвилин гра тривала переважно між штрафними майданчиками. Без загострення поки що.

02 вересня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Зубков у штрафному майданчику скинув м'яч на Сікана. Того випередив Кравчук. Сікан сфолив у цій боротьбі.

02 вересня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Вишневському не вдалося зачепитися за м'яч у штрафному майданчику Шахтаря.

02 вересня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Сікан у боротьбі з Немчаніновим впав у штрафному майданчику. Порушення не було.

02 вересня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Ще одна атака Шахтаря. Нємчанінов випередив Копноплю і вибив м'яч в аут.

02 вересня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шахтар провів першу атаку в матчі. Після подачі у штрафний майданчик Минаю вдалося відбитися.

02 вересня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 вересня о 12:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 вересня о 12:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 вересня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 2 вересня, «Минай» і «Шахтар» зустрінуться у матчі шостого туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на полі стадіону «Минай» (село Минай Закарпатської області). Початок запланований на 13.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» розпочав цей сезон УПЛ із двох великих поразок. У першому турі підопічні Володимира Шарана у гостях програли київському «Динамо» з рахунком 1:4. Потім у рідних стінах несподівано розгромно поступилися дебютанту вищого дивізіону черкаському ЛНЗ – 0:3. Також «Минай» програв харківському «Металісту 1925» з рахунком 0:1. В активі команди із Закарпаття лише два очки. При чому обидва були здобуті у поєдинках із учасниками єврокубків: «Зорею» та «Дніпром-1». У цих матчах зафіксовано нічиї 1:1.

«Шахтар» у перших п'яти турах набрав 11 очок. Підопічні Патріка ван Леувена виграли у «Колоса» (2:0), «Олександрії» (2:1) та «Металіста 1925» (2:1). Не змогли «гірники» обіграти «Верес» (1:1) та «Кривбас» (3:3). Після п'ятого туру «Шахтар» вийшов на перше місце в УПЛ. Однак за втраченими очками він все ще поступається «Руху».

«Минай» і «Шахтар» зустрічалися 5 разів. Донецький клуб здобув 4 перемоги. В одному матчі було зафіксовано нічию. Різниця м'ячів – 15:3 на користь гірників. Минулого сезону «Шахтар» виграв обидва матчі: 1:0 та 4:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» - «Шахтар».