31 серпня о 22:16 Олександр Тішура Олександр Тішура

31 серпня о 22:15 Олександр Тішура Олександр Тішура

31 серпня о 22:13 Олександр Тішура Олександр Тішура

Абубакару за занадто емоційне святкування голу.

31 серпня о 22:10 Олександр Тішура Олександр Тішура
52’

ГОЛ! 1:0!

Абубакар накрутив трьох динамівців і з меж штрафного з-під Тимчика відправив м'яч у ворота!

51’

Волошин утік один в один з Уйчалом і віддав поперечну на Ваната, який не зумів обробити м'яч!

31 серпня о 22:07 Олександр Тішура Олександр Тішура
49’

Учан пробив зі штрафного метрів з 25, і Бущан у падінні перевів м'яч на кутовий!

31 серпня о 22:06 Олександр Тішура Олександр Тішура
48’

Попов притримав Абубакара і зірвав атаку Бешикташа.

31 серпня о 22:05 Олександр Тішура Олександр Тішура
47’

Попов заблокував удар Абубакара з центру штрафного!

31 серпня о 22:03 Олександр Тішура Олександр Тішура

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

31 серпня о 21:47 Олександр Тішура Олександр Тішура

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

31 серпня о 21:46 Олександр Тішура Олександр Тішура
45’ +2

Кияни контролюють м'яч.

31 серпня о 21:45 Олександр Тішура Олександр Тішура
45’

Арбітр додав 2 хвилини.

31 серпня о 21:43 Олександр Тішура Олександр Тішура
43’

Мулека порушив правила біля штрафного Динамо.

31 серпня о 21:39 Олександр Тішура Олександр Тішура
40’

Сидорчук грубо зіграв проти суперника.

31 серпня о 21:38 Олександр Тішура Олександр Тішура
38’

Фернандеш зі штрафного від правого кута штрафного майданчика не влучив у ближній.

31 серпня о 21:37 Олександр Тішура Олександр Тішура
37’

За фолами 4-6.

31 серпня о 21:33 Олександр Тішура Олександр Тішура
34’

Коллі затримав Караваєва і зірвав атаку Динамо.

31 серпня о 21:32 Олександр Тішура Олександр Тішура
33’

Булут зірвав атаку Динамо.

31 серпня о 21:29 Олександр Тішура Олександр Тішура
30’

Шапаренку за відмашку в боротьбі з Розьє.

31 серпня о 21:28 Олександр Тішура Олександр Тішура
28’

Після навісу зі штрафного і скидки Ваната Попов дотягнувся до м'яча, але пробив невдало.

31 серпня о 21:25 Олександр Тішура Олександр Тішура
26’

Рашица з-за меж штрафного пробив невдало.

31 серпня о 21:24 Олександр Тішура Олександр Тішура
24’

Пауза в матчі на водопій.

31 серпня о 21:22 Олександр Тішура Олександр Тішура
23’

Ванат з-за меж штрафного пробив трохи вище поперечини!

22’

Дубінчак не пройшов суперника на лівому фланзі.

31 серпня о 21:19 Олександр Тішура Олександр Тішура
19’

СТІЙКА!

Мулека низом з-за меж штрафного влучив у каркас воріт!

31 серпня о 21:18 Олександр Тішура Олександр Тішура

Небезпечно!

Після навісу з правого флангу Мулека бив головою, і м'яч влучив у спину Булута!

31 серпня о 21:16 Олександр Тішура Олександр Тішура
16’

Шапаренко зробив ривок до штрафного суперників, але відпустив м'яч.

31 серпня о 21:14 Олександр Тішура Олександр Тішура
14’

Бешикташ володіє територіальною перевагою, але не поспішає атакувати.

31 серпня о 21:12 Олександр Тішура Олександр Тішура
12’

Сидорчук порушив правила на половині поля Бешикташа.

31 серпня о 21:09 Олександр Тішура Олександр Тішура
9’

Кияни могли провести швидку контратаку, але не склалося.

31 серпня о 21:07 Олександр Тішура Олександр Тішура
8’

31 серпня о 21:05 Олександр Тішура Олександр Тішура
6’

Фернандеш ледь не завдав удару з близької відстані, Попов заблокував!

31 серпня о 21:04 Олександр Тішура Олександр Тішура
4’

Господарі поля контролюють м'яч.

31 серпня о 21:02 Олександр Тішура Олександр Тішура
2’

Після навісу з правого фланга Мулека головою переправив м'яч у руки Бущану!

30 серпня о 21:08 Олександр Тішура Олександр Тішура

У четвер, 31 серпня, відбудеться матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, в якому зустрінуться «Бешикташ» та «Динамо». Поєдинок пройде у Стамбулі на стадіоні «Водафон Парк», стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першій дуелі з «орлами» кияни зазнали прикрої поразки з рахунком 2:3, пропустивши третій гол у компенсований час. У нинішньому сезоні «Бешикташ» зіграв два матчі турецької Суперліги, здобувши перемогу та зігравши внічию. У Стамбулі своїй команді не допоможе захисник Артур Масуаку, який зазнав пошкодження у першому матчі. У «Динамо» у лазареті продовжує перебувати Ярмоленко, натомість відновилися Кабаєв та Андрієвський. Суперники раніше провели 9 очних протистоянь: чотири перемоги здобуло «Динамо», тричі успіх святкували «орли», дві зустрічі завершилися внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Бешикташ» - «Динамо».

Опитування

Голосів 83
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу-відповіді 4-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги конференцій між командами Бешикташ і Динамо, який пройде 31 серпня в Стамбулі