Запасні: Маханьков, Хома, Рябов, Вілівальд, Дебелко, Блізніченко.

28 серпня о 20:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 серпня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

28 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Приймак отримав удар у ногу на правому фланзі захисту від Кузика, який намагався зачепитись за м'яч.

28 серпня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Семотюк дограватиме замість Луньова.

28 серпня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

VAR тим часом щось видивляється.

28 серпня о 20:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Таранухи гратиме Нагієв.

28 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

До офсайду відскочив м'яч Стецькову біля правого кута воротарського, після чого він не влучив у дальній кут.

28 серпня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! По необачно зберіг м'яч на правому фланзі захисту, після чого Груша здалеку пробив над воротами.

28 серпня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Бескоровайний на ближній зрізав на ногу Карасю передачу з лівого флангу, суперник пробив у ближній, проте Кліщук урятував.

28 серпня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Луньов перекотив м'яч повз суперника біля чужого штрафного, але пробив низом повз праву стійку.

28 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Командам дали змогу знову попити води.

72’

Замість Задераки гратиме Кузик.

28 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Замість Краснопіра вийшов Суханов.

28 серпня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Груша смикнув за футболку Задераку на правому фланзі атаки.

28 серпня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Вакулка поміняли на Приходька.

28 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

По дебютував появою замість Іліча.

28 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Груша дістав удар у підборіддя в центрі поля в боротьбі проти Бізімани.

28 серпня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Краснопір сфолив у боротьбі проти Стецькова, коли йому на хід закидали м'яч до лівого флангу атаки.

28 серпня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ! Федорівський у центрі штрафного ціною травми заблокував спробу Задераки завершити тонку передачу з глибини на хід від Луньова.

28 серпня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Над поперечиною перевів Кліщук небезпечний постріл Таранухи з розвороту на вході до лівого флангу штрафного.

28 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

У Понєдєльніка поцілив Груша, коли виконував простріл із лівого флангу. Кутовий.

28 серпня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Прокопенко не зміг на швидкості обійти Понєдєльніка під час пасу на хід на лівий фланг атаки.

28 серпня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Штрафний для Кривбасу на лівому фланзі атаки.

28 серпня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ноги Федорівського підбив перед чужим штрафним Кожушко, коли воротар вирішив продемонструвати фінт.

28 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Кожушко вийшов замість Устименка.

46’

Слободяна поміняли на Грушу.

28 серпня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 серпня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

Оболонь заробила стандарт на лівому фланзі атаки.

28 серпня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

28 серпня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Устименко невдало впав на газон за підсумком чистого підкату Вовкуна на правому фланзі захисту.

28 серпня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Тарануха отримав ногою в підкаті від Луньова в спробі дістатись м'яча.

28 серпня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Оболонь контролює м'яч на чужій половині.

28 серпня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Мединський виконав подачу з правого флангу, захисники її перехопили, після чого з відскоку взагалі не вдався удар Морозу.

28 серпня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Задераку прокотив на стегні перед чужим штрафним Слободян.

28 серпня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Устименко головою пробив перед чужим воротарським на завершення подачі з лівого флангу від кута поля, але поцілив вище.

28 серпня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Дібанго спробував пробити здалеку з лівого флангу з відскоку, але поцілив над воротами.

28 серпня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Луньов виконав подачу штрафного з лівого флангу на дальній кут воротарського, де Стецьков зачепився за м'яч, проте скинув невдало.

28 серпня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Карась запустив діагональ на правий фланг атаки на Мединського, але той потім виконав невдалу подачу в дотик до штрафного.

28 серпня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Мало що вдається командам цими хвилинами.

28 серпня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Команди пішли на водопій.

28 серпня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Навіс із кутового з лівого флангу до зони перед воротарським завершився фолом Бескоровайного проти Вовкуна в чужому штрафному.

28 серпня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дібанго в наступній атаці зробив такий саме невдалий пас, але на протилежному боці поля.

28 серпня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Понєдєльнік виконав засильну передачу правим флангом атаки на хід Вакулко.

28 серпня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Прокопенко не зміг обробити передачу на лівий фланг атаки в межах поля.

28 серпня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Дібанго не дістав переведення на лівий фланг атаки від Бізімана.

28 серпня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Відчувається, як спека тисне на гравців, тож вони не прискорюються.

28 серпня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Вовкун у боротьбі в повітрі в центрі чужого штрафного сфолив проти Бізімана під час подачі стандарту з глибини лівого флангу.

28 серпня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Кривбас без м'яча змушений пересуватись власною половиною.

28 серпня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Черненко виконав подачу кутового з правого флангу до зони перед воротарським, де м'яч просто відскочив від Приймака до рук воротаря.

28 серпня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Тарануха завершував у падінні головою подачу з правого флангу на ближньому куті воротарського, але поцілив у воротаря.

28 серпня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Монзуль прилетіло м'ячем на рівному місці.

28 серпня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Краснопір перед штрафним залишив м'яч на Черненка п'ятою, а той запустив постріл повз праву дев'ятку.

28 серпня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Господарі почали з утримання м'яча на власній половині.

28 серпня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 серпня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 серпня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 серпня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 28-го серпня, відбудеться поєдинок 5-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться київська «Оболонь» і криворізький «Кривбас». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 19:00.

У новому сезоні залишилося всього дві команди, які ще не перемагали, і київська «Оболонь» з минулих вихідних до цього переліку не входить. Перемога над «Дніпром-1» – це маленька сенсація від колективу Валерія Іващенка, але якщо не розвинути успіх, то потім можна нажити собі чимало проблем. А «Кривбас» Юрія Вернидуба тим часом зупинив «Шахтар» (3:3), не програє три матчі поспіль, і тепер шукає для себе чергове джерело трьох очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Кривбас».