«Колос»: Фесюн – Гончаренко, Бурда, Кукош – Цуріков, Богданов (Болбат, 41), Демченко (Велетень, 60), Лучкевич – Мякушко (Рангел, 82), Безбородько (Салабай, 46), Оріховський.

Запасні: Горох, Пахолюк, Чорноморець, Мілько, Криворучко, Гусол.

«Шахтар»: Різник – Азарові, Матвієнко, Козік (Ракіцький, 65), Гочолеішвілі – Степаненко (Кастілло, 74) – Кащук (Конопля, 64), Криськів, Назарина, Зубков (В’юнник, 65) – Сікан (Судаков, 65).

Запасні: Пузанков, Твардовський, Фарина, Швед, Топалов, Невертон, Келсі.

27 серпня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

27 серпня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Кукош виконав потужний удар із правого флангу здалеку, але спрямував м'яч над воротами.

27 серпня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще чотири хвилини.

27 серпня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Судаков попереджений за емоції.

27 серпня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Цуріков потужно приклався в голову Ракіцького з лівого флангу.

27 серпня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Бурда здалеку приклався з центральної зони повз праву стійку.

27 серпня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Судаков смикнув пахові м'язи на рівному місці в центрі поля.

27 серпня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

У центрі поля намагається тримати м'яч цими хвилинами Шахтар.

27 серпня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Рангел дограватиме замість Мякушка.

80’

Велетень у центрі штрафного махнув ногою повз м'яч на завершення прострілу з лівого флангу.

27 серпня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Лучкевич виконав подачу з правого флангу, але Різник перехопив її у воротарському.

27 серпня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Цуріков не встиг за закиданням із глибини до лівого флангу атаки.

27 серпня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Степаненко поміняли на Кастілло.

27 серпня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Різник забрав до рук скидання головою від Велетня з правого флангу штрафного.

27 серпня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Відмовився грати з м'ячем Шахтар цими хвилинами.

27 серпня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Матвієнко травмувався, коли намагався перехопити простріл із правого флангу від Лучкевича.

27 серпня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Ракіцький вийшов замість Козіка.

65’

Конопля гратиме замість Кащука.

27 серпня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

В'юнник гратиме замість Зубкова.

64’

Сікана замінив Судаков.

27 серпня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

МОМЕНТ! Кутовий із лівого флангу на дальній стійці знайшов самотнього Салабая, який бив головою, проте Різник парирував під собою.

27 серпня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

МОМЕНТ! Салабай у центрі штрафного завершив відскок ударом через себе, але Різник зафіксував під поперечиною.

27 серпня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Велетень вийшов замість Демченка.

27 серпня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Мякушко спрямував у газон удар головою на завершення подачі Лучкевича з правого флангу на дальню стійку, після чого Різник забрав м'яч до рук.

27 серпня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Мякушко на швидкості затягнув м'яч до правого входу до штрафного, але з-під опіки пробив повз ближню стійку.

27 серпня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Болбата збив у центрі поля Зубков у ситуації з боротьбою.

27 серпня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ! Мякушко отримав закидання на лівий фланг, змістився до штрафного, але його удар блокував Матвієнко, після чого Лучкевич прострілив на Демченка з відскоку, але той пробив над воротами.

27 серпня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Безбородька замінили на Салабая.

27 серпня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 серпня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Криськів геніальним пасом за спину Кукошу з правого флануг до центру штранфого знайшов Кащука, а той переграв воротаря.

27 серпня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

27 серпня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Болбат вийшов замість Богданова.

27 серпня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Богданов травмувався.

27 серпня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ВИЛУЧЕННЯ! Гочолеішвілі самоліквідувався з нашого матчу.

27 серпня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Гочолеішвілі зіграв прямо в ногу Богданову на правому фланзі захисту.

27 серпня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Послизнувся на траві Зубков, коли виконував удар зі штрафного.

27 серпня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Обличчя Сікана ліктем зачепив Бурда в боротьбі перед штрафним.

27 серпня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Потужна злива в Ковалівці.

29’

Причесав шипами торс Сікана Фесюн, коли суперник награв вибивання того за меж штрафного.

27 серпня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Сікан отримав пошкодження в тому епізоді.

27 серпня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Назарині залишалось лише підставити ногу перед порожніми воротами після того, як Сікан продовжив на нього простріл Криськіва з правого флангу штрафного.

27 серпня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Назарина отримав передачу до лівого флангу штрафного, проте з гострого кута пробив над воротами.

27 серпня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Козік загострював із глибини передачею на Криськіва в напрямку чужого штрафного, але той не втримав м'яч на нозі.

27 серпня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Десь устигли розбити Лучкевичу обличчя.

27 серпня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

МОМЕНТ! Кутовий із лівого флангу Матвієнко завершив ударом головою повз дальню стійку з рикошетом від суперника.

27 серпня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Зубков виконав подачу з правого флангу на дальню стійку, де Кукош зняв м'яч на кутовий.

27 серпня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Шахтар розіграв із правого флангу під удар Степаненку в зоні перед штрафним, але той пробив у захисника.

27 серпня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Закручений удар від Богданова з гострого кута на лівому фланзі, після розіграшу кутового, пройшов над воротами.

27 серпня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Тримає м'яч на чужій половині Колос.

27 серпня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Безбородько на правому фланзі штрафного обіграв Козіка та Азарові, після чого пробив у підкат Матвієнка.

27 серпня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Козіку дали завершити головою подачу кутового з лівого флангу, але він влучив у захисника, після чого самостійно й добив над воротами.

27 серпня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Запустили передачу на лівий фланг штрафного на Назарину, але того випередив Кукош. Кутовий.

27 серпня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Закидання на хід правим флангом спіймало Безбородька в офсайді.

27 серпня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Донеччани вже забрали собі м'яч під контроль.

27 серпня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 серпня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 27-го серпня, відбудеться поєдинок 5-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться ковалівський «Колос» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в с. Ковалівка, на полі стадіону «Колос», початок о 15:00.

Можливість спостерігати чинного чемпіона України і команду Ярослава Вишняка на сусідніх позиціях у турнірній таблиці за підсумком чотирьох стартових турів перед початком сезону, напевно, ніхто б і уявити собі не міг. А воно виходить так, що «колоски» мають навіть кращий захист, аніж «гірники», які на поточному етапі футбольного року відверто не вражають. Проте скоро Ліга чемпіонів УЄФА і команді Патріка ван Леувена належить показувати належний рівень готовності до цих непростих баталій.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» – «Шахтар».