«Динамо»: Бущан - Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак - Сидорчук, Шапаренко - Караваєв (Беніто, 90+5), Буяльський (Царенко, 90), Волошин (Діалло, 76) - Ванат.

«Бешикташ»: Гюнок - Розьє, Амарті, Коллі, Масуаку (Зайнутдінов, 46) - Учан (Окслейд-Чемберлен, 86), Хаджиахметович, Жедсон Фернандеш - Булут (Мераш, 64), Абубакар (Тосун, 89), Мулека (Рашиця, 64).

Стадіон: «Джулешті» (Бухарест, Румунія).

24 серпня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ ЗАКІНЧИВСЯ!

24 серпня о 21:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +4

Гол.

Контратака Бещикташу закінчилася голом Зайнутдінова після удару метрів з 10, пас віддав Рашиця.

24 серпня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Сім хвилин додано.

90’

Заміна в Динамо.

Царенко поміняв Буяльського.

24 серпня о 21:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Момент!

Буялбский б'є з лінії штрафного і Гюнок відбиває перед собою!

24 серпня о 21:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Ще одна заміна в гостей.

Тосун замість Абубакара.

86’

Заміна в Бешикташа.

Окслейд-Чемберлен поміняв Учана.

24 серпня о 21:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Момент!

Шапаренко бив з лінії штрафного, заблокували, а Буяльський, добиваючи, трохи не влучив!

24 серпня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Шапаренко б'є вище зі штрафного.

24 серпня о 21:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Діалло збиває Розьє на лінії свого штрафного!

24 серпня о 21:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

МОМЕНТ!

Сирота втратив Жедсона, впавши, але Бущан ліквідував вихід на себе!

24 серпня о 21:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Діалло замість Волошина виходить.

75’

Момент!

Центр поля в турків ніякий, тому наша атака закінчилася ударом Караваєва - голкіпер парирував!

24 серпня о 21:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Ех....

Караваєв віддавав пас з правого флангу після того, як йому самому відпасували врозріз, але Буяльський на крок не встиг.

24 серпня о 21:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Дальній удар Ваната виходить прямо по центру в руки Гюноку.

24 серпня о 21:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Караваєв давав у штрафний Буяльському, але вийшло у протихід.

24 серпня о 21:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Відразу відповідаємо - Дубінчак віддав наліво Буяльському, той навісив і Волошин з лінії воротарського теж головою зрівняв рахунок!

24 серпня о 21:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Рашиця замість Мулека.

24 серпня о 21:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Гол.

Елементарно все якось - Хаджиахметович подав кутовий, Коллі перестрибнув Попова і ввігнав м'яч у сітку.

24 серпня о 21:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Бешикташ позиційно мляво атакує.

24 серпня о 21:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

ГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Тепер точно не відмінять - Шапаренко повторив свій шедевр за збірну французам, після прострілу Тимчика від лицьової з лінії штрафного в дотик ввігнавши м'яч у дев'ятку. Ліву, але яка різниця!

24 серпня о 21:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Небезпечно!

Абубакар рвався по центру до наших воріт, як танк, і зрештою пробив вище з лівого кута нашого воротарського!

24 серпня о 21:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Волошин фолить в атаці.

24 серпня о 21:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Офсайд у Дубінчака... ВАР підтвердив. 0:1...

24 серпня о 21:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Зайнутдінов не втримав Караваєва!

24 серпня о 21:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Дубінчак зліва прострілив, на дальній штанзі м'яч підібрав Караваєв і сильно пробив у лівий кут! Але офсайд в Дубінчака був.

24 серпня о 21:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

24 серпня о 20:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Буяльський тримав за футболку Масуаку в центрі поля.

24 серпня о 20:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

24 серпня о 20:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Караваєв на позиції центрфорварда забіг в офсайд.

24 серпня о 20:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Гол.

Абубакар покотив наліво, Бущан впав направо.

24 серпня о 20:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Пенальті!

Рукою зіграв Денис Попов при простій подачі з флангу.

24 серпня о 20:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Момент!

Після навісу Абубакар бив з кількох метрів - скидка головою пішла мимо лівої штанги!

24 серпня о 20:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Удар!!!

Сильний постріл Ваната метрів з 20 кіпер зафіксував намертво.

24 серпня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Караваєва в центрі поля збиває Масуаку.

24 серпня о 20:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Рідкісна атака Бешикташу закінчилася неточним навісом справа.

24 серпня о 20:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Волошин навіть в офсайді не встиг на закидання на його фланг. Тим часом водопій.

24 серпня о 20:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

З великим бажанням грають динамівці, високо пресингують.

24 серпня о 20:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

МОМЕЕЕЕЕННННТТТТТТТ!!

Сидорчук обрізався, Абубакар обігрався з партнером і бив п'ятою - Бущан потягнув і цей удар, і добивання.

24 серпня о 20:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Караваєву пасували на вихід до Гюнока, але Олександр не обробив м'яч.

24 серпня о 20:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Небезпечно!

Шапаренко відкотив Ванату і той пробив поруч з лівою дев'яткою!

24 серпня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Ваната збивають біля самої лінії штрафного! Цікаво.

24 серпня о 20:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Непогана затяжна атака Динамо закінчилася прострілом Дубінчака зліва - винос захисників.

24 серпня о 20:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Небезпечно!

Попов опинився на позиції Караваєва, після пасу Сидорчука навісив і Ванат пробив у ближній кут - захисник заблокував!

24 серпня о 20:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Волошина завалив Розьє біля бокової лінії свого штрафного.

24 серпня о 20:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Ванат не встиг на сильне закидання Попова.

24 серпня о 20:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Караваєв пробіг по правому фланзі, але навісив так, що розлютив Луческу.

24 серпня о 20:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

24 серпня о 19:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Слава Україні!

З святом, співвітчизники! Пам'ятайте – як роса на сонці.

24 серпня о 19:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

23 серпня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 24 серпня, відбудеться перший поєдинок раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, в якому зіграють київське «Динамо» та турецький «Бешикташ». Гра пройде в Бухаресті (Румунія) на полі стадіону «Джулешті», початок – о 20:00 за Києвом.

В третьому раунді кваліфікації «динамівці» зі скрипом, але все ж пройшли по пенальті грецький «Аріс», «Бешикташ» очікувано здолав «Нефтчі» з Азерюайджану. В чемпіонаті в «Динамо» справи йдуть так собі – стартові перемоги над «Минаєм» та «Оболонню» затьмарила поразка в неділю від «Чорноморця» (2:3).

Команди зустрічалися між собою на груповому етапі Ліги чемпіонів 2016/2017, коли у відповідь на нічию в гостях 1:1 «Динамо» вщент розбило турків вдома з рахунком 6:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» – «Бешикташ».

Опитування

Голосів 79
Спрогнозуйте результат ⚽️ першого матчу 4-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги конференцій між командами Динамо та Бешикташ, який пройде 24 серпня у Бухаресті