Спартак Трнава – Дніпро-1. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Віце-чемпіони України зіграють із командою зі Словаччини

9986
11

У середу, 23 серпня «Дніпро-1» у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій на виїзді зіграє проти словацького «Спартака» з Трнави. Початок матчу – о 19:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» підходить до матчів зі «Спартаком» у максимально поганому стані. У семи офіційних матчах сезону команда здобула лише одну, і то непереконливу перемогу – в УПЛ із рахунком 2:1 над «Поліссям», яке з 20-ї хвилини грало в меншості.

Криза була очевидною і за результатами, і за змістом гри, і завершилася досить закономірно – відставкою головного тренера Олександра Кучера, який пішов слідом за Євгеном Красніковим. Звісно, можна говорити про те, що команді доводиться непросто після продажу лідера, Артема Довбика, однак ігрові проблеми у «Дніпра-1» були і до його відходу. А відхід Довбика лише показав відсутність у Кучера ідей про те, як будувати гру команди без ключового форварда.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Спартак» Трнава – «Дніпро-1».

У прямому ефірі матч покаже телеканал «Уніан» і ютуб-канал FootballHub.

Опитування

Голосів 87
Спрогнозуйте результат ⚽️ першого матчу 4-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги конференцій між командами Спартак Трнава та Дніпро-1, який пройде 23 серпня в Словаччині