Ребров назвав склад збірної, перемога волейболісток, тренер для Дніпра-1

7324
0
УАФ

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за понеділок, 21 серпня.

1. Сергій Ребров оголосив склад збірної на вересневі матчі відбору Євро-2024. Нашими суперниками будуть Англія та Італія

2. Друга перемога збірної України на чемпіонаті Європи. З рахунком 3:0 українські волейболістки завдали поразки команді Бельгії

3. Джерело: Дніпро-1 веде переговори з молодими іспанськими тренерами. Команду УПЛ може очолити 39-річний іспанський фахівець Гонсало Гарсія

4. БРОДСЬКИЙ: «Як можна не хотіти грати за збірну, коли ровесники гинуть». Президент ФБУ прокоментував ситуацію із недоїздом серії гравців до збірної

5. Техдиректор Руха про перенос матчу: «На чемпіонат України буквально плюють». Олександр Чабан прокоментував ініціативу «Дніпра-1»

6. Кучер може повернутися в Металіст. У тренера є варіант із колишнім клубом

7. Англія чи Шахтар: де опиниться Назарій Русин? Трансфер нападника «Зорі» в «Сандерленд» під загрозою

8. Арсенал у меншості обіграв Крістал Пелас. Зінченко вийшов на 90-й хвилині. У «канонірів» гол на 54-й хвилині забив Мартін Едегор із пенальті

9. Джокович помстився Алькарасу за Вімблдон, титул Гауфф, травма Світоліної. Sport.ua підбиває підсумки тижня в тенісі

10. Поразки Динамо та Дніпра-1, відставка Кучера, шалена нічия Шахтаря. Найцікавіші події четвертого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді