«Чорноморець»: Шевченко, Брагару, Гучек, Єрмаков, Путря, Васильєв, Шпорн, Авагімян, Штогрін, Хадіда (Ієде, 69), Бойчук.

Запасні: Білик, Варакута, Ситников, Ухань, Данилюк.

«Динамо»: Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 62), Дячук (Караваєв, 62), Сирота, Тимчик, Сидорчук (Бражко, 71), Буяльський, Шапаренко (Шепелєв, 77), Н.Волошин, Ярмоленко (Беніто, 77), Ванат.

Запасні: Бущан, Перріс, Малиш, Діалло, Царенко, Біловар, Рамадані.

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ).

20 серпня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Триває остання з 4 компенсованих хвилин.

20 серпня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

ГООООООООООООЛ!

Ієде виводить вперед Чорноморець. Динамівці провалилися в центрі оборони. Авагімян з глибини віддав розрізну передачу на Шпорна, той у штрафному майданчику у падінні відпасував на Ієде, який пробив у порожні ворота!

20 серпня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Буяльський навісив на дальню штангу, але засильно. М'яч вилетів за межі поля.

20 серпня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Авагімян заблокував удар динамівця Буяльського з меж штрафного майданчка.

87’

Ієде після пасу від Путрі пробив з меж штрафного майданчика - над поперечиною пролетів м'яч.

20 серпня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ВИЛУЧЕННЯ!

А тепер Ієде притримали в центрі поля руками. Сирота отримав попередження. Друге у матчі.

20 серпня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ієде притримав динамівця та зірвів контратаку.

20 серпня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ!

Ієде увійшов у штрафний майданчик та зробив простріл. Нещерет зіграв на перехопленні. М'яч відскочив до Бойчука, який пробив зблизька і влучив у оборнця Динамо.

20 серпня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Знову Авагімян на газоні. Ванат наступив йому на ногу ззаду.

20 серпня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Подвійна заміна від Луческу. Беніто - замість Ярмоленка. Шепелєв - замість Шапаренка.

20 серпня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Авагімян повернувся на поле.

20 серпня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Авагімян за допомогою лікаря та Дубінчака залишив поле.

20 серпня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Буяльський та Авагімян боролися за м'яч. Обидва опинилися на газоні. Авагімяну надають допомогу.

20 серпня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Бражко замінив Сидорчука.

20 серпня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гру поновлено.

20 серпня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Перерва на водопій.

69’

Ієде замінив Хадіду у складі Чорноморця.

20 серпня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Небезпечно!

Ярмоленко віддав класний пас на Шапаренка, той пробив майже з лінії штрафного майданчика - Шевченко відбив.

20 серпня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТИ!

Динамівці у контратаці швидко добігли до штрафного майданчика Чорноморця. Кияни завдали кілька ударів з меж штрафного - Шевченко та захисники відбилися.

20 серпня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Ярмоленко пробив з півкола штрафного майданчика - вище воріт.

20 серпня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Подвійна заміна у складі Динамо. Замість Вівчаренка вийшов Дубінчак, замість Тимчика - Караваєв.

20 серпня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

ГОООООООООЛ!

Сидорчук зрівняв рахунок після пасу від Ваната. Сам же капітан Динамо розпочав контратаку довгою передачу на Ваната. Нападник притримав м'яч у штрафному майданчику та відпасував на Сидорчука, який пробив у дальній кут воріт.

20 серпня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Чорноморець провів тривалу атаку, але гравці втратили м'яч на підступах до штрафного майданчика.

20 серпня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Бойчук отримав попередження за грубу гру проти Ярмоленка.

20 серпня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

ГОООООООООООЛ!

Чорноморець знову вийшов вперед! Шевченко вибив м'яч від воріт. Незрозуміло зіграли гравці Динамо у захисті. М'яч опинився у Штогріна, який увійшов у штрафний майданчик та пробив - Нещерет відбив. Але Штогрін знову заволодів м'ячем і пробив з гострого кута. Одразу три гравці Динамо намагалися у підкатах врятувати команду. У підсумку від руки Дячука м'яч залетів у ворота!

20 серпня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Динамо знову провело швидку контратаку. Вівчаренко поблизу штрафного майданчика наштовхнувся на Шапаренка. На цьому контратака завершилася.

20 серпня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Сирота грубо зіграв проти Хадіди, який прокинув м'яч між ніг захиснику.

20 серпня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ГООООООООЛ!

Динамівці виграли кілька одноборств на чужій половині поля та провели контратаку. Шапаренко з півкола штрафного майданчика відпасував праворуч на Ярмоленка, який точно пробив у ближній кут!

20 серпня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Чорноморець у пресингу забрав м'яч. Авагімяна збили на фланзі. Після навісу зі штрафного Нещерет знову помилився на виході, але Штогрін у боротьбі з голкіпером пробив повз ворота.

20 серпня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 серпня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

20 серпня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

45’

ЩЕ МОМЕНТ!

Сидорчук помилився в центрі поля, Хадіда з м'яч помчав в напрямку штрафного майданчика та відпасував на хід Бойчуку. Нещерет вчасно вийшов з воріт і забрав м'яч у ногах гравця Чорноморця.

20 серпня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ!

Сидорчук відпасував на Ваната, той прийняв м'яч у штрафному майданчику та потужно пробив - Шевченко відбив м'яч, який летів туди, де він перебував.

20 серпня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ!

Шапаренко отримав м'яч у штрафному майданчику, дійшов до лівого кута воротарського майданчика та пробив в дальній кут - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

20 серпня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після водопою відчутною перевагою володіє Динамо. Гра триває переважно на половині поля Чорноморця.

20 серпня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після розіграшу вільного удару Сидорчук завдав удару здалеку, але влучив у оборонця Чорноморця.

39’

Путря ногою ледь не влучив у груди Волошину. Попередження за небезпечну гру.

20 серпня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Два кутових поспіль виконав Чорноморець. Для Динамо минулося без небезпеки.

20 серпня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Шапаренко завдав удару зі штрафного - м'яч влучив у стінку.

20 серпня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Буяльського збили неподалік карного майданчика. Буде перспективний штрафний удар.

20 серпня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Буяльський "черпаком" намагався закинути м'яч на партнера в штрафний майданчик, але оборонець Чорноморця перехопив передачу.

20 серпня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Ванат пробив здалеку, м'яч влучив у гравця Чорноморця та опинився в руках голкіпера Шевченко.

20 серпня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Динамівці розіграли штрафний, Ярмоленко пробив - м'яч пролетів набагато вище воріт.

20 серпня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Шпорн збив Сидорчука поблизу правого кута штрафного майданчика.

20 серпня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 серпня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тайм-аут на водопій.

25’

Тимчик і Брагару влаштували запеклу боротьбу за м'яч поблизу кутового прапорця. Переможцем вийшов гравець Чорноморця.

20 серпня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Після навісу у штрафний майданчик Хадіда намагався скинути м'яч на Авагімяна, але захисник перехопив цей пас. Однак Авагімян добре зіграв у відборі та пробив приблизно з 15-метрів - м'яч влучив у ліву стійку та залетів у ворота!

20 серпня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Після навісу з лівого флангу Нещерет не дотягнувся до м'яча. На щастя для Динамо ніхто з одеситів не зміг замкнути передачу.

20 серпня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Брагару пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

20 серпня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ХРЕСТОВИНА!

Після закидання від Ярмоленка Ванат завдав удару з меж штрафного майданчика - м'яч влучив у хрестовину!

20 серпня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В обороні дуже уважно діють обидві команди. Атакувальні гравці поки що не можуть подолати захист.

20 серпня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Волошин зліва прострелив вздовж воріт, захисник вибив м'яч. До того ж Волошин був у офсайді.

20 серпня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно!

Хадіда з правої лінії штрафного майданчика відпасував на 11-метрову позначку. М'яч прийняв Шпорн. Легіонер пробив - удар заблокував оборонець Динамо.

20 серпня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Чорноморець і Динамо активно пресингують на чужій половині поля

20 серпня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

По кілька втрат м'яча в обидвох команд на перших хвилинах. Боротьба точиться в центрі поля.

19 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 20 серпня, одеський «Чорноморець» і київське «Динамо» зустрінуться у матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Чорноморець» (Одеса). Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Усі матчі «Чорноморця» у цьому чемпіонаті завершилися з однаковим рахунком 2:0. Підопічні Романа Григорчука виграли у київської «Оболоні» та черкаського ЛНЗ, а також зазнали поразки від ковалівського «Колоса».

«Динамо» поки що зіграло лише два поєдинки. В обох команда забила по чотири голи. Від «Минаю» підопічні Мірчі Луческу пропустили один раз, від київської «Оболоні» – двічі. Ще один матч було перенесено через участь київського клубу у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Там «Динамо» насилу пройшло грецький «Аріс» – перемога в серії пенальті.

Історія протистояння «Чорноморця» та «Динамо» налічує 54 матчі. Київський клуб 40 разів святкував перемогу, «Чорноморець» виграв 6 поєдинків, 8 разів команди зіграли внічию. Різниця м'ячів – 155:42 на користь «Динамо».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Динамо».